Aktualności – lista artykułów

Dom Zerokosztowy w Warszawie - prezentacja online

Nowe realizacje to już stały cykl prezentacji online organizowany przez Grupę Sztuka Architektury. Tym razem zapraszamy na wirtualny spacer po Domu Zerokosztowym zaprojektowanym przez pracownię Eureka Architekci. W tej realizacji nic nie jest przypadkowe, każda forma i rozwiązanie służą wspólnemu celowi: maksymalnemu obniżeniu kosztów utrzymania domu. Spotkanie odbędzie się 24 września 2020 o godz. 11:00, poprowadzą go autorzy projektu: Maria Kopczyńska-Martinez oraz Daniel Martinez Garcia. Zapraszamy do rejestracji.
22-09-2020

W Poznaniu odbędą się pierwsze targi mieszkaniowe w tym roku

Przyzwyczajeni do porównywania ofert deweloperów na targach nieruchomości, w związku z pandemią koronawirusa, musieli sporo poczekać na kolejną taką okazję. Od ostatnich Targów Mieszkań i Domów minął rok. Warto więc w najbliższy weekend 26 i 27 września zawitać do hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich, by sprawdzić ofertę deweloperów.
21-09-2020

Forum Techniki Świetlnej LUMENtech

25 listopada 2020 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się jednodniowe Forum z pakietem fachowej wiedzy i prezentacją produktów oświetleniowych.
21-09-2020

Zapraszamy na Targi Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku – Białej

Najnowsze trendy w budownictwie, innowacyjne materiały i technologie budowlane, sprawdzone rozwiązania dla oszczędności energii, systemy fotowoltaiczne i grzewcze, atrakcyjne propozycje aranżacji i wyposażenia wnętrz, porady ekspertów. Wszystko to na 58 Międzynarodowych Targach Budownictwa i Strefie Dobrych Wnętrz „Jesień 2020” oraz 22 Targach Technik Grzewczych i Oszczędności Energii „Instal System 2020”, w Bielsku – Białej, w dniach 25 – 27 września w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26.
17-09-2020

Rozpoczęła się II edycja programu dla profesjonalistów Top Dekarze „NOVA PAKA”

Atrakcyjne nagrody i zacięta rywalizacja czekają na uczestników II edycji programu dla profesjonalistów Top Dekarze „NOVA PAKA” zorganizowanej przez firmę CREATON Polska. W akcji, która rozpoczęła się 1 września, może wziąć udział każdy dekarz pracujący z produktami marki CREATON lub deklarujący taką pracę w czasie trwania programu. Nagrodą główną dla 10 najlepszych jest wysokiej jakości profesjonalna zabudowa paki samochodu dekarskiego, wykonana według indywidualnego projektu.
15-09-2020

Ostatnie dni na zgłoszenie gotowych realizacji do konkursu Fasada Roku 2020

Jesteś architektem, wykonawcą, inwestorem? Realizowałeś ostatnio projekt elewacji z użyciem materiałów Baumit? Jeśli tak, to już ostatnie chwile, by zawalczyć o prestiżowy tytuł, 10 000 zł i przepustkę do międzynarodowej rywalizacji, z jeszcze większą pulą nagród. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 30 września.
15-09-2020

Biura satelickie i praca w systemie hybrydowym. Post-covidowa rzeczywistość daje nowe możliwości inwestycji

Rozproszone środowisko pracy z systemem biur satelickich, które przynosi COVID, tworzy znakomitą perspektywę dla korporacyjnego wynajmu mieszkań i apartamentów
14-09-2020

Wyniki raportu „Nastroje projektantów wnętrz 2020”

W tym roku znacząco wzrósł odsetek projektantów wnętrz, którzy przewidują spadek popytu na usługi projektowania – wynika z raportu „Nastroje projektantów wnętrz 2020”, opublikowanego przez BCMM – badania marketingowe.
14-09-2020

Funshop Park - nowa jakość handlu na rynku rumuńskim

Polska firma Scallier, która rozwija sieć parków handlowych w Rumunii pod marką Funshop Park, zdecydowała o wyborze BREEAM, jako systemu certyfikacji dla nowo powstających obiektów. Za proces certyfikacji oraz usługi z zakresu project management i cost management odpowiedzialna jest firma Gleeds, jedna z największych na świecie firm działających na rynku doradztwa budowlanego. Scallier do 2022 roku planuje oddać do użytku 6 obiektów pod marką Funshop Park, które łącznie zaoferują 40 000 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej (GLA). W przygotowaniu są kolejne projekty.
11-09-2020

Ruszyło postępowanie, które ma wyłonić Generalnego Wykonawcę osiedla w Zgorzelcu

W Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej powstanie pięć budynków cztero- i pięciokondygnacyjnych, które pomieszczą 221 mieszkań wykończonych w standardzie podstawowym. Przedmiotem postępowania jest budowa osiedla wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Termin składania ofert upływa 7 października. Przedsięwzięcie jest realizowane przez spółkę PFR Nieruchomości w ramach rynkowej części rządowego programu mieszkaniowego - Mieszkanie Plus. Budowa ma ruszyć jeszcze w tym roku.
11-09-2020


Stron: 1614 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16208 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >