Gazeta Wyborcza – lista artykułów

Sienkiewicza dla rowerzystów. Ścieżka z wąskim gardłem

Jeszcze w czerwcu do dyspozycji rowerzystów zostanie oddana ścieżka wzdłuż ulic Wasilkowskiej i Sienkiewicza. W kilku miejscach będzie tu jednak ciasno.
07-06-2015

Artyści mieli pokazać częstochowską hutę

- Spójrzcie na te obrazy jak na jedną opowieść o barwach huty - usłyszeli goście wernisażu, który zwieńczył tegoroczny Plener Artystyczny ISD Huty Częstochowa.
07-06-2015

Urbaniści kontra przedsiębiorcy. Plan niezgody na Zwycięstwa

Urbaniści chcą wprowadzić tu mieszkaniówkę. Widzą też nowy układ drogowy. Część działających tu przedsiębiorców mówi, że to absurd. Radni na razie słuchają racji obu stron.
07-06-2015

Jak będzie wyglądać przedłużona ul. Racławicka? Miasto zaprezentowało wizualizacje

Miasto pokazało nowy projekt przedłużenia ul. Racławickiej do Staszica. Tak jak ubiegłoroczny, przewiduje wyburzenie garaży - na pewno nie obejdzie się bez protestów ich właścicieli. Za to nowa koncepcja, jak poprzednia, nie pozostawia bez zmian dzikiego placu postojowego: miałyby na nim powstać miejsce do zabawy i parking
06-06-2015

Ogromna popularność rowerów miejskich. Kolejny rekord!

Od uruchomienia systemu roweru miejskiego lublinianie wypożyczali jednoślady już 300 tysięcy razy. Przebita została też liczba wypożyczeń z ubiegłego sezonu.
03-06-2015

Budynki zamiast drzew? Spór o zieleń na Radogoszczu

Mieszkańcy Radogoszcza o lasku przy blokach mówią "nasz". Niedawno pojawili się w nim mężczyźni z piłami. Mówią, że lasek to "fragment ich dawnej własności". Rozpoczęli wycinkę drzew. Ich miejsce mogą zająć budynki z podziemnym garażem
03-06-2015

Wbudowano kamień węgielny pod budowę stadionu Widzewa

Władze Łodzi, Widzewa, głównego wykonawcy i kibice wbudowali w środę kamień węgielny pod budowę nowego stadionu dla Widzewa Łódź. - Pozostaje nam teraz z taką samą determinacją budować Widzew - powiedział jego prezes Sylwester Cacek.
03-06-2015

Tereny dawnej huty Jedność sprzedane

Firma Nexus Group kupiła we wtorek grunty, na których działała siemianowicka huta Jedność.
03-06-2015

Twórca kontrowersyjnych rzeźb chce je umieścić na wilanowskiej plaży

- Irytuję was, bo nie mam kredytu we frankach. Wylejcie żółć na Artystę w ratuszu - wzywa mieszkańców ekscentryczny rzeźbiarz, który chce przekształcić plażę w miejsce ekspozycji swoich dzieł.
03-06-2015

50 najdroższych ulic Warszawy na wtórnym rynku mieszkaniowym

Ponad 18,2 tys. zł za m kw. - to średnia cena wystawionych na sprzedaż z drugiej ręki mieszkań przy ul. Świętojańskiej na Starym Mieście. Ze statystyk analityków rynku nieruchomości wynika, że to najdroższa ulica w Warszawie, przynajmniej, jeśli chodzi o oczekiwania sprzedających.
29-05-2015


Stron: 115 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19240 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >