Nowe Szczytniki pod Poznaniem - czy to dobra lokalizacja do zamieszkania?

Nowe Szczytniki pod Poznaniem - czy to dobra lokalizacja do zamieszkania?

Spółka Nowa Murowana, znana do tej pory między innymi z kompleksowo przygotowanego osiedla w podpoznańskiej Murowanej Goślinie, wprowadziła do sprzedaży nową inwestycję, w gminie Kórnik, również niedaleko Poznania. – Nowe Szczytniki stają się coraz bardziej popularne, za czym przemawia co najmniej kilka powodów – informuje Patrycja Waligóra z biura sprzedaży.

 

 

Poznaniacy coraz częściej wyprowadzają się poza granice miasta. Regularnie potwierdzają to wszelakie statystyki związane z saldem migracji w gminach ościennych, ale też… wyniki sprzedażowe firm deweloperskich, których oferty mieszkaniowe są bardzo konkurencyjne. Stąd duża popularność między innymi Murowanej Gośliny i rzecz jasna inwestycji Nowa Murowana. Na przestrzeni kilku lat, deweloper sprzedał łącznie 180 lokali mieszkalnych, z czego zdecydowana większość trafiła już w ręce nabywców. Teraz czas na Nowe Szczytniki, także pod Poznaniem, ale w gminie Kórnik, położnej przy wschodniej granicy z miastem. – Tutaj także mamy spore zainteresowanie nabywców, a wynika ono z co najmniej czterech powodów. Proponujemy ciekawą lokalizację niedaleko Jeziora Kórnickiego, projekt dwupoziomowego mieszkania o większej przestrzeni, rozwiązania ekologiczne, w tym pompę ciepła w standardzie każdego lokalu. Ponadto klienci zwracają uwagę na nasze dotychczasowe realizacje. W tym kontekście Nowa Murowana jest naszą wizytówką i utwierdza nabywców w podjętej decyzji – informuje Patrycja Waligóra z biura sprzedaży inwestycji Nowe Szczytniki.

 

Nowe Szczytniki pod Poznaniem - czy to dobra lokalizacja do zamieszkania?

 

Czytaj również: Nieruchomości na ulicy Zębcowskiej w Wielkopolsce: Mieszkania na Sprzedaż Ostrów Wielkopolski

 

Warto podkreślić, że wybierając osiedle, nabywca stawia nie tylko na konkretny projekt mieszkaniowy, ale też na otoczenie – to bliższe i dalsze. Nowe Szczytniki znajdują się w gminie Kórnik, czyli lokalizacji do zamieszkania dobrej, a na pewno sprawdzonej przez poznaniaków, którzy zdecydowali się zamieszkać pod miastem. Gmina Kórnik wyróżnia się wieloma atrakcjami, np. Promenada im. Wisławy Szymborskiej, położona tuż nad malowniczym Jeziorem Kórnickim, Arboretum przy Zamku w Kórniku i wiele tras rowerowych pośród terenów leśnych. Z drugiej strony, można dosłownie w kilkanaście minut dojechać autem do stolicy Wielkopolski, a najpopularniejsza trasa nr S11 pozwala to uczynić bardzo komfortowo. – Kolejna kwestia, na którą zwracają uwagę klienci, to pompa ciepła w standardzie. Wiele norm związanych z eko-budownictwem już teraz jest wyśrubowanych, ale nasz standard do nich pasuje i pozwala na oszczędności – podkreśla Patrycja Waligóra.

 

Nowe Szczytniki pod Poznaniem - czy to dobra lokalizacja do zamieszkania?

Czytaj również: Novdom – deweloper, który buduje przyszłość w mniejszych miejscowościach

 

Koncepcja dewelopera zakłada, że w ramach inwestycji Nowe Szczytniki powstają mieszkania dwupoziomowe. Na parterze każdego z nich znajdzie się salon z aneksem kuchennym (z oknem) i toaleta. Natomiast na piętrze zaplanowano dwa pokoje, garderobę i łazienkę. Natomiast w wariancie 92 mkw. na piętrze będą aż trzy sypialnie. Co ważne dla nabywców, do każdego lokalu przynależy zielony ogród i miejsca postojowe. W standardzie jest ogrzewanie podłogowe na obu poziomach.

 

Inwestycja cieszy się sporą popularnością, choć dla spółki Nowa Murowana jest premierowa w tej lokalizacji. 

Źródło: Mission PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19230 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 350

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >