Nowe inwestycje budowlane - osiedle Poezji: III etap inwestycji w Wawrze

Nowe inwestycje budowlane - osiedle Poezji: III etap inwestycji w Wawrze

MT Development Group realizuje III etap Osiedla Poezji. Inwestycja zyska 30 kolejnych mieszkań. Czytaj dalej

Osiedle Poezji jest położone w południowej części dzielnicy Wawer, w Falenicy, przy zbiegu ulic Popradzkiej i Brzostowskiej. W otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, wśród licznych terenów zielonych powstały do tej pory 152 mieszkania. Lokalizacja osiedla umożliwia dobre połączenia komunikacyjne z centrum Warszawy. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, bank, liczne punkty usługowe.

III etap inwestycji to czterokondygnacyjny budynek mieszkalny z garażem podziemnym na 30 miejsc parkingowych, wyposażony w windę oraz przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Budynek składa się z 30 dwu- i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 45 do 90 m2. Teren osiedla jest ogrodzony.

Osiedle Poezji III to propozycja dla osób ceniących sobie spokój, ciszę oraz bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych, dla których ważne jest dobre połączenie ze ścisłym centrum miasta. Inwestycja cieszy się zainteresowaniem kupujących, dlatego w planach mamy realizację kolejnych jej etapów. Z naszych doświadczeń wynika, iż rośnie zapotrzebowanie na mniejsze i bardziej przystępne cenowo mieszkania, ulokowane poza centrum miasta – stwierdził Matthew Freney, Dyrektor Zarządzający MT Development Group.
Nowe mieszkania na Osiedlu Poezji III oferowane są nabywcom w stanie deweloperskim. Ceny za metr kwadratowy powierzchni wynoszą od 6 643 PLN do 7 490 PLN brutto. Cena przykładowego lokalu o powierzchni 61 m2 wraz z balkonem, ogródkiem oraz miejscem w garażu podziemnym wynosi 434 129 PLN brutto. Mieszkania spełniają wymogi dofinansowania w ramach rządowego programu „Rodzina na swoim”.

Obecnie realizowany etap zostanie ukończony w III kwartale 2009 roku.
Źródło: Core PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18793 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >