
Kupujący polują na małe i tanie mieszkania
Kawalerki z drugiej ręki można kupić w stolicy nawet za 160 – 170 tys. zł. Zdaniem pośredników na tańsze oferty nie ma co liczyć.
Lokale, które można za tyle kupić, znikają z rynku jak świeże bułeczki. Zwłaszcza jeśli są w atrakcyjnych lokalizacjach, np. na Mokotowie albo Ochocie. Ich powierzchnia jest jednak niewielka – ok. 17 – 30 mkw.
– Takie mieszkanie zwykle znajduje nowego właściciela już po kilku dniach od wprowadzenia do bazy danych. Często się zdarza, że tak tanie lokale w ogóle nie trafiają do pośredników, gdyż właściciele sami je sprzedają – tłumaczy Waldemar Oleksiak z agencji nieruchomości Emmerson. – Najwięcej tanich mieszkań pochodzi z Białołęki, Woli i Ochoty.
Czytaj więcej...
2012-05-14
Źródło: Rzeczpospolita
Komentarze
Tagi
Czytaj też…
Czytaj na forum
- Agencje ochrony Liczba postów: 71 Grupa: Trudne tema... Taki wątek warto również założyć na forum bardziej tematycznym.
- Forum Ekonomiczne w Karpaczu 2025. Rejestracja koń... Liczba postów: 1 Grupa: Aktualności
- Gdzie sprzedam łożyska? Liczba postów: 32 Grupa: Trudne tema... Estate Agents
- imprezy integracyjne szczecin Liczba postów: 13 Grupa: Trudne tema... You tell it like it is, which I find honest and interesting. My blog taught me a lot about age of war
- Przeszło 26 mln dorosłych Polaków nie ma jeszcze z... Liczba postów: 1 Grupa: Aktualności