Na osiedlu Mokrzyszów w Tarnobrzegu powstanie N-Park

Na osiedlu Mokrzyszów w Tarnobrzegu powstanie N-Park

Napollo przejmie planowany przez Karuzelę projekt parku handlowego przy ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Napollo planuje otwarcie swojego N-Parku na przełomie 2023/2024 roku. Czytaj dalej

 

 

Na osiedlu Mokrzyszów w Tarnobrzegu powstanie N-Park – to pokłosie decyzji Napollo o zakupie planowanego tam projektu Karuzela. Dlaczego akurat N-Park? Napollo, polska firma, prowadząca działalność inwestycyjną od piętnastu lat, skupia się na zwiększaniu ekspansji w Polsce, budując coraz więcej komercyjnych obiektów typu „convenience”, które stały się flagowymi marki. Kompaktowy park handlowy o nazwie N-Park realizuje wszystkie podstawowe potrzeby zakupowe klienta w głównych kategoriach, jakie uzupełnia oferta specjalistyczna. Także i w tarnobrzeskim N-Parku klienci będą mogli liczyć na dobrze dopasowany, różnorodny tenant-mix.

 

Na osiedlu Mokrzyszów w Tarnobrzegu powstanie N-Park

 

Czytaj również: Kolejne etapy budowy domu jednorodzinnego

 

Rozmowy z najemcami, którzy chcieliby stać się częścią oferty naszego regionalnego N-Parku w Tarnobrzegu wciąż trwają, choć mamy już wynajęte ok. 60% powierzchni. Zapraszamy także lokalnych najemców, chętnych do współpracy. – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Grupie NAPOLLO – Wiele potencjalnych najemców zdecyduje się zapewne na lub po Targach SCF, gdzie projekt N-Parku w Tarnobrzegu pokażemy po raz pierwszy w naszej koncepcji. Liczymy również na to, że uda nam się poszerzyć ofertę o restaurację typu Drive Thru. N-Park w Tarnobrzegu będzie można odwiedzać już na przełomie 2023/2024 roku. Powierzchnia parku handlowego będzie wynosiła ok. 13 500 m². W sumie powstanie ponad 20 lokali międzynarodowych i polskich marek oraz ok. 250 miejsc parkingowych.

 

Czytaj również: Budnex poszerza swoją ofertę o rynek PRS

 

Autorem koncepcji architektonicznej jest Biuro architektoniczne PLEWA. To jednak nie koniec nowych inwestycji Napollo – firma planuje kolejne zakupy działek i stałe poszerzanie swojego portfela inwestycyjnego.

Źródło: Preria PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18069 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 1042

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >