Aranżacja hotelowego ogrodu - czym zachwycić gości?

Aranżacja hotelowego ogrodu - czym zachwycić gości?

Na popularności zyskuje ostatnio hasło staycation. To połączenie słów stay oraz vacation oznacza w praktyce urlop bez dalekich wyjazdów. W czasach, kiedy wyjazdy zagraniczne stoją pod znakiem zapytania, zaczynamy doceniać piękne miejsca w okolicach naszego domu. To spora szansa dla hoteli i restauracji, w których urlopowicze będą szukać komfortowego i stylowego miejsca na relaks. Jak sprawić, aby goście wracali do nas z przyjemnością? Czytaj dalej

 

Na popularności zyskuje ostatnio hasło staycation. To połączenie słów stay oraz vacation oznacza w praktyce urlop bez dalekich wyjazdów. W czasach, kiedy wyjazdy zagraniczne stoją pod znakiem zapytania, zaczynamy doceniać piękne miejsca w okolicach naszego domu. To spora szansa dla hoteli i restauracji, w których urlopowicze będą szukać komfortowego i stylowego miejsca na relaks. Jak sprawić, aby goście wracali do nas z przyjemnością? 


Aranżacja hotelowego ogrodu - czym zachwycić gości?


Sztuka budowania wizerunku i lojalności klienta to nie tylko zachwycające jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie, ale także klimat, wygoda i styl. To właśnie dlatego, branża horeca coraz większą uwagę przykuwa do architektury ogrodów, tarasów i części zewnętrznych. Bo w stylowych i komfortowych warunkach klienci czują się najlepiej.


Aranżacja hotelowego ogrodu - czym zachwycić gości?

 

Czytaj również: Instagramerki pokochały fotele ogrodowe. Oto najciekawsze kreacje


Trwający sezon wymaga od branży horeca szczególnej troski o klienta, którego oczekiwania ulegają zmianie. Konsumenci będą poszukiwali miejsc, w których mogą nie tylko zjeść szybki obiad, ale także zrelaksować się, spędzić miłe popołudnie ze znajomymi czy spotkać z rodziną.  W trosce o ich komfort warto inwestować w jakościowe i stylowe rozwiązania. Jednym z nich są pergole ogrodowe, które tworzą ekskluzywne strefy relaksu w dowolnie wybranym miejscu. Najpopularniejszym rozwiązaniem są zabudowy, które stawia się bezpośrednio przy budynku. Zapewniają ochronę przed słońcem, wiatrem i deszczem, a także dają poczucie komfortu i większej intymności. Dzięki nim, restauracyjny ogródek nabiera szyku. 


Aranżacja hotelowego ogrodu - czym zachwycić gości?

 

Czytaj również: Duński design w ogrodzie i na tarasie - stylowe meble i akcesoria

 

Projektanci Cube Garden proponują także nowatorskie rozwiązanie, jakim są pergole wolnostojące. Dają one możliwość wyboru miejsca montażu i późniejszej jego zmiany.
W cenie będą także meble wypoczynkowe, które przywodzą się na myśl kurortowy, wakacyjny relaks. Z pewnością nawet najbardziej wymagający klient doceni prywatną strefę ciszy nad basenem czy wśród drzew. Atutem takich rozwiązań jest także możliwość dostosowania ich do własnych potrzeb, dzięki szerokiej ofercie rozwiązań: zadaszeń, ścianek, materiałów czy zasłon. 


Wakacje w mieście? W stylowym i komfortowym miejscu, nawet największy miłośnik podróży nie będzie miał wątpliwości.


Źródło: Triple PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 16841 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >