Nowa kolekcja Vega - Ławki najnowszej technologii

Nowa kolekcja Vega - Ławki najnowszej technologii

Komserwis to przestrzeń, w której sztuka i technologiczne innowacje tworzą nową, wyjątkową rzeczywistość - piękno wspólnej przestrzeni. Jej kształtowanie rozpoczyna się w umysłach projektantów a kończy pozytywnymi wspomnieniami mieszkańców. Czytaj dalej

Kolekcja Vega - nowoczesność w wymiarze Komserwis

Jednym z istotnych założeń procesu projektowania elementów małej architektury jest to, że powinny charakteryzować się funkcjonalnością oraz przyczyniać się do podniesienia walorów estetycznych różnorodnych przestrzeni. Nowatorski kształt kolekcji Vega, jej estetyka i nowoczesny charakter dają projektantom wspaniałe możliwości umeblowania przestrzeni, nadania jej nowego i eleganckiego wizerunku. Produkty z kolekcji Vega zastosowane w przestrzeniach nowoczesnych osiedli mieszkaniowych, centrów handlowych czy też miejskich uliczek i skwerów, przyczynią się do uzyskania nowoczesnego i ekskluzywnego charakteru.

 

 

Prace nad kolekcją Vega, która z założenia miała się charakteryzować współczesną i nowoczesną linią, rozpoczęły się od koncepcji ławki. Formę podstaw wygenerowało siedzisko, najważniejszy element produktu. Dystanse pomiędzy listwami siedziska przechodzą płynnie w wyżłobienia betonowych podstaw. Łącznie tworzy to spójną formę dającą wrażenie płynnego przejścia pomiędzy elementami odmiennymi pod względem materiałowym. Ławka jakgdyby zbudowana jest z wyłaniających się z posadzki profili, które na pewnych odcinkach zmieniają swoją fakturę, materiał i kolor. Według podobnych zasad powstawały pozostałe produkty kolekcji, tak by całość tworzyła spojną stylistycznie grupę elementów małej architektury.

 

 

Podstawowym materiałem z jakiego wykonane są produkty jest beton odlewniczy. Komserwis posiada własną technologię produkcji wyrobów betonowych. Opracowany przez technologów firmy proces, umożliwia tworzenie elementów małej architektury o niezwykle atrakcyjnym wyglądzie. Kolekcja Vega to kolejny krok Komserwis w rozwoju nowoczesnych stylistycznie produktów, wykonanych za pomocą innowacyjnych metod produkcji.

 

 

 
Źródło: komserwis / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15826 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >