Mobilna aplikacja do projektowania i aranżacji wnętrz.

Mobilna aplikacja do projektowania i aranżacji wnętrz.

Aplikacja mobilna STANLEY® Floor Plan pozwala sporządzić dokładny plan mieszkania przydatny podczas prac remontowych i budowlanych. Jest odpowiedzią na wciąż rosnącą liczbę użytkowników smartfonów, które z powodzeniem i w łatwy sposób można wykorzystać do tworzenia schematów pomieszczeń. Czytaj dalej

Technologie mobilne wkraczają w każdy obszar naszego życia - nikogo już nie dziwi możliwość bezprzewodowego połączenia telefonu z drukarką, komputerem czy nawet samochodem. Firma STANLEY® dodała do wachlarza możliwości zwykłego smartfona kolejną opcję – tworzenie precyzyjnych planów zamkniętych pomieszczeń z dokładnością wystarczającą do przeprowadzenia dowolnych prac aranżacyjnych czy remontowych. Dzięki niej telefon staje się kieszonkowym architektem wysokiej klasy.

 

Zasada działania aplikacji jest bardzo prosta. Użytkownik wykonuje zdjęcia pomieszczenia, w trybie edycji dodaje na nich obiekty np. drzwi, a aplikacja sama dokonuje niezbędnych pomiarów i na bieżąco tworzy w ten sposób plan pomieszczeń. Samodzielne wykonanie takiego schematu zajmuje tylko kilka minut, bez konieczności konsultacji z ekspertami, przestawiania mebli czy wykonywania mnóstwa pomiarów lub samodzielnego rysowania. Aplikacja umożliwia także wysłanie gotowego projektu innemu użytkownikowi aplikacji lub połączenie się z dalmierzem wyposażonym w bluetooth (np. TLM99s). Pozwala to przenieść wyniki precyzyjnych pomiarów na plan pomieszczenia.

 

aplikaCJA MOBILNA STANLEY DO PROJEKTOWANIA

 

Czytaj również: Inteligentne ogrzewanie dzięki nowej aplikacji Danfoss Link™ App

 

Dostępna jest także rozszerzona, płatna wersja aplikacji, skierowana dla architektów daje możliwość przetwarzania map do popularnych formatów (PDF, JPG, DXF, CVS) oraz udostępnienia interaktywnej mapy w Internecie. Możliwości te są dostępne w dwóch rodzajach płatności. Opcja jednorazowa, umożliwia pełne wykorzystanie możliwości programu na jednym planie. Natomiast wersje abonamentowe pozwalają albo na wykupienie pakietu 10 planów, albo na tworzenie nieograniczonej liczby projektów przez miesiąc lub rok, co pozwala wykorzystywać aplikację np. w pracy zawodowej.

 

aplikaCJA MOBILNA STANLEY DO PROJEKTOWANIA

Aplikacja jest kompatybilna ze smartfonami wyposażonymi w żyroskop, system operacyjny Android 4.0 i wyższy oraz iOS 7.0 i wyższy.

W przypadku urządzeń firmy Apple należy pamiętać o modelu, dla iPhone są to: 4, 4S, 5, 5S, 6, 6 Plus i nowsze, iPod Touch 4. i 5. generacji, a dla iPad są to: 2, 3, 4, Air, Air 2, mini, mini 2, mini 3 i nowsze.

Aplikacja STANLEY® Floor Plan jest już dostępna w sklepach Google Play i AppStore.

 

Czytaj również: Wirtualny dom

2015-11-19
Źródło: Stanley / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15782 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >