Liderzy w Turawa Park

Liderzy w Turawa Park

Cztery marki grupy LPP S.A., lidera wśród polskich firm odzieżowych, poszerzyły ofertę Turawa Park w Opolu wynajmując łącznie ponad 1500 m2 powierzchni. LPP S.A. od ponad 15 lat projektuje i dystrybuuje odzież do krajów z rejonu Europy Środkowej i Wschodniej. Czytaj dalej

 

Firma systematycznie rozwija sieć salonów i wzmacnia pozycje swoich marek. Do grona najemców dołączyły: Reserved, House, Mohito i Cropp. Reserved to bardzo znana i popularna marka odzieżowa obecna w 10 krajach Europy. Pierwszy sklep pod tą nazwą został otwarty w Polsce w połowie lat dziewięćdziesiątych. Do dzisiaj powstało już ponad 340 salonów w Europie. W ofercie znajduje się kilka niezależnych linii dedykowanych dla kobiet i mężczyzn, zależnie od ich oczekiwań i stylu. Reserved przygotował również specjalne kolekcje dla najmłodszych klientów: Reserved Kids, dedykowane dzieciom do lat 14. Oferta salonów obejmuje też kolekcję bielizny, akcesoriów oraz butów. Reserved to światowe trendy za przystępną cenę. Salon w Turawa Park zajmie powierzchnię blisko 730 m2.

 

Czytaj również: Nabycie budynku biurowego Alma w Warszawie

 

House to marka skierowana do młodzieży w 13-25 lat. Pod jej szyldem działa już ponad 180 salonów. To sklep dla osób lubiących eksperymentować i bawić się modą. W sklepie o powierzchni ponad 310 m2 w Turawa Park, każdy nastolatek lubiący miejski, designerski styl, znajdzie coś dla siebie. Dla kobiet ceniących sobie niebanalną miejską elegancję, Turawa Park zaprosił do grona najemców również markę Mohito. Na blisko 260 m2 znajdą się kolekcje zgodne ze światowymi trendami mody i łamiące stereotypy typowego ubioru do pracy. W ubraniach Mohito równie dobrze wygląda się zarówno w biurze - wybierając kolekcje z serii Chick Office, jak i podczas długich after hours – w kolekcjach Energy.

 

Czytaj również: Kilka sposobów na przetrwanie lata w biurze

 

Kolejna marka grupy LPP w Turawa Park to Cropp  - sklep oferujący typowo miejską odzież dla osób o niepowtarzalnym stylu i niebanalnym pomyśle na siebie. Nawet najbardziej wybredny indywidualista znajdzie w tym sklepie coś dla siebie. Salon marki Cropp zajmie powierzchnię ponad 210 m2. Otwarcie planowane jest jeszcze jesienią tego roku.

 

Czytaj również: Terminal wrocławskiego lotniska dobiega końca budowy

 

Projekt Turawa Park jest finansowany przez Standard Life Investments. Otwarcie Galerii nastąpiło 14 kwietnia 2011 roku i przyciągnęło tysiące klientów z całego regionu. Obiekt o powierzchni ok. 40 000 m2 zlokalizowany jest na terenie gminy Turawa, tuż koło północnej obwodnicy Opola. Na terenie Centrum znajduje się ok. 70 sklepów, restauracji oraz punktów usługowych. Dodatkowo, Inwestor sfinansował budowę połączenia z obwodnicą, które umożliwia szybkie i sprawne dotarcie do Centrum Opola. Całkowita wartość inwestycji jest szacowana na około 75 milionów euro. Kluczowi najemcy Turawa Park to m.in.: Carrefour, Praktiker,  Super-Pharm, Rossmann, Sephora, Deichmann, Empik, Cubus, C&A, Media Expert, CCC, Smyk, KFC, EXISport Apart i Takko Fasion. Wynajmem zajmuje się zespól Helical Poland, który działa we współpracy z Colliers International i Mallson.

 

 

Firma systematycznie rozwija sieć salonów i wzmacnia pozycje swoich marek. Do grona najemców dołączyły: Reserved, House, Mohito i Cropp.

Reserved to bardzo znana i popularna marka odzieżowa obecna w 10 krajach Europy. Pierwszy sklep pod tą nazwą został otwarty w Polsce w połowie lat dziewięćdziesiątych. Do dzisiaj powstało już ponad 340 salonów w Europie. W ofercie znajduje się kilka niezależnych linii dedykowanych dla kobiet i mężczyzn, zależnie od ich oczekiwań i stylu. Reserved przygotował również specjalne kolekcje dla najmłodszych klientów: Reserved Kids, dedykowane dzieciom do lat 14. Oferta salonów obejmuje też kolekcję bielizny, akcesoriów oraz butów. Reserved to światowe trendy za przystępną cenę. Salon w Turawa Park zajmie powierzchnię blisko 730 m2.

House to marka skierowana do młodzieży w 13-25 lat. Pod jej szyldem działa już ponad 180 salonów. To sklep dla osób lubiących eksperymentować i bawić się modą. W sklepie o powierzchni ponad 310 m2 w Turawa Park, każdy nastolatek lubiący miejski, designerski styl, znajdzie coś dla siebie.

Dla kobiet ceniących sobie niebanalną miejską elegancję, Turawa Park zaprosił do grona najemców również markę Mohito. Na blisko 260 m2 znajdą się kolekcje zgodne ze światowymi trendami mody i łamiące stereotypy typowego ubioru do pracy. W ubraniach Mohito równie dobrze wygląda się zarówno w biurze - wybierając kolekcje z serii Chick Office, jak i podczas długich after hours – w kolekcjach Energy.

Kolejna marka grupy LPP w Turawa Park to Cropp  - sklep oferujący typowo miejską odzież dla osób o niepowtarzalnym stylu i niebanalnym pomyśle na siebie. Nawet najbardziej wybredny indywidualista znajdzie w tym sklepie coś dla siebie. Salon marki Cropp zajmie powierzchnię ponad 210 m2.

Otwarcie planowane jest jeszcze jesienią tego roku.

Projekt Turawa Park jest finansowany przez Standard Life Investments. Otwarcie Galerii nastąpiło 14 kwietnia 2011 roku i przyciągnęło tysiące klientów z całego regionu.

Obiekt o powierzchni ok. 40 000 m2 zlokalizowany jest na terenie gminy Turawa, tuż koło północnej obwodnicy Opola. Na terenie Centrum znajduje się ok. 70 sklepów, restauracji oraz punktów usługowych. Dodatkowo, Inwestor sfinansował budowę połączenia z obwodnicą, które umożliwia szybkie i sprawne dotarcie do Centrum Opola.

Całkowita wartość inwestycji jest szacowana na około 75 milionów euro.
Kluczowi najemcy Turawa Park to m.in.: Carrefour, Praktiker,  Super-Pharm, Rossmann, Sephora, Deichmann, Empik, Cubus, C&A, Media Expert, CCC, Smyk, KFC, EXISport Apart i Takko Fasion.

  

Wynajmem zajmuje się zespól Helical Poland, który działa we współpracy z Colliers International i Mallson.

2011-08-17
Źródło: Helical Poland / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jaki samochód dla rodziny? Liczba postów: 393 Grupa: Trudne tema... Wydaje mi się że najlepiej wybrać taki samochód, który będzie bezpieczny i opłacalny. Przykładowo wymiana takich części jak katalizatory może sporo kosztować, w...
  • Opony na lato Liczba postów: 227 Grupa: Trudne tema... Gdzie Wy kupujecie opony? Ktoś z Was zamawiał opony w sklepie internetowym? google ads
  • Prezent dla dziecka Liczba postów: 233 Grupa: Trudne tema... Dla maluszka to ja poleca kupić śpiworki dla niemowlaka to super opcja. Dzieci je kochają. Są ciepłe wygodne i przytulne. Śpią w nich spokojnej i bezpieczniej....
  • Dobry producent palet Liczba postów: 26 Grupa: Trudne tema... Ja też mogę polecić ekstra namiar na firmę od palet i jest to firma https://starpal.pl/skup-palet/. Ja zamawiam u nich palety do naszego magazynu i potrzebujemy...
  • Gdzie wesele? Liczba postów: 329 Grupa: Trudne tema... Gdzie wesele? Najlepiej tam, gdzie się najbardziej podoba.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17308 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >