Inwestycja Batory II na poznańskim Piątkowie

Inwestycja Batory II na poznańskim Piątkowie

Inwestycja Batory II na poznańskim Piątkowie „wyrosła już z ziemi”. Prace nad najnowszym projektem mieszkaniowym UWI Inwestycje S.A. przebiegają zgodnie z harmonogramem, a mieszkańcy dostaną klucze do lokali już w grudniu 2012 roku.

 

Kompleks mieszkaniowy Batory II, podobnie jak Malta Nowa ma wspólną halę garażową pod obydwoma budynkami – W budowanej obecnie części podziemnej znajdzie się 99 miejsc postojowych. Wykonaliśmy już ściany żelbetowe wraz ze łupami podtrzymującymi strop hali, a także część stropu. Umożliwiło nam to częściowe postawienie ścian parteru – mówi Przemysław Goś, dyrektor techniczny UWI Inwestycje S.A. – W najbliższym czasie planujemy zamknięcie hali garażowej, dokończenie ścian na parterze budynku i systematyczną pracę nad poszczególnymi kondygnacjami - dodaje Przemysław Goś.

 

Czytaj również: Jak oszczędzić na mieszkaniu?

 

 

Batory II to kompleks mieszkaniowy składający się z dwóch budynków - trzypiętrowego i pięciopiętrowego, w których deweloper oferuje bardzo funkcjonalnie zaprojektowane lokale o powierzchni od 24 do 80 mkw. Tradycyjnie już, dla osób zainteresowanych większym metrażem istnieje możliwość łączenia mieszkań, aż do powierzchni 108 mkw. – Lokale w inwestycji Batory II zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów, o czym świadczy chociażby zainteresowanie mieszkaniami w systemie łączonym. Mimo, iż stawiamy dopiero ściany parteru, to inwestycja sprzedana jest już w 40 proc. – mówi Daria Miszczyk, dyrektor sprzedaży UWI Inwestycje S.A. Oferowane mieszkania dostępne są w standardzie deweloperskim, w cenie od 6.000 zł. brutto za metr kwadratowy.

 

Czytaj również: Osiedle Orla II otwarte dla przyszłych mieszkańców

 

 

Inwestycja Batory II zasługuje na szczególną uwagę chociażby ze względu na doskonałą lokalizację. Położona jest bowiem na skraju osiedla Stefana Batorego, w miejscu oddalonym od codziennego zgiełku. Doskonałą komunikację z centrum miasta zapewnia PST-ka. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Kampusu UAM (zaledwie 10 min pieszo) oraz zaplecze handlowe w postaci supermarketów. Wszystko to sprawia, że nieruchomość staje się idealnym rozwiązaniem dla osób zainteresowanych zakupem lokali pod inwestycje jak i dla tych poszukujący docelowego mieszkania dla rodziny. Osiedle posiadać będzie pełną infrastrukturę z przyjaźnie zagospodarowanym otoczeniem budynku, w tym placem zabaw dla dzieci oraz terenami zielonymi. Generalnym wykonawcą inwestycji Batory II jest poznańska firma Pekabud Morasko.

Źródło: PR 4 You / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17344 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >