Najlepsi fachowcy w Poznaniu

Najlepsi fachowcy w Poznaniu

Firma Z.P.H.U. OMEGA z Kalisza została Najlepszą Fachową Ekipą województwa wielkopolskiego.


W niedzielne popołudnie na parkingu Leroy Merlin w Poznaniu Swadzim rozstrzygnięto jedenaste z 14 eliminacji konkursu Fachowa Ekipa 2007. W czterech konkurencjach: budowie stołu roboczego, precyzyjnym wycinaniu modeli z różnych materiałów, naprawieniu otworu w płycie kartonowo-gipsowej oraz nawierceniu dwóch otworów na tym samym poziomie, rywalizowało osiem firm.

– Nie przygotowywaliśmy się do konkursu. Pracujemy ze sobą już pięć lat i takie prace wykonujemy prawie codziennie – mówi zadowolony z wygranej Piotr Kwiatkowski, kapitan ekipy z firmy Z.P.H.U. OMEGA. – Staramy się pracować dobrze i szybko – dodaje. – To ja nakłoniłam męża do wzięcia udziału w konkursie – wyjaśnia żona kapitana – Joanna Kwiatkowska, która wraz z synem i Klubem Motocyklowym w Śremie kibicowała zwycięskiej ekipie. – Na pewno pojedziemy na finał i będziemy walczyć o tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy 2007 i Mercedesa Vito – mówią zgodnie trzej fachowcy z firmy Z.P.H.U. OMEGA.

Zwycięska ekipa wystąpiła w składzie: Piotr Kwiatkowski – kapitan drużyny, Piotr Dobniewski, Michał Janczak.

Byli najlepsi w budowie stołu roboczego i wycinaniu modeli z różnych materiałów. W pozostałych zajęli raz drugie i raz piąte miejsce. Łącznie wywalczyli 36 punktów co zagwarantowało im miejsce w ogólnopolskim finale.

Drugie miejsce i 30 punktów wywalczyła firma P.H.U. GRASANT z Poznania, trzecie firma EFEKT GROUP Malepszy Sp z o.o. (22 pkt).

Zwycięzcy z czternastu regionów, w tym z województwa wielkopolskiego spotkają się podczas finału 22 września w Warszawie rywalizując o tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy w Polsce oraz Mercedesa Vito i komplet elektronarzędzi Hitachi.

Konkurs został ogłoszony w ramach ogólnopolskiego programu Fachowa Ekipa, zorganizowanego przez Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. Ideą programu jest ułatwienie klientom znalezienia dobrych ekip do pracy przy remoncie i budowie oraz promowanie najlepszych wykonawców. Można ich znaleźć w serwisie www.fachowaekipa.pl w specjalnej wyszukiwarce.

Wyniki eliminacji:
Z.P.H.U. OMEGA, Kalisz
P.H.U. GRASANT, Poznań
EFEKT GROUP MALEPSZY SP. Z O.O., Leszno
P.H.U. GRA-BUD GRAŻYNA GULCZYŃSKA, Września
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE – RENATA RYBIŃSKA, Kościan
ZAKŁAD DROGOWO-BUDOWLANY BOGUCKI, Komorniki BALTUR TECHNIKA GRZEWCZA, Tarnowo Podgórne
Z.U.H. MACIEJ SZCZEPAŃSKI, Mosina


Zwycięska ekipa - ZPHU OMEGA

Zdjęcie wspólne - wszystkie ekipy

Źródło: Kawałek Świata-Media / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Szukam przewoźnika do Niemiec Liczba postów: 57 Grupa: Trudne tema... Ja mogę wam polecić przewoźnika ErgoBus który oferuję przewozy po europie między innymi busy do Anglii i busy do Holandii
  • Wycena domów Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Wycena domów Katowice - jaką rzetelną firmę wykonującą operat szacunkowy możecie mi polecić?
  • instalacje elektryczne Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Instalacje elektryczne Katowice - chciałabym nawiązać współpracę z firmą, która oferuje takie usługi. Czy ktoś z Was mógłby mi polecić sprawdzonych fachowców?
  • ceryfikat Białej Listy Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Czy takie "wyróżnienie" faktycznie świadczy o rzetelności firmy jako płatnika? Podam przykład: pewna kancelaria, notabene zajmująca się również windykacjami, ch...
  • Drzwi i zamki - jaki model? Liczba postów: 37 Grupa: Trudne tema... Wcześniej wspomniana już Gerda ;)

Ostatnio na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16320 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 280

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >