Zamieszkaj w spokojnej okolicy

Zamieszkaj w spokojnej okolicy

MT Development realizuje kolejną inwestycję. Wisła IV to osiedle domów jednorodzinnych położonych w spokojnej okolicy starorzecza Wisły.

Osiedle Wisła IV położone jest w Wawrze, przy ul. Wiślanego Nurtu, na terenach starorzecza Wisły. Swój uzdrowiskowy i rekreacyjny charakter okolica zawdzięcza licznym terenom zielonym, w tym sąsiedztwu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. W pobliżu inwestycji znajdują się liczne punkty usługowe, a także przedszkola i szkoły. Połączenie ze ścisłym centrum Warszawy zapewnia dogodna infrastruktura drogowa, komunikacja miejska czy kolejowa (przystanek PKP Falenica).

W skład osiedla wchodzi sześć wolnostojących domów jednorodzinnych. Każdy z nich posiada dwie kondygnacje. Na parterze znajduje się pokój dzienny wraz z jadalnią, gabinet, kuchnia, toaleta oraz garaż z pomieszczeniem gospodarczym. Na piętrze deweloper przewidział trzy sypialnie, w tym jedną z garderobą oraz dwie łazienki. Każdy dom jest ogrodzony i oddawany nabywcy w stanie deweloperskim, w którym zawarta jest m.in. stolarka okienna i drzwiowa, tynki, wylewki na podłogach oraz wszystkie media.

Całkowita powierzchnia domu wraz z garażem to 178 m2. Wielkość działek, zależnie od nieruchomości, wynosi od 600 do 2052 m2. Projekt osiedla wykonała pracownia architektoniczna KW Projekt, wykonawcą jest firma WALD-BUD. Cena najtańszego domu wynosi 950 000 PLN brutto.

Realizacja projektu rozpoczęła się we wrześniu 2008 roku. Większość domów została już sprzedana, jednak w ofercie dewelopera nadal znajdują się wolne nieruchomości. W lipcu br. roku pozostałe w sprzedaży domy ukończone zostaną do stanu surowego otwartego. Po podpisaniu umowy sprzedaży czas oczekiwania na pełne wykończenie nieruchomości do stanu deweloperskiego będzie wynosił od 3 do 4 miesięcy.
Źródło: CORE PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18816 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 355

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >