Aktualności – lista artykułów

Zrównoważony rozwój miast tematem konferencji - INNOWACYJNE ECO-MIASTO

W jaki sposób tworzyć bardziej zielone, innowacyjne i przyjazne mieszkańcom miasta? O tym rozmawiać będą eksperci w dziedzinie zrównoważonego rozwoju oraz przedstawiciele samorządów lokalnych, administracji publicznej, biznesu i organizacji pozarządowych, którzy spotkają się 27-28 września na Międzynarodowej Konferencji INNOWACYJNE ECO-MIASTO. W programie wystąpienia, prezentacje i dyskusje oraz wymiana dobrych praktyk.
17-08-2018

Rozpoczęła się budowa obwodnicy Obornik

16 sierpnia rozpoczęły się prace związane z budową obwodnicy Obornik w ciągu drogi wojewódzkiej nr 178 Wałcz – Oborniki. Wykonawcą inwestycji jest firma Skanska. Całość robót pochłonie 14,4 mln zł. Zgodnie z umową inwestycja zakończy się w czerwcu przyszłego roku.
16-08-2018

Ogłoszono konkurs dla architektów - Kwadratowy świat Galeco

Projekty architektoniczne to Twoja codzienność? Tworzysz bryły wyróżniające się nietuzinkowością, oryginalnością, a przy tym wyjątkową funkcjonalnością? Sprawdź swoje siły, weź udział w konkursie Galeco i odbierz voucher wartościowy do zrealizowania w sklepie procad.pl.
08-08-2018

Zgłoś swoją inwestycję do konkursu Fasada Roku 2018

Czas pędzi nieubłaganie. Wydaje się, że dopiero co ogłoszono początek konkursu Fasada Roku 2018, a tymczasem jesteśmy już na półmetku etapu przyjmowania zgłoszeń. Choć wielu architektów, inwestorów oraz wykonawców ze względów taktycznych czeka z tym do ostatniej chwili, to warto zgłosić się już dziś i zwiększyć swoje szanse w głosowaniu internautów, a także nie przegapić okazji na zdobycie prestiżowego tytułu, 10 000 tys. zł oraz przepustki do rozgrywki na poziomie międzynarodowym.
08-08-2018

Charytatywny bieg stolarzy. Zapisz się i powalcz o Złoty Hebel

Ruszyły zapisy do II ORiSTO Biegu Stolarskiego o Złoty Hebel na dystansie 10 km, który odbędzie się w połowie września w Grodzicznie. W tym roku pobiegną także dzieci. Organizatorzy przekażą część wpisowego na rehabilitację siedmioletniej Lenki.
07-08-2018

W których miastach Polski najbardziej podrożały mieszkania z rynku pierwotnego w ciągu ostatniej dekady?

Kolejne doniesienia o wzrostach cen nowych lokali, mogą budzić skojarzenia z czasami poprzedniego boomu mieszkaniowego. Aktualny okres dobrej koniunktury na rynku mieszkaniowym, bardzo różni się od hipotecznego szaleństwa sprzed dziesięciu lat. Mimo tych różnic warto sprawdzić, jak wygląda porównanie obecnych cen nowych mieszkań na dużych rynkach i analogicznych wyników sprzed 10 lat. W ramach takiego porównania, eksperci RynekPierwotny.pl uwzględnili wpływ inflacji.
31-07-2018

PropTech Festiwal - spotkania, dyskusje, prezentacje i pokazy technologii, które odmieniają nieruchomości

Kreatywne, innowacyjne, zaawansowane, skrojone na miarę przyszłości i oczekiwań rynku – takie rozwiązania chcą promować i prezentować przed szefami największych firm działających w branży nieruchomości komercyjnych organizatorzy PropTech Festival. Nowe wydarzenie i konkurs towarzyszą zaplanowanej na 17-18 września br. konferencji Property Forum.
30-07-2018

Ceny mieszkań nadal idą w górę - kiedy przyjdą lepsze czasy na zakup mieszkania?

Raporty dotyczące rynku mieszkaniowego w Polsce i za granicą nie pozostawiają złudzeń, mieszkania są coraz droższe. I to nie tylko te nowiutkie wprost od developera, ale i te z rynku wtórnego również. Drugi kwartał tego roku zakończył się kolejnym wzrostem cen mieszkań, duży wzrost odnotowano w Katowicach, Szczecinie oraz w Bydgoszczy. Kiedy można się spodziewać spadku cen i czy w ogóle opłaca się czekać?
27-07-2018

Regulator dla znajomego, gadżety dla Ciebie – nowy konkurs firmy TECH Sterowniki

Lubisz dostawać prezenty? A może wolisz je dawać innym? W najnowszym konkursie firmy TECH Sterowniki możesz i jedno i drugie. Oznacz w poście konkursowym na Facebooku znajomego, któremu chciałbyś podarować regulator pokojowy ST-295v3 i uzasadnij w komentarzu swój wybór. Wyślemy do niego urządzenie, a Ty dodatkowo zgarniesz pakiet firmowych gadżetów.
27-07-2018

Rozpoczęła się trzecia edycja konkursu Panasonic PRO Awards

Panasonic rozpoczyna trzecią edycję konkursu PRO Awards. Tym samym firma zaprasza architektów, konsultantów, dystrybutorów, inżynierów, instalatorów oraz użytkowników końcowych systemów klimatyzacyjnych do zgłaszania swoich projektów wykorzystujących rozwiązania grzewczo-chłodzące Panasonic Heating & Cooling. Nagrody zostaną przyznane tym obiektom, które wyróżniać będzie niskie zużycie energii, pomysłowość i spełnienie założeń inwestora.
24-07-2018


Stron: 1582 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18254 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >