telewizor z zakrzywionym ekranem

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

24 sierpnia 2016, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jest aż tak super jak się wydaje. Szczególnie sprawia klopot w małym pomieszczeniu, przy większej liczbie telewidzów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2016, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zakrzywiony ekran jest średni, po prostu to specyficzne telewizory są. Lepiej nie inwestować takie rozwiązania, a postawić na telewizory z płaskim ekranem, dobrą matrycą i na przykład Ambilight. Mówię o telewzirorze Philipsa teraz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2016, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mizzzik napisał: Zakrzywiony ekran jest średni, po prostu to specyficzne
telewizory są. Lepiej nie inwestować takie rozwiązania, a
postawić na telewizory z płaskim ekranem, dobrą matrycą
i na przykład Ambilight. Mówię o telewzirorze Philipsa
teraz.


Zakrzywiony ekran to masakra jak się pod kątem ogląda. Męczyłęm się jak oglądałem, po 2h filmu trudno było siękupić. Pod tym względem np. Philips jest o niebo lepszy.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2016, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się te telewizory nie podobają i w życiu bym takiego nie kupił.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2016, 20:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwestia gustu. Ja używam sprzętu z ambilight i oglądanie jest przyjemne i komfortowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 listopada 2016, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

No dobra, a teraz moż ktoś się wypowiedzieć na temat awaryjności telewizorów z zakrzywionym ekranem?? No bo powiesić taki np. na ścianie np. z gips kartonu to raczej odpada.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2016, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie spodziewałam się, że wybór telewizora może być tak trudny. Zwłaszcza, jeśli jako doradcę ma się mojego chłopaka, który co chwilę zmienia zdanie :P
Staram się dowiedzieć trochę więcej na ten temat, żeby sama móc znaleźć coś sensownego. Czytam głównie o telewizorach 65 calowych, bo takie nas interesują: http://techfresh.pl/jaki-telewizor-65-cali-ra nking-5-najlepszych-modeli/. Możecie polecić jakiś sprawdzony model tej wielkości? Z góry dzięki za rady.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2016, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem kilka razy wspomniany tu Philips jest naprawdę dobrym rozwiązaniem. Telewizor z dobrym softem, matrycą i sterowaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2016, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Słuchajcie, jak komuś się podoba i potrzeba mu zakrzywionego telewizora to i Philipsa bez problemu znajdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2017, 21:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz, to nie est kwestia podobania się tylko praktycznej możliwości oglądania. Wydać tyle kasy na coś, co średnio fajne jest? No sorry  Lepszy sprzęt z ambilight. Przynajmniej sprzyja komfortowi oglądania

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera
  • kino domowe Liczba postów: 44 Grupa: Sprzęt AGD... Dzięki informacjom zza świata kina fani mogą śledzić nie tylko nowości kinowe, ale również ciekawostki związane z życiem i karierą ulubionych aktorów i reżyseró...
  • Najważniejsze o pralkach Liczba postów: 69 Grupa: Sprzęt AGD... Gdyby ktoś z Was szukał pralki przemysłowej np do gastronomii to polecam zapoznać się z ich ofertą - https://www.lodo.pl/gastronomia/urzadzen ia_pralnicze_pralni...
  • czarna bateria prysznicowa Liczba postów: 4 Grupa: Sprzęt AGD... Jeżeli chodzi o baterie prysznicowe ścienne czarne to jak najbardziej warto sprawdzić ofertę SOTBE LOFT SVAR, którą znajdziecie tutaj https://sklep.sotbe.com/SO...
  • Jaki nawilżacz powietrza? Liczba postów: 86 Grupa: Sprzęt AGD... Dyson oczyszczacz powietrza opinie - czekam na opinie czy warto kupić ten oczyszczacz? Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru oczyszczacza? Znalazłam artykuł....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 419

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >