Wrocławska inwestycja - Mist House oddana do użytku

Wrocławska inwestycja - Mist House oddana do użytku

Develia zakończyła budowę Mist House – kameralnej inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Mglistej na wrocławskich Krzykach. Przekazywanie lokali nabywcom rozpocznie się jeszcze w marcu. Czytaj dalej

Mist House, Wrocław

Develia zrealizowała czteropiętrowy budynek z 46 mieszkaniami. Dzięki subtelnej, przemyślanej architekturze projekt Mist House dobrze wpisuje się w estetykę okolicy, w której dominuje niska zabudowa i tereny zielone. Architekci z pracowni AP Szczepaniak zaprojektowali zarówno kawalerki, 2-pokojowe lokale na start, rodzinne mieszkania 3- i 4-pokojowe oraz przestronne apartamenty 5- i 6-pokojowe o powierzchniach przekraczających 100 metrów kwadratowych. Niezależnie od metraży do każdego mieszkania przypisana jest powierzchnia zewnętrzna: balkon, taras lub ogródek. Do dyspozycji mieszkańców oddano również podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi. Generalnym wykonawcą była firma AWM Budownictwo.

 

Wrocławska inwestycja - Mist House oddana do użytku

 

Czytaj również: Inwestycja Morzlive powstanie w Ustroniu Morskim

 

– Mist House to inwestycja, która cieszyła się dużą popularnością wśród kupujących. Krzyki to pożądana lokalizacja mieszkaniowa we Wrocławiu. Infrastruktura lokalna szybko się rozwija, a dzięki dobrej komunikacji miejskiej łatwo dojedziemy do Śródmieścia i innych części miasta. Rodziny z dziećmi i miłośnicy aktywnego trybu życia doceniają szczególnie bliskość parków i terenów zielonych. Wszystkie lokale w inwestycji zostały już sprzedane – komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

 

W sąsiedztwie ukończonej inwestycji dostępnych jest wiele sklepów, punktów usługowych i placówek edukacyjnych. W promieniu 3 km od Mist House znajdują się m.in. trzy duże wrocławskie parki (Kleciński, Grabiszyński i Południowy), tereny zielone wzdłuż rzeki Ślęzy, Centrum Handlowe Borek i Centrum Handlowe Bielany Wrocławskie. Lokalizacja przy ulicy Mglistej zapewnia łatwy dojazd do ważnych arterii drogowych, takich jak ul. Powstańców Śląskich oraz droga krajowa nr 5, które umożliwiają wygodny dojazd do centrum i poza granice miasta.

 

Mist House to nie jedyny projekt Develii we Wrocławiu – w sprzedaży dostępnych jest ponad 300 mieszkań m.in. w ramach osiedla Ślężna Vita na Borku-Krzykach, Reja 55 na Ołbinie, Cynamonowa Vita na Lipie Piotrowskiej czy Ogrody Wojszyce na Wojszycach.

 

Czytaj również: Nowy Gruszczyn osiedle w gminie Swarzędz, w otoczeniu przyrody

 

Develia, która w ubiegłym roku obchodziła 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 41 osiedli, składających się w sumie ze 119 etapów inwestycyjnych – to ponad 16,5 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 860 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości.

Źródło: Tauber PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18528 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 142

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >