Firma Dziedzic otrzymała Diament Meblarstwa 2009

Firma Dziedzic otrzymała Diament Meblarstwa 2009

Diament Meblarstwa 2009 – prestiżowy konkurs portalu meble.pl, skierowany do producentów mebli z całego kraju, w tym roku odbył się już po raz trzeci. Firma Dziedzic została nagrodzona w kategorii „Krzesło biurowe” za fotel obrotowy Comodo z kolekcji „24h at work”.

Konkurs Diament Meblarstwa ma na celu wyłonienie najlepszych polskich mebli. Głównym kryterium konkursowym jest doskonałe wzornictwo oraz oryginalność pomysłu. Nagroda jest wyrazem uznania dla niebanalnego stylu i profesjonalnego wykonania produktów. Diament Meblarstwa jest przyznawany tylko meblom spełniającym najwyższe wymogi dotyczące jakości i estetyki produktów. Firma Dziedzic otrzymała ją już po raz drugi.

Nagrody konkursowe przydziela kapituła, w której skład wchodzą eksperci, znawcy meblarstwa, architekci, projektanci, producenci mebli oraz przedstawiciele świata mediów i branży PR. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie Diament Meblarstwa 2009 miało miejsce 4 czerwca br. podczas targów MTP MEBLE 2009 w Poznaniu.

 

 

Nagrody w kategorii „Krzesło biurowe” fotel Comodo z kolekcji „24h at work” firmy Dziedzic to produkt charakteryzujący się połączeniem lekkiej linii i delikatnych kształtów z najwyższej jakości komponentami. Comodo to maksymalna wygoda i trwałość. Jest to w pełni ergonomiczny fotel,  który dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika, a zarazem płynnie podąża za jego ruchami. Specjalna pianka z pamięcią kształtów zapewnia najwyższej jakości wygodę i komfort siedzenia. Nowoczesny mechanizm pneumatyczny zapewnia sprawną regulację odchylenia oparcia fotela, a siedzisko wyposażone w naturalną wentylację czyni mebel jeszcze bardziej przyjaznym dla użytkownika.

Fotel Comodo z kolekcji „24h at work” posiada dwie kolumny gazowe odpowiedzialne za płynną regulację wysokości siedziska oraz za wielostopniową regulację odchyłu oparcia w stosunku do pleców. Ten nowatorski system z wykorzystaniem kolumny gazowej gwarantuje płynne ruchy krzesła i jego łatwą blokadę w dowolnym momencie oraz łagodny powrót z pozycji wypoczywania do pozycji pracy.
Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • biuro rachunkowe Liczba postów: 197 Grupa: Trudne tema... My korzystamy z usług biura Tax - https://biuropodatkowe.slupsk.pl/ ze Słupska. Biuro kompleksowo i profesjonalnie zajmuje się wszelkimi sprawami płacowo-kadrow...
  • BHP Liczba postów: 60 Grupa: Trudne tema... Jeżeli jesteśmy w temacie odzież do pracy to powiem wam, ze ja stawiam na obuwie. Dobre buty mogą nam chronić stopę przed urazem. Takie buty mają specjalne wzm...
  • Wynajęcie biura Liczba postów: 19 Grupa: Trudne tema... Również się z tym zgadzam, że dobre biuro wynajmiemy z pomocą firmy, która specjalizuje się w takich wynajmach. Nigdy niemiałem bladego pojęcia o wynajmie i wo...
  • Dobry warsztat samochodowy Liczba postów: 757 Grupa: Trudne tema... Osobiście mogę polecić AMSerwis w Trójmieście. Specjalizują się w turbosprężarkach i są w stanie naprawić każdą usterkę z tym związaną.
  • Odpady Liczba postów: 4 Grupa: Trudne tema... Ja od dłuższego czasu korzystam z usług firmy https://www.mag-bar.pl/oferta. Zajmują się bezpiecznym i legalnym skupem tworzyw sztucznych. Oferują indywidualne....

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17337 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >