Aktualności – lista artykułów

ALUPROF Partnerem Strategicznym IX Kongresu Stolarki Polskiej

W dniach 17-18 maja 2018 roku w Grand Hotel Tiffi w Iławie obędzie się IX Kongres Stolarki Polskiej organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Firma ALUPROF, europejski wiodący producent systemów aluminiowych dla budownictwa, która prężnie działa w branży i wspiera inicjatywny służące jej dynamicznemu rozwojowi, została Partnerem Strategicznym tego wydarzenia.
20-03-2018

Budowa? Remont? LUBDOM!

Od materiałów budowlanych i kostkę brukową, przez okna, drzwi, kominki i podłogi, po meble , kwiaty i dekoracje – łącznie ponad 130 wystawców! To tylko część oferty dla zwiedzających Targów LUBDOM, które odbędą się w weekend od 23 do 25 marca w hali Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11. Dodatkowo będzie można zobaczyć jak wygląda, krok po kroku, budowa dachu oraz pieca kaflowego, a także wziąć udział w konferencji antysmogowej.
19-03-2018

W 6 krokach - jak zacząć inwestować w nieruchomości

Decyzja podjęta. Zaczynasz inwestować w nieruchomości. Początki bywają trudne. Chcesz zarobić jak najwięcej, ale boisz się, że lokując kapitał w nieodpowiednie mieszkanie możesz tylko stracić. Spokojnie. Mamy dla Ciebie krótki poradnik, jak zacząć inwestować w nieruchomości.
17-03-2018

Partnerstwo Publiczno-Prywatne tematem konferencji, która odbędzie się pod koniec marca w Łodzi

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu pn. „Konferencja 5xP: Partnerstwo Publiczno-Prywatne i Pomoc Publiczna”. Konferencja odbędzie się w dniach 26–27 marca 2018 r. w Łodzi i jest adresowana do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, ich spółek komunalnych oraz instytucji budżetowych.
16-03-2018

Polska niezmiennie liderem eksportu wśród krajów UE

Najaktualniejsze dane opublikowane przez statystykę europejską wskazują, że Polska trzeci rok z rzędu jest numerem 1 pod względem wartości eksportu stolarki otworowej wśród wszystkich krajów Unii Europejskiej. Co więcej, zarówno wartość eksportu naszego kraju, jak i jego udział z roku na rok zwiększa się. Polska w 2015 roku odpowiadała za 21,0% całego eksportu branży na Starym Kontynencie, w 2016 roku wskaźnik ten wzrósł do poziomu 21,8%, a w 2017 roku wyniósł już 22,3%.
15-03-2018

Znajdź swoje wymarzone M!

Marzysz o swoich własnych czterech kątach? Powiększyła Ci się rodzina i przydałby się dodatkowy pokój? Stanie godzinami w korkach podczas dojazdów doprowadza cię do białej gorączki? Powodów do przeprowadzki może być wiele. Jednak sam proces szukania i wyboru tej właściwej oferty jest żmudny i czasochłonny, dlatego zapraszamy na targi nieruchomości, gdzie w jednym miejscu i czasie prezentują swoje oferty liczne firmy działające na terenie Wrocławia i okolic.
15-03-2018

Własny sklep… w kontenerze?

Choć słowo „kontener” może kojarzyć się z nieelegancką, prowizoryczną konstrukcją, w rzeczywistości może oznaczać też wygodne miejsce, w którym zorganizujemy biuro, sklep czy kawiarnię. To rozwiązanie pozwoli także na obniżenie kosztów prowadzenia firmy.
15-03-2018

Zeroenergetyczność i ekologia to cele budownictwa do 2020 roku

Przez wieki najpopularniejszym materiałem stosowanym w budownictwie była cegła, jednak zmieniające się trendy designu w architekturze wprowadziły nowe materiały i technologie. Wzrost urbanizacji oraz postępująca degradacja środowiska naturalnego wyznaczyły nowy kierunek działań – zrównoważone budownictwo, ukierunkowane między innymi na poprawę efektywności energetycznej oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych. Czym zatem będą charakteryzować się budynki w niedalekiej przyszłości?
14-03-2018

Trwają zapisy na Forum 4RE - Refurbishment, Rebranding, Relaunch, Recommercialisation

Modernizacja i rewitalizacja starych, a często zabytkowych budynków, jest nieocenionym elementem współczesnej przestrzeni architektonicznej. Czy tak popularny trend jak powoływanie budynków do drugiego życia, jest istotnie tylko modą czy może koniecznością? Jak zmiana charakteru budynku wpływa na jego postrzeganie i czy da się wyprzeć jego poprzednią funkcję?
12-03-2018

53. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz "TWÓJ DOM 2018"

Targi organizowane od 26 lat na pograniczu polsko-czesko-słowackim, są uważane za najważniejsze wydarzenie branży budowlanej na południu Polski. Misja jest dość prosta, lecz innowacyjna: upowszechnianie nowoczesnych i ekologicznych technik budowlanych, promowanie efektywności energetycznej w budownictwie. Zapraszamy do Bielska-Białej, 23–25 marca w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26
12-03-2018


Stron: 1572 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17769 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 508

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >