Aktualności – lista artykułów

Oferty nieruchomości w Poznaniu i okolicach na Targach Mieszkań i Domów

Już w najbliższy weekend wszyscy zainteresowani zakupem mieszkania będą mogli bliżej przyjrzeć się ofercie nieruchomości powstających na terenie Poznania i okolic. 21 i 22 września w hali nr 3. Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Mieszkań i Domów. To idealne miejsce na znalezienie wymarzonego „M”.
19-09-2019

Norweska grupa Protan przejęła Multiplan - tureckiego producenta pokryć dachowych

Multiplan był dotąd największym dostawcą trwałych rozwiązań dachowych oraz membran, posiadającym ugruntowaną pozycję na tureckim rynku. Jego fabryka w Gebze we wschodniej części Stambułu to nowoczesny zakład produkujący membrany dachowe i produkty do izolacji tuneli membranowych z materiałów PVC i TPO.
18-09-2019

Jeszcze jest szansa na wygranie na Mercedesa Vito

Siódma edycja akcji „Mistrzowie Izolacji” jest już na ostatniej prostej, ale do wygrania wciąż czeka główna nagroda. Jeszcze tylko do końca września można wysyłać etykiety z produktów premiowanych ISOVER by mieć szansę na Mercedesa Vito. Dołącz do programu dla najlepszych wykonawców w branży izolacji.
18-09-2019

Zapraszamy branżę budowlaną do jesiennej akcji dla wykonawców ociepleń

Firma ROCKWOOL zaprasza do udziału w jesiennej edycji akcji dla wykonawców. Jest ona adresowana do wszystkich profesjonalistów, którzy wykonują ocieplenia domów jednorodzinnych wełną skalną. Do wygrania jest 1 z 6 gwarantowanych nagród, zawierających m. in. stół warsztatowy, zestaw narzędzi czy koszulek z oryginalnymi nadrukami. Akcja potrwa do 15 grudnia.
18-09-2019

Jesienna edycja Dni Otwartych Würth Polska

Na uczestników jesiennych Dni Otwartych Würth Polska czekają promocje i merytoryczne szkolenia przygotowane przez ekspertów. To także doskonała okazja, aby wziąć udział w prezentacji nowych elektronarzędzi Würth z serii M-CUBE®. Za nami wydarzenia w Olsztynie, Kaliszu i Gdyni. Do końca października odbędą się jeszcze imprezy w 10 polskich miastach, m.in. Lublinie, Katowicach czy Krakowie.
17-09-2019

Arena szklanych trendów na listopadowych Targach Glass

Nie ma drugiego miejsca w Polsce prezentującego tak szeroką ofertę nowoczesnych maszyn, urządzeń i akcesoriów stosowanych w przemyśle szklarskim. Na targach Glass w Poznaniu spotkają się producenci, dystrybutorzy i beneficjenci tych rozwiązań. Nie zabraknie też aspektu wizualnego. Szkło to wyjątkowo wdzięczny materiał dla artystów i pasjonatów. Targi branży Szklarskiej Glass potrwają od 20 do 23 listopada. W ciągu tych czterech dni teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zamieni się w arenę szklanych trendów w branży.
16-09-2019

Szkolenia dla dekarskich mistrzów zawodu

Minął okres urlopów oraz błogiego lenistwa i odpoczynku. Dzieci wróciły do szkół, rodzice do zawodowych obowiązków, a BMI Braas uruchomił kolejny cykl szkoleń dla dekarzy. Udział w szkoleniach to szansa i okazja na zdobycie wiedzy i specjalistycznych umiejętności w zawodzie dekarza, profesji tak bardzo pożądanej w branży budowlanej. Jest to również ważny krok do otrzymania tytułu Certyfikowanego Dekarza Braas.
16-09-2019

Od października będzie można zobaczyć nową wystawę w Oranżerii wilanowskiej - Katedra ormiańska we Lwowie i jej twórcy

Lwów jest dla Polaków miastem szczególnym. Wędrując jego uliczkami, nie sposób nie natknąć się na pamiątki dawnej, wielokulturowej Rzeczpospolitej oraz wspólnej, polsko-ukraińskiej przeszłości, których najwięcej można znaleźć w okolicach starego miasta. Wystawa Międzynarodowego Centrum Kultury i Instytutu POLONIKA „Katedra ormiańska we Lwowie i jej twórcy” dostępna do 25 listopada w Oranżerii Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie przeniesie zwiedzających do tego niezwykłego miasta, w którym wciąż można poczuć atmosferę minionych wieków.
16-09-2019

Zapraszamy na bezpłatne porady znanych stylistów i wizażystów do Galerii Klif w Gdyni

Jesienną kolekcję gdyński Klif otwiera zapraszając klientki i klientów do skorzystania z nowej odsłony lubianej przez klientów gdyńskiego Klifu usługi – doradztwa stylizacji. W Glam & Fashion Studio porad będą udzielać znani styliści - Katarzyna Kobiela, Grzegorz Bloch i Hanna Duda-Zacharewicz. Na konsultację warto zapisać się już dziś, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.
16-09-2019

Otwarcie nowej wystawy na placu Europejskim - Ślad czyli artystyczny recykling

Ghelamco Poland i Fundacja Sztuka w Mieście zapraszają na kolejną wystawę w plenerowej galerii Art Walk. Tym razem zobaczymy prace wykonane z… odpadków, czyli mówiąc wprost – ze śmieci. Artystki Patka Smirnow i Karina Królak od lat udowadniają, że z papieru, plastiku i tym podobnych materiałów można wykonać zachwycające kompozycje. Otwarcie wystawy „Ślad” już 17 września.
13-09-2019


Stron: 1579 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17771 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 93

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >