Drugi numer „Twojego Komfortu” już w kioskach

Drugi numer „Twojego Komfortu” już w kioskach

Sklepy Komfort wydały drugi numer kwartalnika wnętrzarskiego „Twój Komfort”. Tematyka pisma została rozszerzona zgodnie z podtytułem „od podłogi do wnętrza”. Czytaj dalej

Magazyn ukazał się w nakładzie 120 tys. egzemplarzy. Od listopada dostępny jest  w salonach prasowych Inmedio i Kolporter w całym kraju. Pismo jest dystrybuowane bezpłatnie, jako dodatek do innych tytułów wnętrzarskich i kobiecych.

„Twój Komfort” to prekursorski magazyn wnętrzarski, prezentujący podłogę jako kluczowy element aranżacji wnętrza -  nie tylko funkcjonalny czy praktyczny, ale także atrakcyjny wzorniczo a nawet modny. Celem pisma jest prezentacja najnowszych trendów w podłogach, zapoznanie czytelników z bogactwem dostępnych w branży wzorów, materiałów, faktur i kolorów, oraz zainspirowanie do zmiany aranżacji swojego mieszkania.

 

Nowa rozszerzona formuła
 Zgodnie z pierwotnymi założeniami i w myśl hasła „od podłogi do wnętrza”, w drugim wydaniu magazynu, tematyka ewoluuje w kierunku prezentowania kompleksowych rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz. Planowanie wystroju rozpoczynamy bowiem od podłogi, ale na niej nie poprzestajemy. Kolor ścian, styl mebli i dodatków musi z nią korespondować.  
Utrzymana została objętość magazynu  – 106 stron oraz jego  podział na główne działy tematyczne: Trendy i Nowości (w nim m.in. relacja z targów w Paryżu i Brukseli), Stylowe Inspiracje (tu m.in. prezentacja modnego stylu japońskiego)  oraz Praktyczny Poradnik (zdominowany przez porady dotyczące przedświątecznych porządków i dekoracji okiennych). Obok wszystkich prezentowanych w piśmie produktów pojawiają sie linki do oferujących je sklepów. To kolejna zmiana wprowadzona w drugim numerze, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom czytelników.
Do każdego egzemplarza dołączony został świąteczny upominek -  karta rabatowa ze zniżką na wszystkie dywany  dostępne w sieci sklepów Komfort.

Większy zasięg dystrybucji

Drugi numer „Twojego Komfortu” jest dostępny od listopada br.  w sieci salonów prasowych Inmedio i Kolporter na terenie całego kraju. Jest dodawany bezpłatnie do wszystkich zakupionych tytułów wnętrzarskich oraz wybranych magazynów kobiecych. Do kiosków trafiło 100 tysięcy egzemplarzy.  Pozostała część nakładu  trafi m.in. do współpracujących z Komfortem klientów sieci meblowych, firm developerskich, biur architektonicznych. Magazyn będzie także dostępny w punktach informacyjnych Komfortu w wybranych centrach handlowych (do końca roku w CH M1 w Zabrzu, w CH M1 w Poznaniu, w CH Auchan w Legnicy, w CH Auchan w Rumii, w CH M1 w Czeladzi, w CH Karolinka w Opolu, w CH Carrefour w Czyżykach – Krakowie).
Pismo można także zamówić nieodpłatnie za pośrednictwem strony internetowej wydawnictwa www.twoj.komfort.pl oraz sklepu internetowego WWW.komfort.pl.
Kolejne numery planowane są na 2010 rok.

Źródło: KOMFORT / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Stosujecie CBD? Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Ja polecam tylko uważaj na interakcje https://longevitas.pl/farmakologia-a-cbd -czy-mozliwe-sa-grozne-interakcje/ . Ale to jest dobra rzecz, biorę 3 razy dzienni...
  • Temat: czy atmosfera normobaryczna pomaga radzić s... Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Nie wiem czy to dobrze nazywam chodzi mi o tą normobarie, a teraz mozna tez w domu robic http://normotech.pl/ . Czy to moze pomoc na wieczny problem z zatkanym....
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 212 Grupa: Trudne tema... Kurde, tak rozważam kupienie http://normotech.pl/normosfera/ . Apropos zakupów dla zdrowia. Ma ktoś?
  • Agencje ochrony Liczba postów: 31 Grupa: Trudne tema... Zatrudnic firmę ochroniarską taka która da swojego pracownika żeby siedział na miejscu. Chociaż na same nocki. Wtedy jeśli coś zginie to można z firmy kasę ścią...
  • Pożyczki na dowód istnieją? Liczba postów: 1 Grupa: Opinie Cześć! Natknąłem się na stronę https://pozyczkase.pl/pozyczki-na-dowod/ z której jasno wynika, że istnieje taki myk jak pożyczki na dowód. czy ktoś brał kiedyś....

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17207 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 153

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >