Aktualności – lista artykułów

Modernizacja linii kolejowej na Górnym Śląsku.

Inwestycję na Górnym Śląsku realizować będzie konsorcjum firm Trakcja PRKil S.A., STRABAG Sp. z o.o., STRABAG Rail a.s., COMSA S.A. i ZUE S.A. Wykonawca w ciągu 30 miesięcy od daty zawarcia umowy przeprowadzi modernizację odcinka kolejowego Chybie – Żory – Rybnik - Nędza/Turze o łącznej długości 60 km. Przedsięwzięcie zlecone konsorcjum przez PKP Polskie Linie Kolejowe jest warte prawie pół miliarda złotych.
20-01-2017

Najnowsze trendy budowlane w kolejnym numerze Baumit Magazyn

Już jest! Do czytelników trafiło najświeższe wydanie Baumit Magazynu, a w raz z nim garść praktycznych porad, inspiracji i nowinek technologicznych. Półrocznik skierowany jest do wykonawców, architektów, inwestorów, dystrybutorów oraz przedstawicieli świata mediów, słowem do wszystkich zainteresowanych pomysłami z przyszłością i ciekawymi wydarzeniami z branży architektoniczno-budowlanej.
20-01-2017

Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Holm House na Mokotowie.

Dni Otwarte Holm House odbędą się w najbliższy weekend, w godzinach 10:00-16:00 w biurze sprzedaży mieszkań Skanska, przy al. Sikorskiego 9B w Warszawie.
19-01-2017

MONTERIADA pokazy fachowego montażu na targach Budma

Jak fachowo zamontować bramę garażową? Obejrzyj na żywo już 7 - 10 lutego 2017 r. Jak wygląda prawidłowy montaż bramy garażowej – będą mogli zobaczyć odwiedzający targi BUDMA 2017. Monterzy z firmy Hörmann krok po kroku zademonstrują jak powinien przebiegać fachowy montaż bramy segmentowej. Pokazy odbywać będą się w ramach MONTERIADY, organizowanej po raz kolejny przez Związek POiD;
17-01-2017

Dobre wyniki budownictwa mieszkaniowego.

Według danych GUS w pierwszych trzech kwartałach 2016 roku oddano do użytku o prawie 11 proc. więcej mieszkań niż w roku ubiegłym. Dość łagodna zima powinna pomóc utrzymać dobre wyniki z sektora budowlanego.
17-01-2017

Wyróżnienie dla STRABAG w 30 lecie działalności

W sobotę 14 stycznia br. w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia prestiżowych nagród Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej – „Wektorów 2016”. STRABAG Sp. z o.o. została nagrodzona za 30-letni udział w budowie polskiej infrastruktury z wykorzystaniem najlepszych technologii.
17-01-2017

SPIN Extra 2017 – trwa rejestracja na tradycyjne spotkanie branży rozwiązań niskoprądowych

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, organizowane przez Lockus Sp. z o. o., to wydarzenie umożliwiające wymianę wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów. Podczas SPIN projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci spotykają się, żeby rozmawiać o najnowszych technologiach i rozwiązaniach branżowych. Tradycja wydarzeń z serii SPIN została zapoczątkowana 15 lat temu.
16-01-2017

Emisja pyłów z pieców grzewczych - jedna z głównych przyczyn smogu.

Od kilku dni jednym z najważniejszych tematów informacyjnych jest unoszący się nad polskimi miastami smog. Wg niektórych źródeł, normy zanieczyszczeń w wielu miejscach w kraju zostały przekroczone nawet o 3 tys. procent! Wbrew pozorom, za zły stan powietrza odpowiadają jednak nie spaliny komunikacyjne, lecz tzw. niska emisja pyłów pochodząca z pieców grzewczych gospodarstw domowych. Jak temu zaradzić?
16-01-2017

Zapraszamy na V edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Targi odbędą się w dniach 4-5 lutego na STADIONIE WROCŁAW, to niepowtarzalna szansa, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą dolnośląskich deweloperów, spółdzielni oraz banków. Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań - nowych i „z drugiej ręki", a także okazja do uzyskania atrakcyjnych warunków kredytowych. Bogatej ofercie wystawców towarzyszy szereg wydarzeń pomagających w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum. Jak również liczne konkursy z nagrodami, do wygrania m.in.: projekt aranżacji kuchni lub łazienki lub armatura łazienkowa oraz narzędzia przydatne w każdym domu.
16-01-2017

I Forum Gospodarcze Budownictwa - po raz pierwszy na Budmie w Poznaniu!

Nowe przepisy, założenia programu „Mieszkanie plus”, czy podsumowanie konsultacji publicznych dotyczących kodeksu urbanistyczno-budowlanego – to tylko niektóre z tematów, jakie zostaną poruszone podczas I Forum Gospodarczego Budownictwa i Dni Inżyniera Budownictwa. Forum towarzyszyć będzie targom Budma.
13-01-2017


Stron: 1532 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 21997 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 361

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >