AGRO-MAN wybuduje w Parzniewie nowe osiedle mieszkaniowe

AGRO-MAN wybuduje w Parzniewie nowe osiedle mieszkaniowe

W jesiennej ofercie AGRO-MAN pojawią się lokale mieszkalne w nowej inwestycji „Twój Parzniew – Miasto Ogród II”, będącej kontynuacją wielorodzinnego osiedla mieszkaniowego zlokalizowanego 15 km od centrum Warszawy.

Projekt prowadzony przez AGRO-MAN Sp. z o.o. zgodnie z ideą miasta-ogrodu ma się wyróżniać kompleksowo zaprojektowaną zielenią.
Jak podkreśla spółka AGRO-MAN, inwestycja w Parzniewie oddaje koncepcję miasta – ogrodu stworzoną przez Anglika, Ebenezara Howarda. Zakłada ona m.in. projektowanie osiedli z dala od miejskiego gwaru oraz zapewnienie znacznego udziału terenów zielonych w ogólnej powierzchni zabudowy. „W tej inwestycji postawiliśmy przede wszystkim na komfort mieszkańców. Liczy się szybki dojazd do pracy i jakość wypoczynku w zaciszu domowym. Osiedle w Parzniewie dobrze realizuje tę koncepcję: usytuowane jest zaledwie 15 km od centrum Warszawy, a jego walorami jest zielona okolica, oryginalna aranżacja przestrzeni
i atrakcyjna architektura.” – mówi Andrzej Chodkowski, prezes zarządu AGRO-MAN.

W 2008 r. AGRO-MAN zakończył część inwestycji pod nazwą Twój Parzniew – Miasto Ogród I, oddając do użytku 456 mieszkań. W październiku 2009 przy ul. Działkowej w Parzniewie koło Pruszkowa ruszy realizacja II etapu osiedla. Projekt przewiduje budowę mieszkań o powierzchni od 53 do 100 m2. Inwestor kieruje ofertę mieszkaniową do młodych ludzi, zakładających rodziny lub rodziców z małymi dziećmi. Szczególnie poleca ją osobom, które poszukują kompromisu pomiędzy chęcią zamieszkania w otoczeniu zieleni, a rozsądną odległością od centrum Warszawy.

Twój Parzniew – Miasto Ogród II to zamknięte wielorodzinne osiedle mieszkaniowe. Jego centrum zostanie wyznaczone przez budynki wachlarzowo usytuowane wokół ronda. Każdy z nich zostanie  wyposażony w windę. Planowana jest kameralna czterokondygnacyjna zabudowa wraz z kompleksowo zaaranżowaną roślinnością. Na uformowanych nasypach i skarpach przewidziano nasadzenia drzew i zieleni w celu uzyskania naturalnej ochrony akustycznej. Pojawią się place zabaw dla dzieci. AGRO-MAN poprzez realizację kolejnego projektu pragnie urzeczywistnić ideę miasta-ogrodu.

Dla nowych mieszkańców dużą atrakcją może okazać się cena budowanych mieszkań. Inwestor ustalił ją na poziomie od 4,5 tys. złotych brutto za metr kwadratowy. W obecnym czasie, niełatwym dla branży budowlanej, dużym atutem dla poszukujących mieszkań jest silna pozycja developera: AGRO-MAN to stabilna spółka, która w ciągu ostatnich dwóch lat zdobyła blisko dwadzieścia prestiżowych nagród jakościowych, wygrywała rankingi lub zajmowała w nich czołowe miejsca. Jest ceniona za solidność, jakość oddawanych inwestycji oraz za dobre relacje ze swoimi klientami. AGRO-MAN dotychczasowe inwestycje realizował ze środków własnych, gwarantując tym samym bezpieczeństwo swoich klientów.

„Ponad 60 proc. kupujących nasze mieszkania to osoby, które trafiły do nas z polecenia poprzednich klientów. Możemy się uczciwie chwalić solidną jakością dotychczasowych inwestycji, co w zestawieniu z atrakcyjnymi cenami mieszkań bardzo wysoko plasuje naszą ofertę na stołecznym rynku nieruchomości” – mówi Barbara Jarząbek, zastępca dyrektora biura zarządu w spółce AGRO-MAN. Inwestor podkreśla fakt współpracy ze stabilnym wykonawcą (firmą Kalter), co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo inwestycji. Potencjalni nabywcy nowych mieszkań mogą także zobaczyć efekty pracy pierwszego etapu w Parzniewie – osiedla, które już stoi przy ul. Działkowej w sąsiedztwie nowobudowanej inwestycji.

Szczegóły inwestycji Twój Parzniew – Miasto Ogród II znajdują się na stronie internetowej www.agroman.pl. Zainteresowani mogą też bezpośrednio kontaktować się z biurami sprzedaży inwestora:
•    w Pruszkowie pod nr telefonu 22 / 759 96 96, twojparzniew@agroman.pl
•    w siedzibie spółki pod nr telefonu 22 / 434 55 30, sprzedaz@agroman.pl.


Informacje o Inwestorze:

AGRO-MAN Sp. z o.o. to developer i inwestor działający na stołecznym rynku nieruchomości. Założona w 1997 roku spółka specjalizuje się w realizacji inwestycji wielorodzinnych osiedli mieszkaniowych zlokalizowanych na Białołęce oraz na obrzeżach Warszawy. Jest członkiem założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. AGRO-MAN wyróżnia wysoka jakość oddawanych inwestycji oraz szczególna troska o komfort swoich klientów.

AGRO-MAN jest laureatem wielu prestiżowych nagród oraz zwycięzcą rankingów organizowanych przez niezależne podmioty uczestniczące w życiu rynku budowlanego. Tylko w latach 2007 – 2009 spółka zdobyła kilkanaście nagród i zajęła czołowe pozycje w rankingach branżowych. Posiada szereg certyfikatów m.in.: Certyfikat Developera przyznawany przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Certyfikat Rzetelności i Wiarygodności Wrocławskiej Izby Gospodarczej oraz THRON – System Zarządzania Wierzytelnościami, Certyfikat Krajowego Rejestru Długów i tytuł Rzetelnej Firmy, przyznawane przez Krajową Izbę Gospodarczą. AGRO-MAN jest Gazelą Biznesu, laureatem konkursów Jakość Roku 2007 i 2008 w kategoriach „Osiedla Mieszkaniowe na obrzeżach miast” i „Produkt Roku”, spółką wyróżnioną m.in. przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa, PKPP Lewiatan, Ministra Infrastruktury oraz Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza.

Spółka prowadzi swoje inwestycje zgodnie z koncepcją miasta – ogrodu, stworzoną przez Anglika, Ebenezara Howarda, która zakłada lokalizowanie osiedli mieszkaniowych w otoczeniu bogatej zieleni, a także z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Źródło: Ubumind / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19217 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >