II Centralne Spotkanie Producentów, Dystrybutorów i Wykonawców  Branży Pokryć Podłogowych

II Centralne Spotkanie Producentów, Dystrybutorów i Wykonawców Branży Pokryć Podłogowych

W dniu 24 września 2019 roku, producenci, dystrybutorzy oraz wykonawcy branży pokryć podłogowych spotkają się na II Centralnym Spotkaniu Producentów, Dystrybutorów i Wykonawców Branży Pokryć Podłogowych w Warszawie, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje trendy na rynku pokryć podłogowych. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wystąpień oraz prezentacji. Czytaj dalej

 

 

Organizowane po raz drugi wydarzenie przybierze formułę dnia otwartego dla branży oraz dla każdego, kto interesuje się designem i tematyką pokryć podłogowych. 

 

- Już teraz mamy potwierdzone wystąpienia czołowych producentów pokryć podłogowych oraz producentów chemii budowlanej, którzy chcą zaprezentować swoje produkty podczas drugiej edycji tego typu spotkania organizowanego przez Polski Związek Handlu i Usług Branży Pokryć Podłogowych.  Wydarzenie po raz pierwszy, i mamy nadzieję, że nie ostatni, odbędzie się pod nazwą Floor & More. Wierzymy, że Floor & More na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń w branży pokryć podłogowych. Tym razem formuła przewiduje aktywny udział przedstawicieli producentów i firm chcących dotrzeć ze swoją ofertą do szerszego środowiska branżowego – mówi Tomasz Urbański, , prezes Polskiego Związku Handlu i Usług Branży Pokryć Podłogowych, który jest inicjatorem i organizatorem  Floor & More.


II Centralne Spotkanie Producentów, Dystrybutorów i Wykonawców Branży Pokryć Podłogowych

 

Czytaj również: Kolejna 16. edycja OKK! design z marką PEKA

 

Floor & More czyli wiedza, spotkania i inspiracje to wydarzenie, które będzie skupiać się tylko na tematach ważnych w branży. Dlaczego wiedza? Ponieważ przewidziane jest kilkanaście wystąpień ważnych gości, czyli Partnerów wydarzenia, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą na temat pokryć podłogowych. Dlaczego spotkania? Ponieważ w jednym miejscu i czasie ma szansę spotkać się całe środowisko pokryć podłogowych i osób powiązanych z branżą. Dlaczego inspiracje? Ponieważ przewidziane są stoiska wystawców, gdzie będzie można dowiedzieć się o nowościach i aktualnych trendach. 

 

Wydarzenie Floor & More zaplanowano z myślą o profesjonalistach czyli osobach, które na co dzień pracują z tematyką powiązaną z pokryciami podłogowymi – producentami, dystrybutorami, wykonawcami, architektami oraz innymi osobami, którym ta branża nie jest obca. 24 września 2019 roku w Digitial Knowledge Village w Warszawie odbędą się prezentacje, debaty i dyskusje oraz branżowe konferencje. 

 

Wśród Producentów, którzy zaprezentują swoje produkty znajdą się m.in.: Forbo, Barlinek, Burmatex, Dr. Schutz, Floori, Kiilto, Kronospan, Murexin, Lano, a także inni goście tacy jak Związek Rzeczoznawców z Zakresu Parkieciarstwa i Posadzek Drewnianych oraz Kancelaria Prawna Masiota i Wspólnicy. 

 

Floor & More 2019 ma już zaplanowane swoje „Must know”, czyli najważniejsze tematy sesji dyskusyjnych. 

 

- Będziemy rozmawiać o trendach i nowościach w branży pokryć podłogowych, ale także o biznesie. Każdy przedsiębiorca w prowadzeniu swojego biznesu spotyka się z pewnymi problemami lub zagwozdkami, dlatego my postaramy się poruszyć tematy, które są ważne. Niezależnie od typu prowadzonej działalności, sądzę, że każdego uczestnika spotkania zastanawia np. to jak rekrutować w czasach rynku pracownika czy też ważnym tematem może okazać się płynność finansowa, czyli bezpieczeństwo na niepewnym rynku inwestycyjnym. Nabycie i posiadanie niezbędnej wiedzy to inwestycja w przyszłość własnej działalności – mówi prezes Polskiego Związku Handlu i Usług Branży Pokryć Podłogowych. – Zainteresowanych zapraszamy do współpracy przy szczegółach agendy wydarzenia oraz do udziału w wydarzeniu – dodaje. 

 

 

Czytaj również: Konkurs dla architektów, projektantów i osób związanych ze wzornictwem przemysłowym


Zapraszamy na stronę: https://www.zwiazekpp.pl/pl/wydarzenia/floor-more 

Wirtualne biuro prasowe: facebook.com/zwiazekpp

Rejestracja na wydarzenie: https://floormore.konfeo.com/pl/groups 


Uczestnictwo jest bezpłatne


2019-08-14
Źródło: Związek PP / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Reklama firmy Liczba postów: 221 Grupa: Trudne tema... Ja moją reklamę firmy zawiesiłem na bardzo dużej wysokości. Znaczy to nie ja wywiesiłem,a firma usługi alpinistyczne Bydgoszcz . Tę firmę polecił mi kolega.
  • samochód nowy czy używany Liczba postów: 430 Grupa: Trudne tema... Tak naprawdę nie ma znaczenia na jaki samochód się zdecydujesz. O każdy warto dbać. Trzeba pielęgnować go zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Teraz na rynku są...
  • Jakie jest Wasze hobby? Liczba postów: 102 Grupa: Trudne tema... Rozwijanie swojego hobby to jedno z przyjemniejszych zadań jakie mamy do zrealizowania jeśli chodzi o naszą codzienność. Warto więc zadbać o to wraz z dobrymi s...
  • Sklep internetowy Liczba postów: 25 Grupa: Trudne tema... A czy ktoś kojarzy sklep https://ktpi.pl/category/kosmetyka? Dostałem zadanie zamówić kilka rzeczy do gabinetu kosmetycznego i zastanawiam sie ofere jakiego skl...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1269 Grupa: Trudne tema... Należy pamiętać o aktywności fizycznej oraz kupowaniu zdrowej żywności.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16007 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >