Jak przepisać licznik energii elektrycznej na nowego właściciela bez wychodzenia z domu -  teraz zrobisz to online

Jak przepisać licznik energii elektrycznej na nowego właściciela bez wychodzenia z domu - teraz zrobisz to online

Narzędzie zostało stworzone z myślą o osobach, które kupiły mieszkanie na rynku wtórnym lub bezpośrednio od dewelopera, a także o tych, którzy odziedziczyli mieszkanie lub dom. Z rozwiązania mogą korzystać również firmy z sektora MŚP. Cały proces przejęcia licznika odbywa się przez internet i zajmuje około 15 minut. Czytaj dalej

 

  • innogy Polska wdrożyła przejmijlicznik.innogy.pl  - rozwiązanie, dzięki któremu nowy właściciel lokalu może szybko i bez wychodzenia z domu przepisać na siebie licznik energii elektrycznej. 

  • Nowa funkcjonalność to duże ułatwienie dla klientów na rynku mieszkaniowym zarówno wtórnym, jak i pierwotnym. 

 

Nowa funkcjonalność portalu innogy.pl ułatwia klientom innogy przejęcie licznika energii elektrycznej oraz podpisanie umowy na dostawę prądu bez wychodzenia z domu.

 

Jak przepisać licznik energii elektrycznej na nowego właściciela bez wychodzenia z domu - teraz zrobisz to online

 

 

Czytaj również: Powstała nowa aplikacja, która ułatwia pracę branży ociepleń


- Nasi klienci cenią swój czas i wymagają prostych rozwiązań w kontaktach z dostawcami usług. Możliwość przejęcia licznika i podpisania umowy online to odpowiedź na te potrzeby. Przykładamy dużą wagę do rozwoju cyfrowych narzędzi, które pozwalają naszym klientom oszczędzić czas i załatwić sprawę w dowolnym momencie bez wychodzenia z domu. Spodziewamy się, że ta forma przepisania licznika szybko zyska popularność, podobnie jak nasze inne cyfrowe usługi – e-faktura, e-odczyty, platforma Moje innogy czy możliwość umówienia wizyty w salonie online – mówi Magdalena Borek-Dwojak, Dyrektor Digital & Customer Experience w innogy Polska.

 

Jak przejąć licznik?


Jedyne co trzeba zrobić to wejść na stronę przejmijlicznik.innogy.pl i wypełnić prosty formularz. W przypadku mieszkania kupionego na rynku wtórnym należy przygotować skan protokołu zdawczo-odbiorczego, zaś w sytuacji, gdy proces dotyczy odziedziczonego lokalu – skan/zdjęcie postanowienia sądowego lub poświadczenia dziedziczenia. Osoby przejmujące licznik od dewelopera nie potrzebują żadnych dodatkowych dokumentów.

 

Czytaj również: Działa już aplikacja do wyszukiwania lokali biurowych i magazynów na wynajem


2020-04-20
Źródło: innogy / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 167

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >