Zakończenie pierwszego etapu budowy Villa Parc

Zakończenie pierwszego etapu budowy Villa Parc

Firma Bouygues Immobilier Polska kończy realizację pierwszego etapu inwestycji Villa Parc na warszawskiej Ochocie. Wszystkie oferowane w niej lokale znalazły już nabywców. We wrześniu pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze do swoich mieszkań. Zakończenie całej inwestycji planowane jest na IV kwartał 2012 roku.

 

Villa Parc to kompleks pięciu budynków zlokalizowanych na Ochocie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwieckiego. Prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu 2010 r. W pierwszym etapie inwestycji deweloper zrealizował 146 lokali. Większość z nich to mieszkania kompaktowe, charakteryzujące się niewielkim metrażem i maksymalną funkcjonalnością. Najmniejsze kawalerki mają od 25 m. kw., największe mieszkania to lokale 4–pokojowe o powierzchni do 94,7 m. kw. Wszystkie mieszkania tego etapu inwestycji zostały już sprzedane.

 

Czytaj również: Renowacja zabytków rusza pełną parą

 

W II etapie inwestycji, którego zakończenie planowane jest na IV kwartał 2012 roku, deweloper zrealizuje 111 mieszkań o powierzchni od 25 m. kw. do 96 m. kw. oraz dwa lokale usługowe o powierzchni ok. 110 m. kw. każdy. Blisko 68 proc. lokali znalazło już swoich nabywców.

 

 

Oprócz osiedla Villa Parc, Bouygues Immobilier Polska realizuje również dwie inne inwestycje zlokalizowane na warszawskiej Woli oraz Bemowie. W inwestycjach Carré Arte oraz Patio Avenir znajdują się mieszkania, które spełniają nowe wymagania programu „Rodzina na swoim”, które weszły w życie 31 sierpnia 2011 r.

 

Czytaj również: Kupno mieszkania bardziej opłacalne od wynajmu

 

 "Zmiany w programie Rodzina na Swoim sprawią, że na rynku warszawskim w znaczący sposób zmniejszy się liczba mieszkań, które będzie można kupić korzystając z rządowego dofinansowania. Nie znaczy to jednak, że znikną one z oferty. Bouygues Immobilier Polska koncentruje się na sprzedaży mieszkań dostępnych dla szerokiej grupy odbiorców. Zarówno w inwestycji na Bemowie, jak i na Woli, jest spora pula mieszkań spełniających nowe warunki programu „Rodzina na swoim”" – powiedziała Katarzyna Rauber, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

 

 

Źródło: BrandLab / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18343 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 58

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >