Dni otwarte Dębowych tarasów

Dni otwarte Dębowych tarasów

Na bezpłatne warsztaty jogi i tai-chi zaprasza w sobotę 15 września deweloper III etapu katowickiego osiedla Dębowe Tarasy. Zajęcia będą częścią dnia otwartego osiedla, na który organizatorzy zapraszają nie tylko osoby poszukujące wewnętrznej harmonii, lecz także nowoczesnego i korzystnie zlokalizowanego mieszkania. Czytaj dalej

 

To właśnie z myślą o nich na terenie gotowej już części inwestycji i w biurze sprzedaży spotkać będzie można tego dnia wielu specjalistów związanych z rynkiem nieruchomości.Powierzchnie i układy mieszkań, ich aranżacje, systemy płatności i zamknięte rachunki powiernicze – to tylko niektóre tematy, o których będzie można porozmawiać ze specjalistkami z zespołu sprzedaży budowanego właśnie III etapu inwestycji.

 

Czytaj również: Rekordowa wakacyjna sprzedaż mieszkań

 

 

Z kolei profesjonaliści z Domu Kredytowego Notus doradzą, jak sfinansować zakup mieszkania i na co zwracać uwagę starając się o kredyt.Do dyspozycji odwiedzających będą także architekt i konsultanci z biura Leach&Lang, które zajmuje się m.in. kompleksową obsługą klientów inwestycyjnych Dębowych Tarasów oraz aranżacją i wykończeniem mieszkań.Rodziny z dziećmi znajdą coś dla siebie w kąciku zabaw i niespodzianek, ponadto klienci dewelopera będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty DAY SPA Majama.Wspomniane wcześniej warsztaty poprowadzi rewelacyjna instruktorka jogi oraz tai-chi Iwona Korlacka, która jest związana m.in. z katowickim Centrum Rozwoju Osobistego „Kreacja”.

 

Czytaj również: Spadek liczby nowych osiedli mieszkaniowych

 

 

Dzień Otwarty na Dębowych Tarasach rozpocznie się o godz. 10.00; zakończenie planowane jest na godz. 18.00.– Wybór miejsca zamieszkania to również wybór określonego stylu życia. Wyraża to nasze hasło „Ciesz się życiem”. Stąd bierze się też profil imprezy, na którą wszystkich zapraszamy. Oddaje sposób, w jaki postrzegamy mieszkańców osiedla. Ludzi otwartych, żyjących aktywnie, ceniących wysoką jakość i bliskość miejskich atrakcji – mówi Janusz Olesiński, dyrektor projektu Dębowe Tarasy III.Deweloperem III etapu osiedla Dębowe Tarasy jest  spółka BUWOG International należąca do austriackiego potentata rynku nieruchomości IMMOFINANZ Group.

 

 

 

Źródło: Plus Communication / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18816 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 125

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >