20. Ogólnopolski Konkurs WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców – termin zgłoszeń został przedłużony do 31 lipca 2017 roku.

20. Ogólnopolski Konkurs WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców – termin zgłoszeń został przedłużony do 31 lipca 2017 roku.

W 20. jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców weźmie udział ponad 450 firm – tyle przedsiębiorstw do dziś otrzymało nominacje do Konkursu, a liczba ta jeszcze się zwiększy. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Konkursem, termin przyjmowania zgłoszeń został przedłużony do 31 lipca br. Czytaj dalej

 

Każda firma, która rozwija się zgodnie z zasadami etyki biznesu, ma szansę na nominację i wyróżnienie prestiżową nagrodą WIKTORIA. Na laureatów bieżącej, jubileuszowej edycji Konkursu czekają również „SUPER WIKTORIE” i nagroda specjalna „Osobowość XX-lecia Konkursu”.  Jest to jedyny w Polsce konkurs dla przedsiębiorców, w którym nie liczy się format i wielkość, ale przede wszystkim rzetelność prowadzonej działalności  gospodarczej.


- Zainteresowanie udziałem w jubileuszowej edycji Konkursu dla przedsiębiorców WIKTORIA osiąga w tych dniach fazę kulminacyjną. Nominację do 20. edycji otrzymało już 450 firm. Ze względu na liczne prośby zainteresowanych a także na dużą ilość nominacji nadsyłanych przez Starostów z całej Polski i konieczność weryfikacji zgłoszonych przedsiębiorstw, podjęliśmy decyzję o przedłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń do 31 lipca. – potwierdził  Waldemar Piórek, pomysłodawca Konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców, Przewodniczący Kapituły oraz Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, która jest organizatorem tego przedsięwzięcia.


20. Ogólnopolski Konkurs WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców

 

Ogólnopolski Konkurs WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, który w tym roku obchodzi jubileusz 20-lecia, jest skierowany do firm z siedzibą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Jego celem jest umacnianie i promowanie tradycji etyki biznesu jako głównej wartości rozwoju gospodarki, dlatego etyka i rzetelność w biznesie są kryteriami decydującymi o przyznaniu nominacji do Konkursu, a następnie - o wyłonieniu zwycięzców.  Prawo do nominacji firm do Konkursu posiada organizator, samorząd terytorialny i gospodarczy oraz Ambasadorowie Konkursu WIKTORIA. Przedsiębiorstwa mogą również zgłaszać się bezpośrednio do organizatora.  Statuetki WIKTORIA przyznawane są w 15. kategoriach odzwierciedlających wszystkie gałęzie gospodarki. Dodatkowo, firmy będące przykładem wyjątkowych osiągnięć rynkowych i działań zrealizowanych w zakresie społecznie odpowiedzialnego biznesu mają szansę na zdobycie SUPER WIKTORII, którą przyznaje Przewodniczący Kapituły Konkursu na podstawie oceny firmy i osobowości osoby zarządzającej.  Jubileuszowa edycja Konkursu będzie również wyjątkową okazją do zdobycia nagrody specjalnej – „Osobowość XX-lecia Konkursu”. Tą nagrodą będą uhonorowani przedsiębiorcy kierujący firmami, które były laureatami Konkursu w latach ubiegłych.


Zgłoszenia do 20. edycji Ogólnopolskiego Konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców trwają do 31 lipca 2017 r. Następnie, wszyscy nominowani są zobowiązani do przesłania do organizatora wypełnionych Zeszytów Konkursowych w terminie do 5 września 2017 r.  Uroczysta Gala, podczas której zwycięzcom wręczone będą prestiżowe statuetki WIKTORII, SUPER WIKTORII oraz „Osobowość XX-lecia Konkursu” odbędzie się 21 października 2017 r. w warszawskim Airport Hotel Okęcie.

 

Informacje o konkursie, formularze i regulamin konkursu są dostępne na stronie www.nagrodawiktoria.pl.

 

Czytaj również: Polski Instytut Rozwoju Biznesu zaprasza na konferencję „Facility & Property Management - bezpieczna i oszczędna nieruchomość ”


Kategorie konkursu WIKTORIA  - Znak Jakości Przedsiębiorców

1. Budownictwo, Usługi Developerskie i zarządzanie nieruchomościami

2. Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa

3. Energetyka, Elektrotechnika  

4. Handel i Dystrybucja

5. Medycyna, Zdrowie i Uroda

6. Ochrona Środowiska  

7. Przemysł Lekki  

8. Przemysł Ciężki

9. Rolnictwo i Produkcja Spożywcza

10. Transport, Motoryzacja, Spedycja i Logistyka

11. Telekomunikacja, Informatyka i Elektronika

12. Turystyka, Hotelarstwo, Gastronomia

13. Usługi dla Firm i Ludności  

14. Bankowość i Usługi Finansowe

15. Działalność Naukowa, Edukacyjna i Badawczo Rozwojowa.

 

Kapituła Konkursu

Przewodniczący Kapituły Konkursu Waldemar Piórek – Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, Barbara Jończyk – Prezes Europejskiego Forum Przedsiębiorczości, prof. Elżbieta Teresa Mączyńska-Ziemacka – Prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, dr Dariusz Tarczyński – psycholog biznesu, założyciel i dyrektor Instytutu Nieinwazyjnej Analizy Osobowości, Peter Grudniak – Prezes Zarządu Ergo Pro w Polsce, Grzegorz Turniak – Prezes Akademii Rekomendacji, Mariusz Hildebrand – Wiceprezes Zarządu BIG InfoMonitor S.A., Leszek Mellibruda – dr hab. psycholog biznesu, Włodzimierz Olewnik – przedsiębiorca, właściciel Zakładów Mięsnych OLEWNIK.

 

Organizator Konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców

Warszawska Izba Przedsiębiorców w tym roku obchodzi 28-lecie istnienia. Izba powstała z przekształcenia Warszawskiej Izby Kupców i Przedsiębiorców oraz fuzji z Warszawską Izbą Handlu Detalicznego i Usług. Obecnie zrzesza blisko 1 000 członków. Do głównych zadań Izby należą m.in.: udzielanie porad prawnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej, promocja zrzeszonych firm oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników, a także konsultacje społeczne w ramach procesów legislacyjnych. Dodatkowo Warszawska Izba Przedsiębiorców organizuje liczne konferencje, prowadzi konsultacje społeczne, wydaje własne publikacje oraz realizuje wiele projektów i plebiscytów, m.in. WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców, SUPERMEDICUS – plebiscyt dla firm i instytucji z branży medycznej, ASY – ranking produktów finansowych oferowanych dla przedsiębiorców oraz akcję, która rekomenduje warszawską gastronomię, czyli „Warszawa od kuchni”.

Do grona członków Warszawskiej Izby Przedsiębiorców należą firmy nie tylko z Warszawy i Mazowsza ale z całej Polski m.in.: SITA, Omnicon, TTW Opex, Lewiatan, Top-Market, Biuro Podróży Holiday Travel, Trasko-Inwest, Bama Logistics, Lasermax, PM Floring, Wityng Hotel,  Versus, Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor.

 

Czytaj również: Prawie 11 ton elektroodpadów zebrano podczas akcji - Zrzuć zbędne kilowaty

 

Patronat honorowy

Patronat medialny


2017-07-12
Źródło: COMUNICAT4U / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Opakowania z tworzyw sztucznych Liczba postów: 8 Grupa: Trudne tema... Pewnie że mozna...zależy jak się zarządza swoim biznesem. Nie wyobrażam sobie nie mieć do wysyłek kurierskich folii bąbelkowej. Bez niej towar nie dotarłby w ca...
  • Opony na lato Liczba postów: 114 Grupa: Trudne tema... Zakup opon to jedno. Trzeba w celu ich wymiany udać się do jakiegoś zakładu wulkanizacyjnego, najlepiej sprawdzonego. Ja od kilku sezonów korzystam z usług mobi...
  • Jaki samochód dla firmy? Liczba postów: 935 Grupa: Trudne tema... Moim zdaniem świetną opcją jest kupno samochodu powypadkowego na aukcjach. Konkretnie mowa tutaj o aukcjach ze strony https://www.autota.eu/pl , bo mają tam spr...
  • Co wybrać dom czy mieszkanie? Liczba postów: 70 Grupa: Aktualności Na takie pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Są ludzie którym wygodniej mieszka się w mieście w mieszkaniu w bloku - bo brak dodatkowych obowiązków ,wszędz...
  • Potrzebny adwokat Liczba postów: 294 Grupa: Trudne tema... Jeżeli jesteśmy w temacie kancelarii notarialne i jeżeli jesteśmy z Warszawy to ja ze swojej strony mogę polecić naprawdę dobrą kancelarię na Ciołka. Kancelari...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17215 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >