Warszawski Europlex wyremontowany!

Warszawski Europlex wyremontowany!

Zakończyły się prace aranżacyjne i modernizacyjne w obrębie recepcji części biurowej budynku Europlex, przy ul. Puławskiej i Chocimskiej w Warszawie. Wielofunkcyjny, biurowo - handlowy obiekt, oferujący ponad 25 000 mkw. powierzchni najmu, został zmodernizowany, aby sprostać oczekiwaniom obecnych i przyszłych najemców.

 

Podczas renowacji użyto takich materiałów jak drewno i aluminium, dzięki czemu osiągnięto przyciągający uwagę efekt kolorystyczny, wzmocniony dodatkowo przez zintegrowane oświetlenie. Wszystkie te elementy powodują, że budynek sprawia wrażenie nowo oddanego do użytku.

 

Czytaj również: Co zamiast czynszu ?


Adrian Bojczuk, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowej, Jones Lang LaSalle, komentuje: “Nowy wygląd recepcji został zaprojektowany z niezwykłą troską o detale po to, aby zapewnić trwałość rozwiązań i zwiększyć komfort zarówno dla gości, jak i najemców. Po niedawnym otwarciu sklepu sieci Alma, który odświeżył wizerunek i rozszerzył ofertę części handlowej budynku, modernizacja recepcji biurowych zwiększa atrakcyjność obiektu w oczach potencjalnych najemców szukających ciekawych lokalizacji biurowych na obrzeżach centrum Warszawy”.

 

Czytaj również: Biuro w mieszkaniu pokazowym na warszawskiej Białołęce

 


 

Europlex jest wielofunkcyjnym obiektem, zlokalizowanym przy skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Rakowieckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków tramwajowych i autobusowych i jedyne 800 metrów od stacji metra Politechnika oraz Pole Mokotowskie. Do głównych najemców części handlowej należą takie marki jak Alma, Rossman i Starbucks. Kluczowi najemcy biurowi to Accenture, Liberty Seguros i Elavon. Jones Lang LaSalle zarządza nieruchomością z ramienia międzynarodowego funduszu AICEE II, dla którego Heitman International świadczy usługi Asset Management.

Źródło: Jones Lang LaSalle / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18815 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >