Ruszyła budowa inwestycji Tarasy Bartycka na warszawskim Mokotowie

Ruszyła budowa inwestycji Tarasy Bartycka na warszawskim Mokotowie

Tarasy Bartycka to nowoczesne osiedle złożone z dwóch czteropiętrowych budynków, w których łącznie znajdzie się 134 komfortowych apartamentów. Atutem inwestycji jest bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta oraz bliskość rozległych terenów zielonych. Czytaj dalej

 

Przy ul. Bartyckiej w Warszawie powstaje kameralne osiedle Tarasy Bartycka. Na powierzchni 16300 mkw znajdzie się łącznie 134 mieszkań o zróżnicowanej wielkości od 37 do 107 mkw. Projekt uwzględnia ponadto 200 miejsc postojowych, z czego 180 zlokalizowanych jest na podziemnym parkingu, a dodatkowych 20 na terenie inwestycji. „Coraz więcej rodzin dysponuje dziś więcej niż jednym samochodem,  dlatego chcąc wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, przy realizacji projektu szczególny nacisk położyliśmy m.in. na zapewnienie wszystkim mieszkańcom wystarczającej liczby miejsc parkingowych” – podkreśla Grzegorz Kawecki, Wiceprezes SGI Baltis.

 

 

Tarasy Bartycka wyróżnia otoczenie zielonych terenów oraz bliskość ul. Czerniakowskiej, którą w zaledwie kilkanaście minut można dojechać do centrum miasta. Kompleks tworzą dwa czteropiętrowe budynki, które będzie wyróżniać nowoczesna architektura, spokojna kolorystyka oraz przestronne balkony i tarasy wyłożone płytami gresowymi.

 

Czy domy jednorodzinne będą w cenie mieszkań?

 

Wewnątrz budynków zainstalowano cichobieżne windy, które połączą poszczególne kondygnacje. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w drewniane okna, antywłamaniowe drzwi, a na parterze także rolety.

 

 

Teren inwestycji będzie ogrodzony i całodobowo monitorowany. Posadzone na nim zostaną liczne drzewa i krzewy, a wzdłuż chodników zainstalowane zostaną niskie lampy oświetlające bezpośrednio drogę do poszczególnych budynków.

 

Co zmieni się na rynku mieszkaniowym w Nowym Roku?

 

Na terenie działki znajdzie się ponadto plac zabaw dla dzieci, ławki dla spacerowiczów oraz tereny rekreacyjne dla młodzieży i dorosłych, w tym boisko do siatkówki i koszykówki. W pobliżu osiedla znajdują się także lokale usługowe, szkoła, przedszkole i apteka. Projekt inwestycji opracowany został przez B’art. Pracownię Architektury, Urbanistyki i Wnętrz Bartłomiej Biełyszew z Warszawy.

 

 

„Tarasy Bartycka to dogodne miejsce dla osób poszukujących spokoju, bezpieczeństwa i odrobiny luksusu. Lokalizacja w bliskiej odległości od centrum miasta oraz otoczenie zielonych terenów rekreacyjnych w połączeniu z atrakcyjną ceną za mkw sprawiają, że będzie to jedna z atrakcyjniejszych ofert mieszkaniowych w tym roku na Mokotowie – podkreśla Grzegorz Kawecki, Wiceprezes SGI Baltis. „Dotychczas sprzedaliśmy już blisko 25% z oferowanych na Bartyckiej mieszkań, choć jeszcze nawet nie rozpoczęliśmy działań reklamowych. Wynik ten przerósł nasze oczekiwania, ale jest też potwierdzeniem zaufania Warszawiaków do marki SGI Baltis” – dodaje.

 

Jak bezpiecznie kupić mieszkanie?

 

Obecnie na terenie inwestycji trwają prace przy wykonywaniu płyt fundamentowych – zbrojenie płyt, betonowanie oraz montaż żurawi wieżowych. W następnym etapie realizowane będą prace przy kondygnacji podziemnej, tj. ściany nośne, słupy oraz stropy. Wraz z rozpoczęciem prac budowlanych, SGI Baltis uruchomiło także nowe biuro sprzedaży przy ul. Bartyckiej 22a, które jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 oraz w soboty w godz. 10.00-14.00.

 

Źródło: On Board / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19214 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >