Inwestycja Morzlive powstanie w Ustroniu Morskim

Inwestycja Morzlive powstanie w Ustroniu Morskim

Znany ze swoich poznańskich projektów deweloper, firma Area Development, rozpoczął realizację pierwszej nadmorskiej inwestycji. Projekt o intrygującej nazwie – Morzlive, powstaje w Ustroniu Morskim. W ramach pierwszego etapu wybudowanych zostanie 89 apartamentów. Lokale zostaną oddane do użytku w czerwcu 2024 roku. Czytaj dalej

 

Area Development to firma, która na poznańskim rynku deweloperskim wyróżnia się swoim nowatorskim i świeżym podejściem do realizowanych projektów. Jej inwestycja Nowy Strzeszyn wciąż zbiera wiele pozytywnych recenzji i nagród w konkursach architektonicznych. Kolejnym oryginalnym i odważnym projektem prowadzonym obecnie w stolicy Wielkopolski jest osiedle luksusowych domów Murawa 2. Czy Morzlive będzie kontynuacją tych śmiałych poczynań?

 

Inwestycja Morzlive powstanie w Ustroniu Morskim

 

Do tej pory realizowaliśmy inwestycje wyłącznie na terenie Poznania. Priorytetem był dla nas wybór najlepszej do zamieszkania lokalizacji, oryginalne rozwiązania projektowe, a także wysoki standard realizacji. Ta strategia została doceniona. Duża popularność oferowanych przez Area Development nieruchomości skłania nas do poszerzania oferty o kolejne projekty - tym razem także poza Wielkopolską. Morzlive to inwestycja, która powstanie w spokojnej części Ustronia Morskiego, w sąsiedztwie obszaru Natura 2000 i zaledwie 100 m od plaży Bałtyku. W nowoczesnej bryle budynku zaplanowaliśmy wiele udogodnień oraz strefę rekreacyjną dla wypoczywających tu w przyszłości osób  – mówi Filip Kasprowicz, Wiceprezes Zarządu Area Development.

 

Inwestycja Morzlive powstanie w Ustroniu Morskim

 

Czytaj również: Nowy Gruszczyn osiedle w gminie Swarzędz, w otoczeniu przyrody

 

Polacy coraz chętniej inwestują nad morzem, kupując nieruchomości pod wynajem lub na własne cele wypoczynkowe. Projekt ten stanowi więc odpowiedź nie tylko na potrzeby naszych dotychczasowych klientów, budujących portfel nieruchomości inwestycyjnych, ale również wielu tych, którzy marzyli o drugim domu nad morzem. To marzenie jest teraz „Morzlive” do spełnienia z nami – dodaje.  W projekcie przewidziano wiele udogodnień dla przyszłych wynajmujących. Znajdziemy tu przestronne lobby przy wejściu głównym wraz z recepcją, system bezobsługowej wymiany kluczy, czy możliwość skorzystania z usług operatora wynajmu.

 

Morzlive powstaje przy ul. Granicznej, 100 m od plaży i niecały kilometr od centrum Ustronia Morskiego, do którego będzie można przejść nadmorską promenadą. Pierwszy etap projektu zakłada realizację czterokondygnacyjnego budynku z 89 mieszkaniami, 2 lokalami usługowymi i podziemną halą garażową. W ofercie dostępne są układy od 26 do 71 m kw., w tym  kawalerki, studia z antresolą oraz wygodne dwupokojowe lokale. Dwa największe apartamenty na ostatnim piętrze będą posiadały około 40 metrowe, prywatne tarasy. Dla pozostałych lokali zaprojektowano przestronne balkony lub na parterze - ogródki. Wszystkie apartamenty będą klimatyzowane i wyposażone w pakiet bezpieczeństwa systemu inteligentnego domu. Deweloper przewidział również możliwość wykończenia lokali pod klucz w formie indywidualnie dostosowanych do klienta rozwiązań, bądź też dopasowanych do konkretnych mieszkań gotowych projektów wykończenia. Warto zaznaczyć, że w budynku znajdą się komórki lokatorskie, przestronna rowerownia, a na zewnątrz miejsce do rekreacji. W pierwszym etapie na dziedzińcu powstanie plac zabaw dla dzieci oraz stół do tenisa stołowego. Kolejne etapy zakładają budowę zewnętrznego basenu,  boiska do gry w piłkę plażową oraz klubu malucha. Dla komfortu i bezpieczeństwa wypoczywających inwestycja będzie monitorowana. 

 

Inwestycja Morzlive powstanie w Ustroniu Morskim

 

Czytaj również: Osiedle Olimpijskie powstaje przy ulicy Staszica w Szamotułach

 

Województwo Zachodniopomorskie od lat notuje najwyższy w kraju wzrost liczby miejsc noclegowych – jest ich tu już ponad 144 tys., zaś sam powiat kołobrzeski zajmuje pierwsze miejsce z największą liczbą udzielonych noclegów turystycznych. Nie dziwi więc fakt, że zlokalizowane 10 kilometrów od Kołobrzegu Ustronie Morskie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów. Miejscowość położona jest na nadmorskim klifie, a kąpielisko obejmuje tu ponad dwa kilometry linii brzegowej. Woda w tym miejscu należy do najczystszych na polskim wybrzeżu - wielokrotnie wyróżniano ją Błękitną Flagą. Warto dodać, że teren Ustronia Morskiego został objęty obszarem chronionego krajobrazu: Koszaliński Pas Nadmorski.

 

Już od początku XIX wieku Ustronie Morskie było bardzo popularnym kierunkiem dla wypoczywających nad morzem. Jak przystało na wieś o rybackim rodowodzie znajdziemy w niej wiele starych rybackich domów i coraz rzadziej spotykane na polskim wybrzeżu kolorowe kutry. Położony pomiędzy Kołobrzegiem a Koszalinem kurort systematycznie się rozbudowuje oferując swoim gościom coraz więcej możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. Rozwój infrastruktury drogowej i budowa trasy S6 do Kołobrzegu dodatkowo przełożyła się na atrakcyjność tej lokalizacji.

 

Nowa inwestycja Area Development powstaje w miejscu łączącym wszystkie zalety Ustronia Morskiego. Zarówno korzystanie z atrakcji oferowanych przez tętniące życiem miasteczko, jak i błogi odpoczynek na łonie natury – to wszystko jest tu „Morzlive”.

Źródło: PR4You / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18528 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 127

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >