Inwestycja na warszawskim Ursynowie nadal w budowie

Inwestycja na warszawskim Ursynowie nadal w budowie

W piątek 16 maja na warszawskim Ursynowie odbyła się kolejna w ostatnich tygodniach symboliczna ceremonia zawieszenia “Wiechy” w projektach, tym razem w inwestycji “Na Romera”. Projekt cieszący się dużym zainteresowaniem klientów zostanie ukończony już na przełomie 2014 i 2015 roku, a pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do budynku na początku I kwartału przyszłego roku. Czytaj dalej

 

Inwestycja położona u zbiegu ul. Romera i Surowieckiego jest realizowana przez Matexi Polska we współpracy z firmą Totalbud, która w projekcie “Na Romera” pełni rolę generalnego wykonawcy. Jak powiedział Prezes Matexi Polska Mirosław Bednarek: “Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu i tempa dotychczasowych prac. Chciałbym serdecznie podziękować Panu Mariuszowi Pałce – Prezesowi Totalbud i jego zespołowi za zaangażowanie i wysoką jakość wykonywanych prac. Totalbud dał się poznać jako rzetelny partner już podczas naszej pierwszej inwestycji na Bemowie stąd też dzisiejsze spotkanie to naturalna kontynuacja dobrej współpracy”.


 

Czytaj również: Na terenie należącym do Politechniki Warszawskiej powstaje Laboratorium...


Projekt „Na Romera” to spokojna enklawa w sercu dynamicznej dzielnicy, pięciopiętrowy projekt mieszkaniowy, doskonale wpisujący się w stylistykę nowoczesnych osiedli mieszkaniowych Ursynowa. Ponadczasowa estetyka projektu to wyjątkowe połączenie nowoczesności i kameralnego charakteru w niskiej zabudowie, której dopełnieniem jest przestrzenne zielone patio. Założeniem projektu jest stworzenie jak największego komfortu dla przyszłych mieszkańców zbilansowane pomiędzy poczuciem spokoju w zielonej enklawie prywatnego patio a lokalizacją zapewniającą bliskość metra i rozbudowanej infrastruktury Ursynowa. W budynku zaprojektowanym przez pracownię architektoniczną WMA znajdzie się 106 mieszkań a także wydzielona część mieszcząca nowoczesne lokale biurowe.


 

Czytaj również: Inwestycja z gotowymi mieszkaniami pod Poznaniem

 

„Na Romera” to trzeci w kolejności projekt w realizowanych przez Matexi Polska ambitnych planach inwestycyjnych na terenie Warszawy. Firma na początku kwietnia zawiesiła “wiechę” w swoim projekcie “Słodowiec Park” na Bielanach. W najbliższym czasie do sprzedaży trafi także nowoczesne osiedle przy ul. Kolskiej na warszawskiej Woli, Apartamenty Marymont przy ul. Lektykarskiej na Marymoncie oraz budynek mieszkaniowy  przy ul. Księżycowej na Bielanach. Ogółem do końca roku oferta sprzedażowa Matexi wzbogaci się o kolejne 450 mieszkań na terenie Warszawy.


Źródło: Matexi / budnet.pl

Tagi

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18088 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >