Mieszkania na sprzedaż w Warszawie - Rabaty w Capital Art Apartments

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie - Rabaty w Capital Art Apartments

Na osiedlu Capital Art Apartaments można kupić mieszkanie z rabatem, którego wysokość uzależniona jest od powierzchni lokalu. Czytaj dalej

Do końca 2008 roku deweloper oferuje upusty cenowe na zakup mieszkań w inwestycji Capital Art Apartments, usytuowanej przy ulicy Giełdowej 4 w Warszawie. Wysokość rabatu uzależniona jest od wielkości lokalu i wynosi 2,5% w przypadku mieszkań o powierzchni do 50 mkw., 5% w mieszkaniach od 51 do 57 mkw., 7,5 % dla lokali od 76 do 100 mkw., a 10% – powyżej 100 mkw.
Capital Art Apartments to nowoczesne osiedle powstające na działce o łącznej powierzchni 17 500 mkw. W pięciu budynkach znajdzie się blisko 850 mieszkań. Aktualnie inwestor jest w trakcie przekazywania nowym właścicielom kluczy do ponad 200 lokali mieszczących się w oddanym właśnie do użytkowania budynku A. Zakończenie odbiorów mieszkań z pierwszego etapu budowy osiedla zaplanowano na I kwartał 2009 roku.

W drugim etapie inwestycji Atlas Estates realizuje budynki B i C. Pierwszy z nich to 17-piętrowa wieża, w której znajdzie się 177 mieszkań o powierzchni od 42 do 157 mkw. W budynku B będą przeważały lokale dwu- i trzypokojowe. We wszystkich mieszkaniach znajdą się balkony lub loggie. Na ostatnich dwóch piętrach zaprojektowano przestronne mieszkania z m.in. dwoma łazienkami, miejscami na garderoby oraz obszernymi tarasami. W siedmiopiętrowym budynku C powstaną 123 mieszkania o metrażach od 37 do 114 mkw. Ważnym atutem budynków są duże okna oraz wysokość pomieszczeń sięgająca 275 cm.
Średnia cena za mkw. mieszkania wynosi 10 000 PLN brutto, a miejsca parkingowe dostępne są w cenie od 42 000 PLN brutto. Zakończenie II etapu inwestycji zaplanowano na I kwartał 2010 roku.

Atlas Estates oferuje w inwestycji Capital Art Apartments szeroki wybór mieszkań od kawalerek o powierzchni 30 mkw. po przestronne 160-metrowe apartamenty typu penthouse. Na parterach zaplanowano lokale usługowe, których przyszła działalność będzie pomocna w codziennym życiu mieszkańców. Pomiędzy budynkami powstaną zielone dziedzińce i alejki oraz plac zabaw dla dzieci. Bezpieczeństwo gwarantuje system monitoringu i całodobowa ochrona. Osiedle będzie także dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Capital Art Apartments powstaje na granicy warszawskiego Śródmieścia i Woli. Projekt autorstwa „Archiplan” Studio Projektowe Ewa Widera, powstawał we współpracy z Moore-Yaski-Sivan Architects - jedną z największych pracowni architektonicznych w Izraelu. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Eiffage Budownictwo Mitex.
Źródło: Lighthouse Consultants Sp.z o.o. / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 120

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >