Galeria Malta - miano najlepszych centrów handlowych w Europie

Galeria Malta - miano najlepszych centrów handlowych w Europie

Galeria Malta, poznańska inwestycja firmy NEINVER, otrzymała wyróżnienie przyznane przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (ICSC) za unikalny model zarządzania.

Galeria Malta, jako jedyna, została wyróżniona specjalnym certyfikatem wartości („Certificate of Merit for Exceptional Management”). To ogromny zaszczyt i docenienie naszych wysiłków, by z Galerii Malta uczynić centrum handlowe światowej klasy. Jury już w marcu podczas wizytacji centrum było pod wrażeniem narzędzi i rozwiązań, jakimi posługuje się NEINVER w administrowaniu Galerią – mówi Bożena Gierszewska, Dyrektor ds. Zarządzania Centrami Handlowymi w NEINVER Polska.

European Shopping Centre Awards przyznano najlepszym galeriom handlowym w Europie, które zostały zbudowane, odnowione lub rozbudowane między lipcem 2007, a czerwcem 2009 roku. Wyniki tegorocznej edycji ogłoszono 28 kwietnia podczas trzydziestej piątej edycji konferencji ICSC Europe, która odbyła się w Pradze.

Na ostatecznej liście nagrodzonych znalazło się dziewiętnaście obiektów z ośmiu krajów, startujących w sześciu kategoriach: obiektów małych (poniżej 30 tys. m2), średnich (30 – 45 tys.), dużych (45 – 80 tys.), bardzo dużych (ponad 80 tys. m2), odnowionych oraz wyspecjalizowanych.

Galeria Malta jest największym w zachodniej Polsce kompleksem handlowo - rozrywkowym. Obiekt jest zlokalizowany w sercu zielonych terenów poznańskiej Malty.  Dzięki wyjątkowej architekturze, zastosowanym materiałom i nowoczesnym, przestronnym wnętrzu obiekt pozostaje w zgodzie z otoczeniem. Na powierzchni 162 tys. m2 mieści się 167 butików, punktów usługowych, restauracji i  kawiarni - między innymi sklep Piotr i Paweł, TK Maxx, Marks & Spencer oraz Multikino. Do kompleksu prowadzi pierwsza w Poznaniu wisząca kładka o długości 160 metrów łącząca Bulwar Nadmaltański z głównym wejściem do Galerii.

 
Źródło: Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Stosujecie CBD? Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Ja polecam tylko uważaj na interakcje https://longevitas.pl/farmakologia-a-cbd -czy-mozliwe-sa-grozne-interakcje/ . Ale to jest dobra rzecz, biorę 3 razy dzienni...
  • Temat: czy atmosfera normobaryczna pomaga radzić s... Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Nie wiem czy to dobrze nazywam chodzi mi o tą normobarie, a teraz mozna tez w domu robic http://normotech.pl/ . Czy to moze pomoc na wieczny problem z zatkanym....
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 212 Grupa: Trudne tema... Kurde, tak rozważam kupienie http://normotech.pl/normosfera/ . Apropos zakupów dla zdrowia. Ma ktoś?
  • Agencje ochrony Liczba postów: 31 Grupa: Trudne tema... Zatrudnic firmę ochroniarską taka która da swojego pracownika żeby siedział na miejscu. Chociaż na same nocki. Wtedy jeśli coś zginie to można z firmy kasę ścią...
  • Pożyczki na dowód istnieją? Liczba postów: 1 Grupa: Opinie Cześć! Natknąłem się na stronę https://pozyczkase.pl/pozyczki-na-dowod/ z której jasno wynika, że istnieje taki myk jak pożyczki na dowód. czy ktoś brał kiedyś....

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17207 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >