Międzynarodowe targi budowlane w Paryżu

Międzynarodowe targi budowlane w Paryżu

Na paryskich targach budowlanych firma Betafence zaprezentowała elegancki murek z Zenturo oraz swój najnowszy słup Quixolid, na którym odwiedzający samodzielnie montowali panele Nylofor 3D. Czytaj dalej

 

Międzynarodowe Targi Budowlane organizowane są w stolicy Francji od 1959 roku. W tym roku, w dniach od 7 do 12 listopada, zgromadziły ponad 350 tys. gości. Francuski oddział Betafence przygotował nowoczesne stoisko, otwarte z dwóch boków, zachęcające do odwiedzin i zapoznania się z nowościami produktowymi. Ponad 130 odwiedzających własnoręcznie zamontowało panele Nylofor 3D na nowym słupie Quixolid. Słup ten, unikalny w kształcie, nie wymaga przy instalacji żadnych dodatkowych akcesoriów. Dzięki temu montaż paneli przebiega bardzo łatwo.

 

Czytaj również: Rozpoczynają się światowe targi nieruchomości handlowych

 

 

Słup Quixolid służy do tworzenia systemów ogrodzeniowych z wykorzystaniem paneli Nylofor z trójwymiarowym przegięciem. Duże zainteresowanie podczas targów wzbudził również murek gabionowy wykonany z paneli Zenturo i wypełniony rozmaitymi kamieniami. Murki gabionowe najlepiej sprawdzają się jako elementy małej architektury ogrodowej: wygrodzenia, przesłony, ochrona tarasów czy kącików grillowych. Można je uzupełniać różnorodnym materiałem: szkłem, kamieniami, liśćmi czy korą drzew.

 

Czytaj również: Relacja ze seminarium Bezpieczeństwo pracy w Budownictwie – Upadki i Poślizgnięcia

 

 

2012-01-02
Źródło: hyperCREW / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17201 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >