We Wrocławiu powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa - BRANIBORSKA 80

We Wrocławiu powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa - BRANIBORSKA 80

Dom Development, lider rynku deweloperskiego w Polsce, uruchomił sprzedaż inwestycji Braniborska 80 we Wrocławiu. W ofercie znalazły się 183 mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Nowoczesna architektura budynku oraz starannie zaprojektowana zieleń uatrakcyjnią oblicze ulicy Braniborskiej. Zakończenie inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2024 roku. Czytaj dalej

 

– Ofertę mieszkań przy ul. Braniborskiej kierujemy głównie do osób, którym zależy na śródmiejskiej lokalizacji – podkreśla Agnieszka Zamojska, dyrektor sprzedaży Dom Development Wrocław. – Z doświadczenia wiemy, że to zróżnicowana grupa, w skład której wchodzą m.in. młodzi niezależni, którzy lubią i potrzebują bliskości okolic Rynku, czy rodziny z dziećmi, dla których przewidzieliśmy m.in. klub mieszkańca z salą zabaw. Wszyscy docenią udogodnienia planowane wewnątrz budynku, a także bliskość tras tramwajowych czy autobusowych – dodaje.

 

We Wrocławiu powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa - BRANIBORSKA 80

 

Funkcjonalna przestrzeń do życia

Mieszkania wielkości 28-123 mkw. będą mieć od 1 do 5 pokoi. Wszystkie zaprojektowano z myślą o komforcie użytkowania przyszłych właścicieli. Każdy lokal będzie posiadał balkon, taras, loggię lub ogródek. Szklane balustrady oraz duże przeszklenia zapewnią optymalne nasłonecznienie, a podwyższona izolacja w oknach wyciszy dźwięki dobiegające z zewnątrz budynku. W każdym mieszkaniu znajdzie się instalacja TV i światłowód do podłączenia szybkiego internetu.

 We Wrocławiu powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa - BRANIBORSKA 80

 

Czytaj również: We Wrocławiu otwarto pierwszą w Polsce farmę akwaponiczną

 

Inwestycja zlokalizowana jest 20 minut spacerem od wrocławskiego Rynku. W pobliżu znajdują się szkoły i przedszkola, placówki usługowe i kulturalne, a także tereny rekreacyjne i sportowe. Przyszli mieszkańcy Braniborskiej 80 będą mogli korzystać z różnorodnych opcji komunikacyjnych. W pobliżu mieści się przystanek autobusowy, a autem można łatwo dojechać do obwodnicy śródmiejskiej. Uzupełnieniem jest sieć ścieżek rowerowych, która powiększy się za sprawą kilku deweloperów, w tym także dzięki Dom Development. Firma wybuduje bowiem ciąg pieszo-rowerowy na pl. Strzegomskim – od ul. Braniborskiej do Legnickiej.

 

Wygoda w eleganckim wydaniu

Inwestycja współgra ze zmieniającą się zabudową całej ulicy Braniborskiej, a jednocześnie wpisuje się̨ w najnowsze architektoniczne trendy. 8-kondygnacyjny budynek będzie przyciągać uwagę swoją nowoczesną formą. Na terenie działki znajdą się elementy małej architektury, takie jak ławki czy stojaki na rowery i starannie zaprojektowana zieleń.

 

We Wrocławiu powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa - BRANIBORSKA 80

 

Czytaj również: Wrocławska inwestycja - Mist House oddana do użytku

 

Dla wygody mieszkańców część parterowych lokali przeznaczonych zostanie na punkty handlowo-usługowe. Projekt budynku uwzględnia też klub mieszkańca z salą zabaw dla dzieci, komórki lokatorskie, pomieszczenie konsjerża z regałem na paczki, rowerownię oraz ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. Bezpieczeństwo zapewni ochrona, przy wsparciu monitoringu oraz systemu Blue Bolt, który pozwala m.in. na otwieranie bram/ furtek/ drzwi do budynku za pomocą smartfona i automatyczne przywoływanie windy. Deweloper przewidział także szereg rozwiązań z zakresu ochrony środowiska, tj. zielony dach, energooszczędne windy, stanowiska do ładowania aut elektrycznych i pomieszczenia do segregacji odpadów.

 

Budynek został zaprojektowany przez zespół pracowni architektonicznych Group-Arch, a generalnym wykonawcą jest spółka z grupy Dom Development - Dom Construction. 

We Wrocławiu powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa - BRANIBORSKA 80

Źródło: M+G / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18531 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 381

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >