Modernizacja olsztyńskiego Centrum

Modernizacja olsztyńskiego Centrum

Modernizacja, zmiana układu dzięki większej powierzchni oraz nowa aranżacja. Te wszystkie zmiany jeszcze w tym roku przejdzie 8-salowy multipleks zlokalizowany w olsztyńskim Centrum Handlowym Aura Centrum Olsztyna.

 

Nowy koncept kina Helios w Aurze Centrum Olsztyna

 

Kino Helios w olsztyńskiej Aurze zaczęło się zmieniać. W ciągu najbliższych 2 miesięcy multipleks przejdzie znaczącą modernizację, w wyniku której przeorganizowane i powiększone zostanie wejście do kina oraz linia kas.

 

 

 

Czytaj również: Powierzchnie magazynowe w Piotrkowie Trybunalskim

 


 Zmieniona zostanie także aranżacja holu kinowego, barów oraz kawiarni. Helios, pamiętając o swoich najmłodszych widzach, myśli także o stworzeniu dla nich wyjątkowej miejsca - kącika zabaw, który byłby pierwszą tego rodzaju strefą w kinach należących do sieci Helios. Helios jest pierwszym kinem wielosalowym, które powstało w Olsztynie i od tego czasu cieszy się nieustannym zainteresowaniem mieszkańców miasta. 

 

 

Czytaj również: Europejskie Centrum Stolarki - innowacyjne maszyny

 


„Jesteśmy nie tylko najpopularniejszym kinem w Olsztynie, ale także partnerem wielu lokalnych wydarzeń i projektów, które odbywają się w naszym kinie. Mieszkańcy Olsztyna chętnie spędzają u nas wolny czas o czym świadczy wysoka frekwencja. Postanowiliśmy więc z myślą o naszych widzach uatrakcyjnić nasze kino. W wyniku trwających prac Helios zyska więcej powierzchni oraz wyjątkowy kącik stworzony z myślą o najmłodszych. Ponadto zwiększona powierzchnia holu kinowego, baru i kawiarni zostanie oddana naszym widzom w zupełnie innej aranżacji. Przede wszystkim jednak podniesiemy standard kina” - mówi Jacek Chełstowski, Dyrektor kina Helios w Olsztynie.

 

 


„Helios jest bardzo istotną częścią oferty Aury Centrum Olsztyna i dlatego gorąco popieramy pomysł jego rozbudowy i modernizacji. Dzięki temu satysfakcja klientów z przebywania w naszym Centrum zwiększy się jeszcze bardziej. Zmiany realizowane w Heliosie wynikają z pierwszej fazy modernizacji naszego Centrum, która była realizowana w ubiegłym roku. Pracujemy aktualnie nad planami dalszych udoskonaleń” – mówi Rafał Lisak, Dyrektor Aury Centrum Olsztyna, Balmain Property Management.

 


Prezes Zarządu Spółki Helios, Tomasz Jagiełło dodaje: „Olsztyński Helios w ubiegłym roku zyskał światowej klasy fotele kinowe oraz nowe wykładziny na salach kinowych a już od kwietnia bieżącego roku dysponuje najnowszą technologią trójwymiarową 3D – o nazwie DepthQ, w której wykorzystywane są srebrne ekrany oraz okulary wielorazowego użytku kupowane przez widza na własność. Helios zmienia się dla mieszkańców Olsztyna i mamy ogromną nadzieję, że widzowie jeszcze chętniej będą spędzać czas w naszym kinie. Obecnie trwają prace, których efekty mamy nadzieję pokazać w całości wraz z początkiem września.”  

Źródło: redluck / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19250 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 126

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >