Aktualności – lista artykułów

„Drzwi otwarte” w biurach nieruchomości już niebawem

Pośrednicy z blisko stu biur nieruchomości z całego kraju czekają na pytania konsumentów. Już 30 marca, podczas akcji „Drzwi otwarte”, każdy zainteresowany może skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Równocześnie – w przededniu święta pośredników – rząd zapowiada zmiany w prawie, gwarantujące większą profesjonalizację rynku.
24-03-2017

Jak otworzyć rachunek firmowy i jakie dane potrzebujesz

Rachunek bankowy to jeden z podstawowych produktów, który znajdziesz w ofercie banków. Zamierzasz taki otworzyć? Dowiedz się, jakie masz możliwości i jakich danych będziesz potrzebował, aby go założyć.
23-03-2017

Zakończyła się Konferencja Dobra Energia w Poznaniu

Ponad trzysta osób wspólnie dyskutowało o przyszłości odnawialnych źródeł energii podczas pierwszej konferencji z cyklu Dobra Energia. Wszyscy uczestnicy byli zgodni co do tego, że mamy przed sobą wiele wyzwań, zmian, ale też wielkie szanse na to, aby polski rynek energetyczny przeszedł w najbliższym czasie rewolucyjne zmiany.
23-03-2017

W Polsce rozwija się segment biurowców Built-to-Suit

Bouygues Immobilier Polska, francuski deweloper mieszkaniowy, planuje w 2017 roku sprzedać łącznie 1150 mieszkań. Firma planuje w tym roku wprowadzić do sprzedaży łącznie 12 nowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i Wrocławiu. Jednym z jej priorytetów jest także rozwój działalności w Poznaniu i Krakowie. Ważnym filarem funkcjonowania spółki jest także pozyskiwanie nowych gruntów pod inwestycje oraz realizacja projektów biurowych w modelu Build-to-Suit
23-03-2017

Podsumowanie Budma 2017. Kto odwiedził targi? Analiza profilu zwiedzających.

Oferta i program Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA kierowane są do czterech grup klientów: handlowców, architektów, wykonawców oraz inwestorów. Przez cztery targowe dni, stolica wielkopolski gościła niemal 45 000 profesjonalistów z branży budowlanej. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki dotyczące targów BUDMA 2017 na podstawie przeprowadzonych ankiet.
23-03-2017

Kup mieszkanie na wiosnę

Szukasz mieszkania, ale przeraża Cię oglądanie setek podobnych do siebie tron internetowych? Nie masz czasu na odwiedzanie kolejnych biur sprzedaży deweloperów? Rozwiązaniem Twoich problemów może być wizyta na V edycji targów „Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM”, które firma Group4Events organizuje już 8-9 kwietnia we wrocławskiej hali Orbita
22-03-2017

Światowy Dzień Wody i akcja #NoWalking4Water.

Po co marnować wodę?”, to ogłoszone przez ONZ, hasło przewodnie obchodów Światowego Dnia Wody 22 marca 2017 roku. Celem zaplanowanych na ten rok działań jest zwrócenie większej uwagi na możliwość ponownego wykorzystania zużytej wody i korzyści z tego płynących, zarysowanie wyzwań oraz doprowadzenie do zredukowania ilości zużywanej wody.
22-03-2017

12. edycja programu praktyk studenckich Skanska

W tym roku firma kładzie nacisk na dzielenie się wiedzą w praktyce, czego przedsmakiem są prezentacje inżynierskie na uczelniach. Studenci uczelni technicznych, którzy wezmą udział w takich spotkaniach, będą mieć okazję poznania jednej z sześciu prezentowanych inwestycji budowlanych. Każdy z projektów jest wyjątkowy i niesie ze sobą konkretne wyzwania, o których opowiedzą pracownicy uczestniczący w ich realizacji. Co ważne, żadne pytanie studentów nie pozostanie bez odpowiedzi – formuła spotkań zakłada dyskusję. Dzięki temu studenci będą mieć możliwość poznania ciekawostek i informacji zza kulis placu budowy. Nieobecni na prezentacji będą mogli śledzić streaming na profilach Ambasadorów Skanska na Facebooku.
22-03-2017

Akcja społeczno-edukacyjna dla najmłodszych promująca zasady domowego BHP

W kwestiach bezpieczeństwa nie ma miejsca na kompromisy – zwłaszcza, jeśli chodzi o najmłodszych. Najlepiej wiedzą o tym rodzice. Wypadki to jedno z najczęstszych zagrożeń, któremu rodzina z małymi dziećmi musi stawiać czoła na co dzień. Statystyki nie są optymistyczne – każdego roku w wypadkach drogowych ginie ponad 186 tys. dzieci, a w środowisku domowym poważnym urazom ulega rocznie ponad 2 mln nieletnich. Jak wynika z badań, średnio połowa wypadków z udziałem dzieci do 5 roku życia, mogłaby nie zdarzyć się wcale, gdyby przestrzegano podstawowych zasad bezpieczeństwa.
22-03-2017

Zwycięzca prestiżowego rankingu „Giełdowa Spółka Roku 2016”

Po roku od przeprowadzenia transakcji odwrotnego przejęcia oraz integracji Wschodniego i Zachodniego segmentu Grupy, Spółka Pfleiderer Group zwyciężyła w prestiżowym rankingu „Giełdowa Spółka Roku” w kategorii „Relacje inwestorskie”, organizowanym przez redakcję Pulsu Biznesu oraz TNS Polska. Wręczenie nagród odbyło się wczoraj w Teatrze Wielkim.
21-03-2017


Stron: 1540 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 22870 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 366

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >