Powierzchnie magazynowe w Piotrkowie Trybunalskim

Powierzchnie magazynowe w Piotrkowie Trybunalskim

Centralne położenie Piotrkowa Trybunalskiego zapewnia szybki dostęp do głównych ośrodków miejskich w Polsce. Jest to doskonała lokalizacja dla operatorów logistycznych i firm dystrybucyjnych.

 

 
13 500 mkw. wynajęte przez ID Logistics w Piotrkowie Trybunalskim

 

AXI IMMO reprezentowało międzynarodowego operatora logistycznego firmę ID Logistics w negocjacjach najmu powierzchni magazynowej oraz biurowej w Prologis Park Piotrków. Jest to kolejna duża umowa dla tego operatora, przy której doradzała agencja AXI IMMO. ID Logistics jest znanym na rynku dostawcą kompleksowych usług magazynowo-logistycznych. W Polsce firma dysponuje ponad 150 000 mkw. powierzchni magazynowej.

 

Głównymi sektorami działalności ID Logistics są realizacje usług w branży: FMCG, DiY, produkcji, motoryzacji itp. Rozwój firmy i jej kolejne kontrakty zdecydowały o wynajmie nowych powierzchni w regionie Polski Centralnej. Operator logistyczny wynajął 13 000 mkw. powierzchni magazynowej i 500 mkw. powierzchni biurowej w Prologis Park Piotrków.W związku z wygraną w międzynarodowym przetargu na obsługę logistyczną klienta z branży  motoryzacyjnej poszukiwaliśmy powierzchni magazynowej w Polsce Centralnej, która pozwoli na efektywną organizację dystrybucji w skali kraju i regionu. Wybraliśmy Prologis Park Piotrków ze względu na dogodną lokalizację tuż przy węźle autostrady A1 oraz korzystne warunki najmu – powiedział Frederic Durieux, Dyrektor R&D w ID Logistics. Dzięki zawartej umowie nasz park w Piotrkowie Trybunalskim sukcesywnie zdobywa kolejnych najemców.

 

Czytaj również: Nowoczesne mieszkania w otoczeniu przestrzeni parkowej

 

 

 

[ink2]

 

Cieszymy się, że dostarczając najwyżej jakości powierzchnie magazynowe wspieramy naszych klientów w realizacji ich celów – podkreślił Michał Czarnecki, Head of Leasing Prologis w Polsce. AXI IMMO może poszczycić się długą i bliską współpracą z ID Logistics. Tym razem wynajęta przez ID Logistics powierzchnia to narożny moduł wyposażony w 19 doków oraz inne niezbędne przy prowadzeniu operacji logistycznych rozwiązania techniczne. Dodatkowe atuty powierzchni to doskonała ekspozycja budynku z autostrady A1 oraz szeroki plac manewrowy – dodał Wojciech Waryś, Associate Partner AXI IMMO. Prologis Park Piotrków położony jest przy skrzyżowaniu autostrady A1 z drogą nr 8/E67. Dogodna lokalizacja centrum dystrybucyjnego zapewnia bezpośredni dostęp do dróg łączących poszczególne części kraju. Park oferuje minimalną powierzchnię 2 500 mkw. z przeznaczeniem na składowanie i magazynowanie towarów, a także logistykę i dystrybucję. Budynki magazynowe można również przekształcić w hale produkcyjne. Prologis Park Piotrków tworzą trzy budynki o łącznej powierzchni 100 799 mkw. Więcej informacji o AXI IMMO na www.axiimmo.com

Źródło: axiimmo / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18331 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 161

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >