Inwestycje budowlane w Warszawie: mieszkania wykończone „pod klucz”

Inwestycje budowlane w Warszawie: mieszkania wykończone „pod klucz”

Deweloper wzbogacił swoją dotychczasową ofertę sprzedaży mieszkań o możliwość wykończenia ich „pod klucz”. W ramach programu opracował dwa pakiety, zawierające duży wybór wysokiej jakości materiałów wykończeniowych Czytaj dalej

Obejmują one malowanie ścian, położenie podłóg oraz glazur i terakot w kuchni i łazience, montaż urządzeń sanitarnych oraz drzwi wejściowych. Koszt wykonania usługi uzależniony jest od standardu wybranych materiałów i wynosi 835 lub 1 378 PLN za m². Świadczenie objęte jest gwarancją producenta i wykonawcy.

Wiemy jak wiele czasu potrafi zająć wykończenie nowego mieszkania. Dlatego z myślą o oszczędności czasu, pieniędzy oraz stresów naszych Klientów postanowiliśmy zagwarantować im możliwość solidnego wykończenia pomieszczeń, przy użyciu wysokiej jakości materiałów – powiedział Michał Witkowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Atlas Estates.

Capital Art Apartments to nowoczesne osiedle powstające w Warszawie, przy ulicy Giełdowej 4. Na działce o łącznej powierzchni 17 500 m². powstanie docelowo blisko 850 mieszkań zlokalizowanych w pięciu budynkach o zróżnicowanej wysokości. Aktualnie, inwestor jest w trakcie przekazywania pierwszych 200 lokali, stanowiących pierwszy etap budowy osiedla. W budynku A dostępnych jest jeszcze 6 kawalerek, o powierzchni 45 m², z możliwością swobodnego przearanżowania na mieszkania dwupokojowe.  

W drugim etapie inwestycji Atlas Estates realizowane są budynki B i C. Pierwszy z nich to 17-piętrowa wieża, w której znajdzie się 177 mieszkań o powierzchni od 42 do 157 m². W budynku B będą przeważały lokale dwu- i trzypokojowe. We wszystkich mieszkaniach znajdą się balkony lub loggie. Na ostatnich dwóch piętrach zaprojektowano m.in. przestronne mieszkania z dwoma łazienkami, miejscami na garderoby oraz obszernymi tarasami. W siedmiopiętrowym budynku C powstaną 123 mieszkania o metrażach od 37 do 114 m². Ważnym atutem budynków są duże okna oraz wysokie pomieszczenia sięgające 275 cm.

Capital Art Apartments oferuje szeroki wybór mieszkań, od kawalerek o powierzchni 30 m² po przestronne 160-metrowe apartamenty typu penthouse. Na parterach zaplanowano lokale usługowe, których działalność będzie pomocna w codziennym życiu mieszkańców. Pomiędzy budynkami powstaną zielone dziedzińce i alejki oraz plac zabaw dla dzieci. Bezpieczeństwo gwarantuje system monitoringu i całodobowa ochrona. Osiedle będzie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Capital Art Apartments powstaje na granicy warszawskiego Śródmieścia i Woli. Projekt autorstwa „Archiplan” Studio Projektowe Ewa Widera, powstawał we współpracy z Moore-Yaski-Sivan Architects – jedną z największych pracowni architektonicznych w Izraelu. W tym roku apartament pokazowy w inwestycji Capital Art Apartments został wyróżniony w konkursie magazynu “Apartamenty i Mieszkania”. Doceniono w ten sposób funkcjonalny i komfortowy charakter wnętrz, powstałych przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów naturalnych. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Eiffage Budownictwo Mitex.

Program wykończenia mieszkań pod klucz został przygotowany we współpracy z firmą ProDevelopment specjalizującą się w poszerzaniu ofert deweloperów.
Źródło: Lighthouse Consultants Sp.z o.o. / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18509 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >