Aktualności – lista artykułów

Konferencja „Możliwość poprawy efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach i gminach. Fundusze mechanizmu norweskiego w ramach EOG na rzecz wspierania energetyki rozproszonej”

Sea Development Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na konferencję, która odbędzie się 27-28 kwietnia 2017r. w Hotelu Baltic Plaza****mediSPA&fit ul. Plażowa 1 w Kołobrzegu.
27-03-2017

Zapraszamy na targi związane z kuchnią do Hali Koszyki

Już w najbliższy weekend, 22 i 23 kwietnia, odbędzie się pierwsza edycja targów BETWEEN Kitchen & Dining Room. Będą prezentowane marki związane z kuchnią oraz jadalnią, między innymi meble, ceramika, naczynia, sprzęt AGD oraz akcesoria dekoracyjne.
21-04-2017

Najnowsze trendy w projektowaniu powierzchni biurowych

W dniu 7 kwietnia 2017 r. odbyły się kolejne warsztaty w ramach Construction Marketing Group, które tym razem przygotowała i poprowadziła firma RD bud – Generalny Wykonawca obiektów kubaturowych. Tematem przewodnim spotkania były nowoczesne biurowce, a w szczególności ich aranżacja w sposób najbardziej przyjazny dla użytkowników.
21-04-2017

Rusza cykl wykładów „Czwartki z High5ive” na ASP w Krakowie

Pięć otwartych wykładów, obejmujących m.in. street art, projektowanie przestrzeni, socjologię miasta czy współpracę między architekturą i sztuką – tak zapowiada się cykl „Czwartki z High5ive”, realizowany na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
20-04-2017

GTC wybuduje Ada Mall w Belgradzie

GTC S.A. podpisało wiążącą umowę przedwstępną na finansowanie budowy Ada Mall, swojej pierwszej inwestycji handlowej w Belgradzie. Umowa zawarta pomiędzy Banca Intesa Beograd, VUB i PBZ, bankami należącymi do grupy Intesa Sanpaolo, jednej z największych grup bankowych w Europie, opiewa na 64 miliony euro.
20-04-2017

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z autoprezentacji i wystąpień publicznych branżę budowlaną

Umiejętna autoprezentacja buduje wizerunek eksperta i reprezentowanej przez niego firmy. Effective Public Relations zaprasza na bezpłatne szkolenie skierowane do przedstawicieli branży budowlanej i wnętrzarskiej, przygotowujące do wystąpień publicznych i efektywnej komunikacji z mediami. Spotkanie i warsztaty odbędą się 21 kwietnia 2017 o godzinie 11.00 podczas targów Building Solutions 2017.
19-04-2017

Biurowiec FortyOne III w Serbii ma pierwszych najemców

Grupa GTC oficjalnie otworzyła trzeci budynek kompleksu FortyOne w Belgradzie, tym samym kończąc budowę całej inwestycji. Pierwsi najemcy wprowadzili się do biurowca na początku kwietnia br. Na liście renomowanych firm, które wybrały FortyOne III na swoją nową siedzibę znalazły się m.in. Endava i DHL.
19-04-2017

Konkurs dla branży elektrycznej „TaśmoManiacy” 3M

Jesteś elektrykiem i prąd cię nie tyka? Pokaż nam, jak wykorzystujesz taśmy elektroizolacyjne w swojej pracy, odbierz bezpłatny zestaw taśm 3M i zawalcz o główną nagrodę w konkursie! Firma 3M Polska wraz z blogiem ElektrykaPradNieTyka ogłasza konkurs „TaśmoManiacy” dla elektryków, którzy chcą wykazać się profesjonalizmem i kreatywnością.
18-04-2017

Elitarne kursy CCIM (Certified Commercial Inwestment Member) dla doradców inwestycyjnych

Przez następne trzy lata Polska Federacja Rynku Nieruchomości będzie szkolić i egzaminować ekspertów rynku nieruchomości komercyjnych. Organizacja podpisała kolejną już umowę z Instytutem CCIM w Chicago. – Kursy CCIM prowadzone są w ponad 20 krajach świata, w tym m.in. w USA, Kanadzie, Chinach, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji, czy Japonii. Członkowie CCIM działają w ponad tysiącu miejsc, tworząc ogromną sieć handlową i pomyślnie realizując 156 tys. transakcji rocznie na kwotę ponad 400 miliardów dolarów – wylicza Andrzej Piórecki, prezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
18-04-2017

Alternatywne inwestowanie w akademiki i domy opieki dla seniorów

Inwestycja w nieruchomości to wciąż jeden z najlepszych sposobów lokowania środków finansowych. Szukając takich form, które przyniosą największe stopy zwrotu, w polu zainteresowania inwestorów znajdują się już nie tylko biurowce, centra handlowe czy mieszkania na wynajem. Na świecie buduje się lub adaptuje budynki na nowoczesne akademiki i domy opieki nad osobami starszymi. Czy tak będzie również w Polsce?
18-04-2017

Starzenie się społeczeństwa a rynek pracy - szanse dla pracodawców

Europejski rynek pracy od lat zmaga się z niżem demograficznym. Zgodnie z danymi Głównego Urzędu Statystycznego, zawartymi w raporcie „Population Projection 2014–2050”, odsetek ludności w wieku produkcyjnym mobilnym w Polsce regularnie maleje, stawiając pracodawców przed ciężkimi wyzwaniami rekrutacyjnymi. Według prognoz do 2020 roku liczba osób zdolnych do przekwalifikowania się, zmiany miejsca pracy oraz dodatkowej specjalizacji zmniejszy się o 1,1 miliona w stosunku do 2013 r. Sytuacja osiągnie swoje apogeum w latach 2020–2035, kiedy liczba osób w wieku produkcyjnym mobilnym zmniejszy się aż o 3,5 miliona. Jak pracodawcy przygotowują się na niedobór wykwalifikowanej kadry pracowniczej?
14-04-2017


Stron: 1543 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 23882 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 311

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >