Najnowszy projekt biurowy

Najnowszy projekt biurowy

Yareal Polska, firma deweloperska realizująca prestiżowe projekty biurowe i mieszkaniowe w Warszawie (m.in: Mokotowska Square, Renaissance czy Cristal Park), prezentuje na stoisku m.st. Warszawy swój najnowszy projekt biurowy– Oxygen Park.

 

Oxygen Park powstaje w Alejach Jerozolimskich, najdynamiczniej rozwijającym się obszarze biznesowym stolicy. Planowany termin ukończenia pierwszego etapu inwestycji to I kw. 2013 roku, zaś drugiego to IV kw. 2013 roku.

 

Czytaj również: Nowa inwestycja w Cementowni Chełm

 

Jesteśmy przekonani, że Oxygen Park zostanie doceniony przez ekspertów z branży w równym stopniu co Mokotowska Square, Cristal Park czy Renaissance – mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska. – Dzięki strategii firmy, polegającej na realizacji wyłącznie wysokiej jakości obiektów w atrakcyjnych lokalizacjach, przyczyniamy się do zmiany oblicza Warszawy. – dodaje Dapoigny.

 

 

Oxygen Park to projekt biurowy klasy A o całkowitej powierzchni najmu około 18 300 mkw. Wyróżnia go doskonała lokalizacja i ekspozycja oraz łatwe i szybkie skomunikowanie z centrum miasta oraz międzynarodowym portem lotniczym Okęcie. Obiekt składa się z dwóch wysokiej klasy sześciokondygnacyjnych budynków, których dopełnieniem jest wewnętrzny zielony dziedziniec, który dzięki zieleni i elementom małej architektury stanie się miejscem odpoczynku i spotkań biznesowych. Prostota architektoniczna i dbałość o detal oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe są wyróżnikami  Oxygen Park.

 

Czytaj również: Jak znaleźć idealne mieszkanie?

 

Nowoczesne, doskonale doświetlone światłem naturalnym biura (80% powierzchni), niezwykle wydajna powierzchnia (minimalizacja powierzchni wspólnych do poziomu około 3%), niski poziom hałasu otoczenia, oraz znaczące zmniejszenie kosztów eksploatacji dzięki optymalizacji zużycia mediów, to tylko niektóre z korzyści, które zapewni najemcom Oxygen Park. Budynek oferuje również możliwość elastycznej i różnorodnej  aranżacji wnętrza dostosowanej do potrzeb najemcy.

 

 

Certyfikat BREEAM, o który Yareal ubiega się dla obiektu, potwierdzi proekologiczny charakter zastosowanych technologii, procesu budowy, jak również przyjazny charakter budynku dla użytkowników i otoczenia. Dzięki wyposażeniu w system monitorowania i planowania zużycia energii elektrycznej, wody oraz emisji CO2, Oxygen Park oferuje oszczędność energii oraz - efektywność jej zużycia. Ogrzewanie budynku zaprojektowano tak, aby zminimalizować produkcję tlenku azotu. Rozwiązania te przełożą się na zwiększenie wartości inwestycji i obniżenie kosztów eksploatacji.

 

Źródło: Mediadem communication / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17330 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 311

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >