Świąteczne zniżki ofert mieszkaniowych

Świąteczne zniżki ofert mieszkaniowych

Tylko do 23 grudnia br. w apartamentowcu „Puławska 111” na Starym Mokotowie będzie można kupić mieszkanie w specjalnej cenie już od 8 200 pln za m2.

 

Jeszcze tylko przez 2 tygodnie będzie aktualna oferta świąteczna - 20% rabatu na zakup wszystkich apartamentów przy Puławskiej 111a. Ceny za eleganckie apartamenty już od 8 200 zł za m2. Puławska 111 to luksusowy, supernowoczesny apartamentowiec zlokalizowany przy ul. Puławskiej 111a w Warszawie w pobliżu Pałacu Królikarnia na Starym Mokotowie.

 

Czytaj również: Małe mieszkania sprzedają się w ekspresowym tempie

 

O jego wyjątkowości świadczy połączenie najnowocześniejszych rozwiązań architektonicznych z elementami charakterystycznymi dla mokotowskich kamienic. Wyjątkowość i ekskluzywność tego miejsca widać już od wejścia - elegancki hol wejściowy z recepcją i usługą concierge jest ozdobą wnętrza budynku. Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewnia całodobowa ochrona, wewnętrzny system monitoringu oraz indywidualne systemy łączności typu wideo interkom.

 

 

W standardzie wykończenia mieszkań deweloper firma ECC Real Estate Sp. z o.o. oferuje drewniane okna, drzwi antywłamaniowe, instalację inteligentnego budynku, służącą do zarządzania ogrzewaniem mieszkań, oświetleniem, sterowaniem rolet czy symulacją obecności. Istnieje również możliwość instalacji nowoczesnych systemów klimatyzowania pomieszczeń. Na ostatniej kondygnacji budynku znajduje się strefa luksusowych apartamentów typu Penthous – o wysokości 2,90. Standardem wszystkich mieszkań jest najwyższej jakości stolarka okienna, szerokopasmowe łącze internetowe, przygotowana na indywidualne rozwiązania instalacja TV oraz instalacja telekomunikacyjna.

 

Chcąc ułatwić życie swoim Klientom, deweloper proponuje usługę concierge dostępną dla wszystkich mieszkańców Puławskiej 111. Kwiaty i szampan po północy? Rezerwacja hotelu na weekend? Bilety do teatru w ostatniej chwili? Bilet na samolot dziś? Tym wszystkim zajmie się właśnie concierge! A wszystko to w cenie już od 8 200 zł za m2 – tylko do 23 grudnia br.

 

Źródło: E-marketingowa / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18515 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 283

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >