Aktualności – lista artykułów

Już na początku września wydarzenie dla branży wnętrzarskiej - Zwrot w stronę natury: 16. edycja OKK! design

Zmęczeni zgiełkiem miasta i wszechobecnym plastikiem, coraz częściej szukamy kontaktu z naturą. W naszych domach i biurach królują lasy z zielenią… w słoiku, rozłożyste monstery czy bananowce, coraz chęniej sięgamy też po wyposażenie wykonane z naturalnych materiałów. Od dłuższego czasu docierają do nas sygnały o problemach związanych z zanieczyszczeniem środowiska i wysokim zużyciem surowców. Jak na te problemy reaguje świat architektury i designu? Tego dowiemy się podczas 16. edycji OKK! design.
20-08-2019

Brak pracowników, podwyżki cen materiałów jakie jeszcze problemy dotykają branżę budowlaną

Branżę budowlaną od lat prześladują te same problemy. O trudnej sytuacji dowodzą oceny ryzyka, dokonywane zarówno przez banki, jak i towarzystwa ubezpieczeniowe. Zatory płatnicze, wzrost cen materiałów budowlanych o 7 proc.[1], ale też brak pracowników - doprowadzają do zwiększenia upadłości firm w danym sektorze. W pierwszym półroczu 2018 roku z powodu niewypłacalności działalność zakończyło 89 przedsiębiorstw, o 20 proc. więcej niż w 2017 roku, a łączne przeterminowane zadłużenie firm budowlanych wyniosło 4,72 mld zł.[2]
20-08-2019

Konkurs dla architektów Wnętrze Roku SAW - zgłoszenia do końca września

Hiszpańska marka Cosentino, oferująca innowacyjne powierzchnie Dekton, Silestone i Sensa, od samego początku swojej działalności aktywnie wspiera architektów w poszerzaniu fachowej, praktycznej wiedzy oraz kompetencji, promując przy okazji nowoczesne materiały i technologie. Jako Partner Konkursu Wnętrze Roku SAW zaprasza architektów wnętrz mieszkalnych i komercyjnych do udziału w pierwszej edycji projektu.
19-08-2019

II Centralne Spotkanie Producentów, Dystrybutorów i Wykonawców Branży Pokryć Podłogowych

W dniu 24 września 2019 roku, producenci, dystrybutorzy oraz wykonawcy branży pokryć podłogowych spotkają się na II Centralnym Spotkaniu Producentów, Dystrybutorów i Wykonawców Branży Pokryć Podłogowych w Warszawie, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje trendy na rynku pokryć podłogowych. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wystąpień oraz prezentacji.
14-08-2019

Kolejna 16. edycja OKK! design z marką PEKA

Już na początku września odbędzie się kolejna edycja inspirujących spotkań z dobrym wzornictwem – OKK! design. Tym razem nie zabraknie na niej marki PEKA, czyli specjalistów od rewolucyjnych rozwiązań meblowych. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wyjątkowa premiera nowego katalogu firmy oraz… PEKA Party!
13-08-2019

Można już głosować na Fasadę Roku 2019

Rywalizacja o miano Fasady Roku 2019 trwa w najlepsze. O tytuł ubiegają się już realizacje z wielu polskich miast. Na ten moment najliczniejszą reprezentację mają Gdańsk, Kraków oraz Nowa Sól, ale swoich przedstawicieli mają też m.in Łódź, Kalisz, Świnoujście, Warszawa, Wrocław, czy Żary. Zgłoszenia zbierane są do 30 września, ale już dziś można zagłosować na swojego faworyta.
13-08-2019

Coraz więcej remontujemy, pomimo że ceny usług ciągle rosną

Lato to idealny moment nie tylko na wakacyjny wyjazd, ale także realizację planowanego od dawna remontu, na który w ciągu roku brakuje czasu. Rosnące koszty usług fachowców nie zniechęcają Polaków przed zlecaniem im coraz szerszego zakresu prac – wynika z raportu Oferteo.pl.
12-08-2019

Zapraszamy panie związane z branżą nieruchomości do udziału w Programie Mentoringowym

Organizator konkursu i konferencji Top Woman in Real Estate wraz z laureatkami obu edycji oraz ekspertami z branży, zainicjowali Program Mentoringowy dla młodych pań, które chcą budować swoją karierę na rynku real estate. Zgłoszenia można składać do 18 sierpnia przez stronę topwoman.pl. Program trwać będzie od września 2019 do czerwca 2020 r.
12-08-2019

Siedemnasta, południowa edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych

25.09-26.09.2019 r. w hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA, w Zakopanem odbędzie się jesienna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.
09-08-2019

„Bitwa o Tilted”, czyli rozgrywki miłośników gamingu na placu Europejskim

Plac Europejski ogłasza stan pełnej gotowości bojowej – już w najbliższą sobotę rozegra się tam zaciekła bitwa. Ghelamco wraz z Epic Games, wydawcą gry „Fortnite”, zapraszają 10 sierpnia na cyfrowe starcie „Bitwa o Tilted”. Obejdzie się bez strat w ludziach, ale na pewno nie bez ogromnych emocji.
08-08-2019


Stron: 1576 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17663 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 253

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >