W Rzeszowie powstaje nowoczesne centrum handlowe Millenium Hall

W Rzeszowie powstaje nowoczesne centrum handlowe Millenium Hall

W Rzeszowie powstaje nowoczesne centrum handlowe, które wypełni istniejącą na podkarpackim rynku powierzchni handlowych lukę podażową i wprowadzi do tego regionu nowy koncept sprzedaży. Czytaj dalej

 

Powstający w centrum Rzeszowa projekt MILLENIUM HALL to zintegrowane centrum biznesowo-handlowo-rozrywkowe, które stanowić będzie wizytówkę tego dynamicznie rozwijającego się europejskiego miasta.

 

Millenium Hall to obiekt, który łączyć będzie funkcje handlowe i rozrywkowe z rolą centrum biznesowego. Na terenie Centrum znajdzie się ponad 56 000 m kw. powierzchni handlowej (GLA), na której powstanie 250 sklepów.

 

Czytaj również: Rozbudowa Silesia City Center

 

Integralną częścią Millenium Hall będzie także hotel ze 100 pokojami oraz konferencyjne centrum z multimedialnymi salami. Dla mieszkańców Rzeszowa nowy obiekt stanowić będzie również miejsce spotkań i rozrywki. Znajdą się tutaj: 9-salowe kino, kluby, liczne restauracje i kawiarnie.

 

Powstanie także skwer, na którym odbywać się będą spotkania i koncerty dla nawet 5 000 osób. W nowym obiekcie klienci znajdą także klub fitness, SPA, lodowisko i plac zabaw dla dzieci.

 

 

Centrum Millenium Hall powstaje w strategicznym miejscu, blisko ścisłego centrum Rzeszowa (przy skrzyżowaniu głównych ulic - Kopisto i Rejtana), co gwarantuje bardzo dobrą komunikację ze wszystkimi częściami miasta. Główne miejskie arterie komunikacyjne, tradycyjnie identyfikowane przez mieszkańców Rzeszowa jako miejsce zakupów, zapewnią łatwy dostęp do Millenium Hall zarówno osobom korzystającym z komunikacji miejskiej, jak i tym, którzy podróżują samochodami.

 

Czytaj również: Floating Arena najnowocześniejszym kompleksem pływackim w kraju

 

W bezpośrednim sąsiedztwie Millenium Hall znajdują się nowoczesne budynki biurowe, dwie główne wyższe uczelnie (Uniwersytet Rzeszowski i Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji), miasteczka akademickie oraz hotele. W najbliższej przyszłości do użytku zostaną oddane kolejne powierzchnie biurowe.

 

 

Z terenem, na którym powstaje kompleks sąsiaduje największe rzeszowskie osiedle – Nowe Miasto, na którym mieszka ponad 20 000 osób. Na zachód od Millenium Hall, w stronę rzeki Wisłok, rozciągają się zielone tereny rekreacyjne (Trasa Zamkowa).

 

Czytaj również: Elfa we wrocławskich apartamentach pokazowych

 

Millenium Hall stanowić będzie integralną część przestrzeni miejskiej Rzeszowa wzbogacając ofertę handlową, biznesową i kulturalną tego miasta. Znajdując się w centralnej lokalizacji wpisze się na stałe w miejski krajobraz stając się jedną z charakterystycznych cech tego ośrodka miejskiego.

 

 

Obecnie w zasięgu nowego centrum handlowego (do 30 minut jazdy samochodem) mieszka okoła pół miliona osób, które nie miały wcześniej możliwości korzystania z nowoczesnego kompleksu o tak zróżnicowanej ofercie.

 

Czytaj również: Jaka jest najlepsza lokalizacja na biuro?

 

„Powodzenia inwestycji jakim jest regionalne centrum handlowe należy upatrywać w wielu czynnikach. Warunkiem udanego projektu jest to, aby deweloper rozpoczął w danym regionie działalność jako pierwszy. Zasadnicze znaczenie ma również wysoka jakość i pełne wykonanie inwestycji. Komunikacja, tradycje handlowe oraz potencjał wynikający z kontekstu miejsca, a także możliwość rozwoju przestrzennego w określonej perspektywie to najważniejsze czynniki gwarantujące sukces inwestycji „– mówi Piotr Wasilewski, Dyrektor Działu Powierzchni Handlowych w DTZ.

 

Źródło: DTZ / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18815 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >