Powierzchnie biurowe: Nowy najemca w Grunwaldzki Center

Powierzchnie biurowe: Nowy najemca w Grunwaldzki Center

Skanska Property Poland podpisała umowę z firmą HP, która zdecydowała się wynająć 4 169m2 powierzchni biurowej w budynku Grunwaldzki Center w centrum Wrocławia.

 

Grunwaldzki Center to nowoczesny kompleks biurowy, składający się z trzech budynków biurowych klasy A o powierzchni najmu około 26 000 m2. Kompleks posiada znakomitą lokalizację w samym centrum Wrocławia przy zbiegu pl. Grunwaldzkiego i ul. Marii Skłodowskiej-Curie.

Pośród najemców Grunwaldzki Center znajdują się m.in.: Amrest, Credit Suisse, Deloitte, Money.pl, Santander oraz US Pharmacia. Firma HP jest drugim co do wielkości najemcą w Grunwaldzki Center -  największą powierzchnię zajmuje Santander Consumer Bank (6,071m2).  
HP jest największą na świecie firmą w branży informatycznej, oferującą wielofunkcyjny sprzęt do drukowania, urządzenia komputerowe, oprogramowania, usługi oraz infrastrukturę informatyczną. HP prowadzi działalność w ponad 170 krajach.

Skanska Property Poland

Skanska Property Poland jest częścią Skanska Commercial Development Europe, jednego
z 14 oddziałów grupy Skanska na świecie. Misją firmy jest realizacja projektów komercyjnych o charakterze biurowym oraz centrów logistycznych w głównych miastach Polski, Czech oraz Węgier.

Skanska Property Poland jest obecna na rynku polskim od lat 90. i jest deweloperem powierzchni komercyjnych. Zrealizowane projekty obejmują między innymi kompleks budynków biurowych Atrium i Marynarska Point w Warszawie oraz Grunwaldzki Center
we Wrocławiu. 

Informacje o działalności biznesowej i projektach firmy dostępne są na www.skanska.pl 

Źródło: Task Force Consulting Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18802 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >