Budynek Mokotowska Square wynajęty w 60 procentach

Budynek Mokotowska Square wynajęty w 60 procentach

Do biurowca Mokotowska Square przy ul. Mokotowskiej 49 w samym centrum Warszawy wprowadzają się kolejni najemcy. Powierzchnia handlowo-usługowa na parterze budynku została już w pełni wynajęta. Czytaj dalej

 

Umowy dotyczące powierzchni biurowej podpisały renomowane na rynku firmy międzynarodowe i krajowe: Euromedic International Polska, PGE Energia Jądrowa, Beiten Burkhardt i Knight Frank. W wyniku powyższych transakcji poziom najmu w budynku przekroczył 60 procent. Do grona najemców budynku Mokotowska Square dołączyły właśnie firmy reprezentujące sektor medyczny, energetyczny, prawny i doradczy.

 

Czytaj również: Otwarcie sklepu TK Maxx w PH Młyn

 

– "Cieszymy się, że tak znakomite firmy jak Euromedic International Polska, PGE Energia Jądrowa, Beiten Burkhardt i Knight Frank wybrały Mokotowska Square na swoje siedziby. Dla nas samych jest to inwestycja szczególna, dlatego też w czerwcu przenieśliśmy tu siedzibę Yareal Polska. Pragniemy, by Mokotowska Square stała się miejscem, w którym działalność prowadzą wiodące w swoich branżach firmy." – mówi Eric Dapoigny, Prezes Yareal Polska.

 

 

– "Poszukiwaliśmy ekskluzywnej siedziby o doskonałej lokalizacji, ciekawej architekturze i funkcjonalnej przestrzeni. Wszystko to oferuje Mokotowska Square. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z miejsca, jak i z profesjonalnej współpracy z zespołem Yareal Polska, który zapewnił oczekiwany przez nas standard wykończenia i spełnił nasze wymagania dotyczące efektywności powierzchni biurowej, co przełożyło się bezpośrednio na optymalizację kosztów związanych z eksploatacją biura." – mówi Piotr Janicki, Prezes Euromedic International Polska.

 

Czytaj również: W których dzielnicach znajduje się największa oferta apartamentów?

 

 

Mokotowska Square jest wyjątkowym budynkiem także pod względem kontekstu urbanistycznego. Rewitalizacja istniejącego budynku (dawniej Metalexport) zlokalizowanego w ścisłej zabudowie, w samym centrum Warszawy była pionierską realizacją i ogromnym wyzwaniem. Prace prowadzone pod nadzorem konserwatora zabytków obejmowały odrestaurowanie charakterystycznej fasady z połowy lat pięćdziesiątych oraz całkowitą przebudowę wnętrza, tak aby spełniało ono wysokie standardy przestrzeni biurowej klasy A, a powierzchnia usługowo-handlowa wymogi światowych marek.

 

Czytaj również: Nowy najemca w centrum logistycznym Prologis Park Nadarzyn

 

 

"Działania te wpisują się w strategię Yareal Polska polegającą na uzupełnianiu tkanki miasta i przywracaniu do życia obiektów cennych architektonicznie. – Od samego początku wierzyliśmy w sukces tego projektu, dlatego sfinansowaliśmy go całkowicie ze środków własnych przy wsparciu udziałowców Yareal, firmy Yam Invest. Nie mieliśmy wątpliwości, że po oddaniu budynku będzie widać jego klasę, a najbardziej wymagający najemcy i ich klienci docenią wysoką jakość obiektu. Mogę zdradzić, że zamykamy umowy z kolejnymi najemcami" – dodaje Eric Dapoigny, Prezes Yareal Polska.

 

 

Sklepy najlepszych światowych marek, m.in. Escada, Marc Cain, Chiara, Le Chic, zlokalizowane na parterze biurowca, dodatkowo podkreślają prestiżowy charakter miejsca i wnoszą do rozwoju wysokiej klasy ulic handlowych, tzw. "high street", w obrębie Placu Trzech Krzyży oraz ulic Mokotowskiej i Nowy Świat.

2011-09-12
Źródło: Mediadem communication / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Hazard Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Niedawno odkryłem na tej stronie https://www.10najlepszekasyna.pl/recenzj a-kasyna-bob/ ogromną kolekcję gier i możesz od razu zacząć w nią grać na dowolnym pref...
  • wywóz gruzu Liczba postów: 4 Grupa: Trudne tema... a z Bochni znacie tego typu firmę?
  • Jak mężczyzna może znaleźć miłość? Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Co przyciąga mężczyzn do kobiet? Przede wszystkim należy zaznaczyć, że wszelkie związki są cechą konkretnego człowieka.
  • Gdzie wesele? Liczba postów: 337 Grupa: Trudne tema... Ja mam okazję na zorganizowanie wesela w Pszczynie tutaj https://hotelstyl70.pl/wesele-w-pszczyni e i jestem praktycznie zdecydowana. Bardzo podoba mi się sama s...
  • Opony na lato Liczba postów: 233 Grupa: Trudne tema... A czy jakiś sklep z felgami jesteście w stanie polecić? Zastnawiam się, czy felgi stąd są warte uwagi... Co sądzicie?

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17330 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >