Aktualności – lista artykułów

Rozpoczął się konkurs fotograficzny - Pokaż się z EKO strony!

Ochrona środowiska naturalnego w wymiarze globalnym to wieloetapowy proces, jednak przekładając go na codzienne wybory, może on składać się z drobnych czynności i świadomych decyzji. Do promowania działań przyjaznych naturze zachęca CEDRAL. Marka tworząca deski elewacyjne z włóknocementu organizuje konkurs fotograficzny pod hasłem „Pokaż się z EKO strony”.
23-10-2018

Spotkanie prasowe w showroomie RUSSELL HOBBS

W minioną środę w samym sercu warszawskiego Starego Miasta odbyło się spotkanie zorganizowane przez producenta małego AGD – markę Russell Hobbs. Zaaranżowana w klimatyczną przestrzeń studia 3one33, w którą wkomponowano zgrabnie linie produktowe, zachwyciła i tym, co można było zobaczyć, jak i samą atmosferą.
22-10-2018

Kolejna edycja Światowych Targów Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych BAU 2019

16 października 2018 r. w w hotelu Westin w Warszawie odbyła się konferencja prasowa poświęcona monachijskim Targom BAU. Obecni na niej pan Mirko Arend dyrektor Targów BAU i pan Grzegorz Grabarczyk z Biura Targów Monachijskich w Polsce zaznajomili dziennikarzy z najważniejszymi faktami i liczbami dotyczącymi zbliżających się targów, które odbędą się 14 -19 stycznia 2019 r. w Monachium. Jakie tematy przewodnie będą towarzyszyły najbliższym targom i co nowego się na nich pojawi?
21-10-2018

W Poznaniu odbędzie się bezpłatne spotkanie networkingowe, poświęcone nowym warunkom zamówień publicznych

Czekają nas duże zmiany w zamówieniach publicznych. Od stycznia 2020 roku wszystkie zamówienia sektora państwowego będą dokonywane jedynie on-line. Jak się do tego przygotować? Na czym dokładnie będą polegać zmiany? Już w najbliższy czwartek, 25 października w poznańskim Idea Hub podczas bezpłatnego spotkania networkingowego, Mateusz Bartosiewicz, trener i doradca ds. elektronizacji przybliży szczegóły nowych realiów w zamówieniach publicznych.
19-10-2018

Zapraszamy do udziału w cyklu Forum Facility Management, konferencjach poświęconych zagadnieniom branży zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.

Regionalne Forum Facility Management to cykl trzech konferencji, których tematyka poświęcona jest problematyce profesjonalnego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi oraz prezentacji produktów i rozwiązań dedykowanych tej branży.
18-10-2018

Maleje liczba pracowników tymczasowych w Polsce - co dalej z taką formą zatrudnienia?

Praca tymczasowa była, jest i będzie, ponieważ daje firmom możliwość szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby biznesowe. Bez elastycznych form zatrudnienia polska gospodarka nie będzie mogła się rozwijać – mówią eksperci agencji zatrudnienia Manpower, w odpowiedzi na pojawiające się w mediach zapowiedzi o schyłku pracy tymczasowej w Polsce. O stabilność zatrudnienia nie muszą się również obawiać osoby obecnie pracujące w oparciu o ten model, co więcej bieżąca sytuacja na rynku daje im duży komfort pracy i lepsze warunki finansowe niż jeszcze rok temu.
18-10-2018

Wydarzenie dla zainteresowanych designem - MOOD CONCEPT 2018 już niebawem w Warszawie

W dniach 19 - 21 października 2018 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbędzie się MOOD CONCEPT 2018. Wydarzenie, któremu przyświeca idea „100% original design” będzie nie tylko prezentacją wzornictwa najlepszych marek i projektantów. Organizatorzy stawiają na ważną i potrzebną pracę u podstaw - chcą zainicjować w Polsce szeroką dyskusję na temat świadomej konsumpcji, etyki i kwestii praw autorskich w świecie projektowym. W tę edukacyjną misję zaangażowało się liczne grono designerów, architektów i ekspertów, którzy będą się dzielić swoją wiedzą podczas całego wydarzenia.
17-10-2018

Do władz europejskiego stowarzyszenia branży ociepleń EAE dołączył Jacek W. Kulig

Jacek W. Kulig, wiceprezes polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO), został wybrany w skład nowego Zarządu European Association for ETICS (EAE), organizacji reprezentującej branżę producentów ociepleń budynków w Europie. Przedstawiciel Polski będzie odpowiadał za sprawy finansowe EAE. Wybory Zarządu EAE odbyły się 11 października w Baden-Baden (Niemcy). Kandydaturę Jacka W. Kuliga wysunęło Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń, działające od 15 lat i zrzeszające obecnie 31 członków. SSO było jednym z 11 krajowych stowarzyszeń, które 10 lat temu powołały European Association for ETICS. Dziś Polska jest największym rynkiem w Unii Europejskiej, szacowanym na 43 mln m2 wykonanych ociepleń w skali roku.
16-10-2018

Ostatnia szansa na oddanie głosu w plebiscycie Fasada Roku 2018

Blisko 150 elewacji z całej Polski zameldowało się na starcie konkursu Fasada Roku 2018. Wśród nich reprezentanci nie tylko dużych miast jak Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Wrocław czy Warszawa, lecz także mniejszych miejscowości jak Białobrzegi, Mielno czy Zalasewo. Teraz czas na pierwsze rozstrzygnięcie, którego reżyserami będą internauci. Przed nami ostatnie dni głosowania!
16-10-2018

Cykliczne spotkania z dobrym designem dla kobiet we Wrocławiu

Kobiece spotkania z dobrym wzornictwem to znak rozpoznawczy wrocławskiego salonu Studio Forma 96. Uczestniczki minionego wydarzenia miały okazję zobaczyć przestrzeń w odmienionym wydaniu - po raz pierwszy zaprezentowano nową ekspozycję, wzbogaconą między innymi o projekty Poliform i Flexform.
16-10-2018


Stron: 1589 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18419 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 264

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >