Najpierw narty, a potem gejzery i rwąca rzeka

Najpierw narty, a potem gejzery i rwąca rzeka

Najpierw wyszalejesz się na stoku, a potem wskoczysz do basenów z gorącą wodą. Kompleks basenów powstaje w Istebnej. Będzie gotowy do końca tego roku. Czytaj dalej

 

Aquapark będzie kolejną inwestycją w Ośrodku Rekreacyjno-Szkoleniowym "Zagroń", który działa w Istebnej od niemal trzech lat. Do tej pory oferował gościom czteroosobową kolejkę linową i wyciąg dla dzieci oraz trasy na zboczu Złotego Gronia. U ich podnóża zbudowano też hotel z restauracją. Ośrodek szybko zyskał sympatię narciarzy. - Aquapark ma sprawić, że turyści będą tu przyjeżdżać przez cały rok - mówi Ewelina Juroszek, kierowniczka Zagronia.

 

Czytaj więcej...

 

2011-10-17
Źródło: Gazeta Wyborcza

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Wynajem samochodu Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Na ten temat na pewno warto przeczytać rewelacyjny artykuł https://clck.ru/3NxkdN . Dużo z tego artykułu można się dowiedzieć.
  • Poznań w 48 godzin Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Dzisiaj na przykład dowiedziałem się o https://clck.ru/3NxkcF . Na pewno wiele osób powinno wejść na tę stronę.
  • Samochody poleasingowe Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Jestem pewny, że wiele osób zainteresuje się https://clck.ru/3NxkbZ . Ja o tym dowiedziałem się od mojego kumpla.
  • Agencje ochrony Liczba postów: 151 Grupa: Trudne tema... Taki wątek warto również założyć na forum bardziej tematycznym.
  • Gdańsk w 48 godzin Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Pewnie wiele osób wejdzie na stronę https://clck.ru/3NxkaH . Ja wszedłem i naprawdę dużo się dowiedziałem.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 20123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >