Gdzie buduje się nowe mieszkania w Poznaniu?

Gdzie buduje się nowe mieszkania w Poznaniu?

Jeszcze w tym roku zakończą się realizacje dwóch z trzech poznańskich projektów mieszkaniowych. Proponowane powierzchnie oraz lokalizacje zadowolą zarówno singli, rodziny, jak i klientów inwestycyjnych. Czytaj dalej

 

Deweloper Grupa Inwest to już prawie 10 lat działalności na rynku poznańskim. Obecnie w realizacji są trzy projekty mieszkaniowe, które różnie się liczbą proponowanych lokali oraz lokalizacją. W lipcu bieżącego roku zakończona zostanie inwestycja Horyzont Naramowice. Powstanie budynek wielorodzinny ze 159 lokalami o powierzchni od 25 do 106 mkw., a wśród nich zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3-, 4- i 5 - pokojowe. Te największe lokale to mieszkania dwupoziomowe. Dużym udogodnieniem jest podziemna hala garażowa, a miejsca postojowe uzupełnią naziemne miejsca parkingowe. Właściciele mieszkań na parterze będą mieli do dyspozycji ogródki, a pozostałe lokale - przestronne balkony. Do dyspozycji będzie także winda oraz komórki lokatorskie o powierzchni nawet 10 mkw. Cena mkw. rozpoczyna się od 7500 zł brutto.

 

Gdzie budują się nowe mieszkania w Poznaniu?Grupa Inwest Nowa Łacina

Zakończenie projektu na poznańskich Naramowicach zbiegnie się z finiszem prac przy realizacji inwestycji Wilda Corner. Na terenie dzielnicy Wilda, u zbiegu ulic Czarnieckiego i Roboczej powstanie budynek wielorodzinny z 60 lokalami o powierzchni od 34 do 89 mkw. Do przyszłych mieszkańców trafią kawalerki oraz mieszkania 2- i 3- pokojowe. Dla zmotoryzowanych powstała dwupoziomowa hala garażowa, dostępne są również windy oraz balkony lub tarasy. - Wilda Corner to już ukończone prace tynkarskie i elewacyjne. Trwają ostatnie prace przy częściach wspólnych oraz zagospodarowaniu terenów zewnętrznych. Już niedługo rozpocznie się procedura odbioru mieszkań - mówi Mateusz Glema z poznańskiego biura sprzedaży Grupy Inwest. Lokalizacja projektu gwarantuje dobrą komunikację z centrum Poznania. Nie brakuje tu także licznych sklepów, punktów usługowych, placówek zdrowotnych, czy obiektów kulturalnych i sportowych. Cena brutto mieszkania to kwota od 8900 do 12300 zł za mkw. w zależności od wyboru konkretnego lokalu.

 

Gdzie budują się nowe mieszkania w Poznaniu?Grupa Invest Wilda Corner

Czytaj również: Powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa blisko Śródki - Rynek Wschodni

 

Z kolei na Ratajach, przy ulicy Niemena 6 trwa budowa II etapu popularnego projektu Nova Łacina. Powstaje budynek ze 236 mieszkaniami o powierzchni od 25 do 75 mkw. Dostępne są kawalerki oraz lokale 2- i 3- pokojowe. Do dyspozycji mieszkańców będzie dwupoziomowa hala garażowa, windy oraz komórki lokatorskie. Właściciele lokali na parterze będą mieli do dyspozycji ogródki, a pozostali – balkony lub tarasy. Planowany termin zakończenia budowy to II kwartał 2023 roku. Ceny rozpoczynają się od 9200 zł brutto za mkw. Inwestycja powstaje w bardzo popularnej części Poznania. Bliskość terenów rekreacyjnych Jeziora Maltańskiego to pole do popisu dla miłośników aktywności fizycznej. Ten rejon to liczne trasy rowerowe i biegowe, a także jedyne w swoim rodzaju Termy Maltańskie.

 

Gdzie budują się nowe mieszkania w Poznaniu?Horyzont Naramowice

Położenie inwestycji to również bardzo dobra komunikacja z centrum i innymi częściami miasta (tramwaj i autobus) oraz możliwość szybkiego dojazdu np. do autostrady A2. W pobliżu funkcjonuje największa w Poznaniu Galeria Posnania oraz szereg innych punktów handlowo – usługowych. Poznań to aktualnie 3 nasze inwestycje – Horyzont Naramowice, Wilda Corner oraz Nova Łacina 6. W tej pierwszej są głównie klienci poszukujący mieszkań na własne potrzeby. Inwestycja na Wildzie to z kolei „mieszany” produkt łączący osoby szukające lokali o wyższym standardzie dla siebie oraz klientów inwestycyjnych. Natomiast projekt na Ratajach to zdecydowanie produkt dla inwestorów, który chce przeznaczyć mieszkanie pod wynajem bądź sprzedać za jakiś czas ze stosownym zyskiem – podsumowuje Mateusz Glema.

 

Czytaj również: W Szamotułach powstaje Osiedle Olimpijskie

 

Gdzie buduje się nowe mieszkania w Poznaniu?Grupa Invest Wilda Corner

Źródło: Mission PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17754 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >