Domy gotowe - nowy serwis Grupy Dom.pl

Domy gotowe - nowy serwis Grupy Dom.pl

Od lipca br. na portalu DOM.pl można składać zamówienie na budowę gotowego domu. W efekcie współpracy portalu ze sprawdzonymi wykonawcami użytkownik może znaleźć kilkadziesiąt propozycji domów dostępnych w trzech technologiach budowy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników marzących o własnym domu, Grupa DOM.pl uruchomiła nowy serwis www.gotowy.dom.pl,  umożliwiający zamówienie budowy gotowego domu w jednej z trzech dostępnych technologii budowlanych: szkieletowy drewniany, fertighaus lub keramzyt. Grupa już zapowiada poszerzenie oferty o domy w szkielecie stalowym i domy z bali.
 
Domy gotowe to bardzo popularny w Europie standard budowy, który od kilku lat także w Polsce znajduje coraz większe grono zwolenników. Ich niewątpliwą zaletą jest szybki czas realizacji budowy, oszczędność materiałów czy chociażby porządek na budowie. Budynki nie wymagają dużej ilości energii, co ma wpływ nie tylko na wyraźne oszczędności, ale również na zmniejszenie emisji substancji szkodliwych, jak dwutlenek węgla.

DOM.pl promuje budownictwo ekologiczne i energooszczędne, dlatego przy współpracy z doświadczonymi Partnerami – m.in. firmami PRAEFA Sp. z o.o. Polski dom 2000, Drew-bud, Hortus sp. j. – stworzono serwis www.gotowy.dom.pl, posiadający bazę kilkudziesięciu gotowych domów, zapewniając jednocześnie adaptację przez fachowe firmy architektoniczne niemalże wszystkich dostępnych projektów domów, prezentowanych na stronie www.projekty.dom.pl.  Przy każdej propozycji podany został orientacyjny koszt budowy wybranego domu, a wypełnienie prostego formularza pozwoli zainteresowanym na uzyskanie indywidualnej oferty handlowej.

Użytkownicy nowego serwisu mogą liczyć na fachowe doradztwo ekspertów poprzez infolinię, czat online lub pocztę email. Wkrótce powstać ma specjalny panel zawierający szczegółowe informacje dotyczące technologii budowy domów gotowych oraz poradnik związany z właściwym wyborem domu.

Portale tematyczne Grupy DOM.pl – www.dom.pl, www.solidnydom.pl, www.idealnydom.pl – to kompleksowy zbiór porad dla ludzi budujących i urządzających dom czy mieszkanie.
Źródło: WebWide / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Portal randkowy Liczba postów: 28 Grupa: Trudne tema... A co sądzie o biurach matrymonialnych? Moim zdaniem warto sobie czasami poprzeglądać takie anonse matrymonialne - a nuż uda się kogoś ciekawego znaleźć w ten sp...
  • biuro rachunkowe Liczba postów: 178 Grupa: Trudne tema... Jesli jesteś z Warszawy to możesz odezwać się do https://taxexpert24.pl/102-biuro-rachunk owe-warszawa-srodmiescie . To dzięki nim w końcu mamy ogarnięte wszelki...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1364 Grupa: Trudne tema... Ja w ostatnim czasie zrobiłam się mocno tabletkowa i staram się wesprzeć organizm od wewnątrz. Kupiłam sobie tabletki na włosy skórę i paznokcie, tj.: https://w...
  • Dobry warsztat samochodowy Liczba postów: 736 Grupa: Trudne tema... W przypadku problemów z maglownicą lub sprzęgłem polecam serwis AVANTI wykonujący regenerację tych cześci.
  • Jak dbać o samochód? Liczba postów: 396 Grupa: Trudne tema... Ja też lubię mieć czysty i zadbany samochód, dlatego często korzystam z usług Auto SPA: https://g-car.com.pl/ w Gdańsku. Zajmują się m.in. ręcznym myciem pojazd...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17009 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 250

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >