Cavatina Hall wielofunkcyjny obiekt w centrum Bielska-Białej będzie kolejną siedzibą Asseco Poland

Cavatina Hall wielofunkcyjny obiekt w centrum Bielska-Białej będzie kolejną siedzibą Asseco Poland

Asseco Poland, największy polski producent oprogramowania notowany na GPW wprowadza się do nowego biura w Bielsku-Białej. Firma stojąca na czele międzynarodowej grupy kapitałowej, obecnej w 60 krajach zdecydowała się wybrać na swoją kolejną lokalizację w Polsce inwestycję Cavatina Hall, która oferuje pierwsze w tej części województwa śląskiego biura klasy A.

 

Bielsko-Biała jest rynkiem przyciągającym inwestorów, na którym chętnie swoje oddziały otwierają między innymi firmy z sektora IT oraz usług dla biznesu. Spośród ok. 30 obecnych w mieście podmiotów oferujących usługi biznesowe aż połowę stanowią te związane z IT.

 

Cavatina Hall to wielofunkcyjny obiekt w centrum Bielska-Białej będzie kolejną siedzibą Asseco Poland

 

Asseco Poland dołączyło do grona najemców inwestycji biurowych realizowanych przez Cavatina Holding. Na 3. Piętrze Cavatina Hall wywodząca się z Rzeszowa firma wynajęła ponad 440 mkw. powierzchni biurowej klasy A.

 

– Niesłabnące zainteresowanie firm, zwłaszcza z sektora IT, przestrzeniami w Cavatina Hall jest dla nas dowodem na to, że stworzyliśmy świetne warunki do pracy i rozwoju. Elastyczność w kształtowaniu przestrzeni, zastosowanie nowoczesnych technologii budynkowych czy dbałość o strefy zieleni i relaksu – to niezaprzeczalne atuty naszego obiektu. Pojawienie się w gronie najemców tak znanej marki, jak Asseco niezmiernie nas cieszy – mówi Krzysztof Wilczak, Leasing Manager w Cavatina Holding.

 

Cavatina Hall to wielofunkcyjny obiekt w centrum Bielska-Białej będzie kolejną siedzibą Asseco Poland

 

Czytaj również: W jaki sposób uwzględniać zrównoważony rozwój w portfelach inwestycyjnych?

 

Asseco jest największym dostawcą usług informatycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka specjalizuje się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla sektora bankowego, firm ubezpieczeniowych, administracji publicznej, branży energetycznej, telekomunikacji, systemu ochrony zdrowia, a także samorządów lokalnych, rolnictwa, służb mundurowych oraz organizacji i instytucji międzynarodowych.

 

– Wybraliśmy Cavatina Hall na nasze biuro w Bielsku-Białej, ponieważ zależy nam, aby nasi pracownicy mogli pracować w obiektach o najwyższym standardzie, które posiadają najnowocześniejsze rozwiązania biurowe i zapewniają codzienny komfort pracy. Te wszystkie cechy posiada wybrany przez nas obiekt. O naszym wyborze zdecydowała także bardzo dobra lokalizacja i dostęp do różnego rodzaju usług na terenie obiektu – mówi Jacek Tomkiewicz, Dyrektor Działu Administracji Asseco Poland.  


Cavatina Hall to wielofunkcyjny obiekt w centrum Bielska-Białej będzie kolejną siedzibą Asseco Poland

 

Czytaj również: Jakich dodatkowych zabezpieczeń wymagają obiekty biurowe w okresie zimowym?


Cavatina Hall to wielofunkcyjny obiekt zlokalizowany w centrum Bielska-Białej. Jest to pierwszy w tym mieście kompleks oferujący powierzchnię biurową klasy A. Futurystyczny projekt został wielokrotnie nagradzany m.in. w prestiżowym konkursie International Property Awards. W unikatowy sposób łączy funkcję biurowo-usługową z kulturalną. W obiekcie znajduje się także sala koncertowa na 1000 osób. Celem Cavatiny jest stworzenie nowoczesnego centrum biznesowego miasta oraz zapewnienie lokalnej społeczności możliwości obcowania z najlepszą muzyką wykonywaną na żywo przez uznanych artystów z całego świata.

 

Aktualnie trwa budowa drugiego z budynków kompleksu. Inwestycja w sumie zaoferuje ponad 15,5 tys. mkw. biur wraz z częścią kulturalną.

2022-01-20
Źródło: Linkleaders / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17579 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >