Branża budowlana spotyka się na kolejnej edycji Śniadań Czwartkowych

Branża budowlana spotyka się na kolejnej edycji Śniadań Czwartkowych

Bartycka 114 od lat uważana jest za najsłynniejsze w Warszawie miejsce związane z branżą budowlaną i remontową. To tutaj codziennie wielu wykonawców przyjeżdża po zaopatrzenie na prowadzone budowy i roboty. Szybki rozwój branży, mnogość dostępnych produktów i technologii sprawia, że trudno zawsze być na bieżąco. Dlatego, jak co roku Firma KIM Sp. z o.o. zaprasza na cykl – Śniadania Czwartkowe, w czasie których producenci prezentują swoje nowości. Czytaj dalej
Celem spotkań z cyklu „Śniadania Czwartkowe”  jest przybliżenie wiedzy i oferty związanej z budową i modernizacją domów i mieszkań. Pokazy, warsztaty, praktyczne porady, inspiracje, przeglądy materiałów, wymiana wiedzy i kontaktów, sprawiają, że branża rozwija się i profesjonalizuje. Jednocześnie klienci zdobywają wiedzę jak powinna wyglądać prawidłowo wykonana praca i na co zwrócić szczególną uwagę.  


Rusza kolejna edycja Śniadań Czwartkowych na ul. Bartyckiej 114

 

Czytaj również: Odbędzie się pierwsza w Polsce prezentacja elektrycznego samochodu autonomicznego


Na każdym Śniadaniu Czwartkowym, w okresie od 9 maja do 12 września 2019  r., swoje produkty prezentować będą producenci materiałów budowlanych i wykończeniowych. Główny nacisk jest kładziony na pokazy i warsztaty, prezentujące praktyczne zastosowanie danego produktu czy technologii.  Uczestnicy cenią Śniadania Czwartkowe właśnie za prezentacje nowych rozwiązań oraz możliwości rozmowy z przedstawicielami i  technologami firm. To też unikalna okazja, aby nie tylko poznać produkty, ale także je wypróbować i spróbować zastosować.  


Swobodna atmosfera, pyszna kawa, ciasta oraz ciepłe przekąski sprzyjają wymianie doświadczeń i zawiązywaniu relacji biznesowych. Podczas spotkań wykonawcy dzielą się uwagami i trikami realizatorskim, można więc otrzymać cenną poradę.

Na Śniadaniach Czwartkowych organizowane są liczne konkursy, a także obowiązuje specjalna oferta cenowa.Śniadania Czwartkowe odbywać się będą w każdy czwartek począwszy od 9 maja do 12 września br.  Start zawsze o godzinie 6 rano, a koniec o 12.00. Spotkania będą mieć miejsce na terenie sklepu i hurtowni budowlanej KIM na ul. Bartyckiej 114. Wielki finał odbędzie się 19 września z okazji Święta Branży Budowlanej – „Dnia Budowlańca”. Sklep KIM działa od ponad 35 lat, a zespół wyszkolonych specjalistów sprzedaży zawsze służy pomocą oraz fachową poradą klientom indywidualnym i hurtowym.

 

Czytaj również: Hałas zabija po cichu! Minimalizuj hałas w Twoim najbliższym otoczeniu - kampania społeczna „Ciche Sąsiedztwo”


Szczegółowy harmonogram Śniadań Czwartkowych: www.kim24.pl

 

Wystawcami będą m.in.:

INTER-S (MOTIVE),  Sopro Polska Sp. z o.o., Kerakoll Polska Sp. z o.o., Adiam  Sp. z o.o., AKSIL, Delta Plus, ESSVE Poland Sp. z o.o., RUBI Polska Sp. z o.o., Weber, Lafarge, Sinat Sp. z o.o., ICOPAL, Farby Kabe Polska, Dolina Nidy, Fermacell GmbH, Profix Sp. z o.o., Śnieżka, XL TAPES, Atlas Sp. z o.o., Koelner Polska, Mapei Polska, Megaron S.A., Caparol, Selena, OSMO.


2019-05-08
Źródło: kim24 / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19104 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >