Podmiejskie osiedla - Za oknem cicha Zielona Dolina

Podmiejskie osiedla - Za oknem cicha Zielona Dolina

Podmiejskie osiedla zawładnęły już Rokietnicą, Koninkiem i Swarzędzem. Teraz nadszedł czas na Kobylnicę, uroczą miejscowość leżącą na granicy Puszczy Zielonka, usytuowaną zaledwie 12 km od centrum Poznania. Walory tego miejsca odkrywa w swojej najnowszej inwestycji – osiedlu Zielona Dolina – Partner Developer. Czytaj dalej

 

Zielona Dolina to inwestycja, na którą składają się dwa kameralne budynki oferujące przestronne dwu- i trzypokojowe mieszkania. Dopełnieniem przestrzeni będą ogrody dostępne na parterze oraz przestronne balkony przynależące do mieszkań na wyższych kondygnacjach. Geometryczna architektura budynków i prostokątne bryły oraz zastosowanie naturalnych materiałów wykończeniowych sprawi, że osiedle doskonale wpasuje się w otaczający je zielony kompleks, nie zaburzając przy tym harmonii leśnej doliny. Place zabaw dla dzieci i miejsca rekreacji zaplanowano tak, by nie straciły niepowtarzalnej atmosfery leśnej polany. Stąd też, na osiedlowych zieleńcach znajdą się  krzewy oraz trawy ozdobne.

Osiedle stworzy spójną całość zapewniającą swoim mieszkańcom pełen komfort. Kompleks posiada gotowe zaplecze w Kobylnicy, które zaspokoi podstawowe potrzeby bez konieczności wyjazdu do miasta. Na miejscu znajdują się m. in. przedszkole, szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, gabinety lekarskie, kościół oraz punkty handlowo - usługowe.

Niezaprzeczalnym atutem Zielonej Doliny jest jej lokalizacja. Codzienny kontakt z naturą pogodzono z sąsiedztwem miasta i dobrze rozwiniętą siecią komunikacyjną. Alternatywą dla podróży własnym autem jest możliwość skorzystania z publicznych i prywatnych linii autobusowych, a także pociągu, którym w kilkanaście minut znajdziemy się na Dworcu Głównym w Poznaniu.
Liczne szlaki rowerowe i piesze Puszczy Zielonka zapewnią aktywny wypoczynek mieszkańcom osiedla. Jednak leśne spacery to nie wszystko. Okolica obfituje w szereg atrakcji: jeziora, stadniny koni, basen w Swarzędzu czy park wodny w Koziegłowach. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się również park linowy, gdzie oprócz wspinaczki można skorzystać z szalonej jazdy kładami i paintballu. Dla zwolenników podniebnych sportów nie lada gratką będzie Aeroklub Poznański, znajdujący się zaledwie 4 km od Zielonej Doliny. Tereny Puszczy Zielonka gwarantują również, że w sąsiedztwie nie powstanie żadna inwestycja wpływająca na komfort mieszkania.

Deweloperzy obrali wspólny kurs na naturę. W mieście zielenią się ogrody na dachach, coraz częściej widać drewniane elementy elewacji. W podmiejskich lokalizacjach budynki współgrają z wszechobecną zielenią, kolorystycznie wtapiają się w otoczenie wykorzystując ukształtowanie terenu oraz ekologiczne materiały. Nowa inwestycja firmy Partner Deweloper jest potwierdzeniem tego nurtu.

Źródło: ARW IMAGE PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18523 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 138

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >