Zbliża się finał konkursu „Dom i jego wnętrze”

Zbliża się finał konkursu „Dom i jego wnętrze”

W niedzielę, 15 stycznia, zakończy się trwający od miesiąca konkurs organizowany przez portal domowy.pl zatytułowany „Dom i jego wnętrza”. Wielki finał wyłoni zwycięzców, którym zostaną przyznane nagrody o wartości 20 000 zł.

 

Konkurs dedykowany wszystkim osobom zainteresowanym aranżacją wnętrz rozpoczął się 16 grudnia 2011 r. Składają się na niego prezentacje dziesięciu wersji aranżacji pięciu wybranych pomieszczeń (po dwie dla każdego z nich):  salonu, jadalni, gabinetu, łazienki i sypialni. Omówieniu każdej z aranżacji towarzyszy opis generalnych zasad projektowania wnętrz.

 

Czytaj również: „Akademia Budowlana – projekt szkoleń dla mikro i małych przedsiębiorstw”

 

 

Zadaniem uczestników konkursu jest odnalezienie i opisanie różnic występujących pomiędzy aranżacjami danego pomieszczenia, a na podstawie wiedzy przedstawionej w poradniku konkursowym – przygotowanie pracy pisemnej na temat wymarzonego wnętrza domu. Konkurs jest więc nie tylko okazją do rozrywki i zdobycia cennych nagród, ale również stwarza możliwość poszerzenia wiedzy o planowaniu wnętrz, którą praktycznie można wykorzystać podczas urządzania własnego domu czy mieszkania.

 

Czytaj również: Zakończył się program „Zielona Stopa Filantropa”

 

 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 20 stycznia. Zwycięzcom zostaną przyznane nagrody o łącznej wartości 20 000 złotych ufundowane przez sponsorów: firmę Rőben Polska, Dekoria.pl, BoConcept, Drzwi.pl oraz portal domowy.pl. Autorką aranżacji pomieszczeń należących do projektu domu LK&761 pracowni LK&Projekt jest wrocławska architektka Agnieszka Włostowska. Patronat medialny nad konkursem objął magazyn Dom&Wnętrze.

 

Czytaj również: 80-lecie firmy produkującej narzędzia

 

 

 

2012-01-13
Źródło: Domowy / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18623 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 148

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >