Nowoczesne wnętrza - nowoczesnych biur

Nowoczesne wnętrza - nowoczesnych biur

Projekt jest oparty na stonowanej szaro-czarnej kolorystyce, z domieszką przetworzonego drewna (odpadowego) i żywej zieleni.Całość jest pomyślana jako neutralna, kreatywna przestrzeń. Czytaj dalej

 

Grupa Plus Architekci kolejny raz projektuje dla PublicisJuż w wakacje br. grupa reklamowa Publicis będzie mieć nową siedzibę. Spółka przeprowadzi się do Platinium Business Park przy ulicy Domaniewskiej. Nowoczesne biuro o powierzchni 1100 mkw. zaprojektowała Grupa Plus Architekci.

 

 

Czytaj również: Osiedle Nowy Port

 Grupa Plus Architekci po raz kolejny zaaranżowała biuro agencji Publicis. Ostatni projekt w Babka Tower na tyle spodobał się zespołowi pracowników, że i tym razem architekci byli odpowiedzialni za przygotowanie ich nowego miejsca  pracy. Przy użyciu ekologicznych materiałów duży nacisk położyliśmy na odpowiednią akustykę, która jest głównym zmartwieniem każdego biura typu open-space (zastosowaliśmy np. sufity z prasowanych wiórów drewnianych, płytę OSB, filce akustyczne) - komentuje Tomasz Wuczyński, założyciel pracowni, odpowiedzialny za projekt dla Publicis.


Pracownia we wszystkich swoich projektach stawia przede wszystkim na funkcjonalność oraz na użycie materiałów, które poprawiają jakość pracy w otwartej przestrzeni biurowej.

 

Czytaj również: Pole golfowe wokół domu

 


Grupa Plus Architekci to polska pracownia architektoniczna, której założycielem jest Tomasz Wuczyński. Charakterystyczna filozofia Grupy Plus Architekci stawia przede wszystkim na jakość, funkcjonalność i prostotę, począwszy od projektów biurowych, hotelowych oraz domów jednorodzinnych po aranżację wnętrz – zarówno przestrzeni komercyjnych jak i prywatnych.Pracownia jest znana m.in. z realizacji projektów takich jak: hotel Poziom 511, siedziba główna firmy AWBUD. W portfolio znajdują się projekty koncepcyjne: Dom Intowertyka, Dom Pasmowy - z serii introwertycznych domów bez okien, Dom z Plastiku.

Źródło: kostrzewapr / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18514 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >