Nowe mieszkania na Starym Mieście we Wrocławiu

Nowe mieszkania na Starym Mieście we Wrocławiu

Lokum Porto powstanie tuż przy Odrze, na Starym Mieście przy ul. Gnieźnieńskiej we Wrocławiu. Rozbudowana oferta osiedla obejmuje mieszkania o metrażach od 27 do 120 m2 i zróżnicowanych układach – od mniejszych lokali 1- i 2-pokojowych, po duże: 3-, 4-, a nawet 5-pokojowe. Przynależeć do nich będą balkony i tarasy – największe o powierzchni do 76 m2. Ceny mieszkań zaczynają się od 8914 zł brutto za metr kwadratowy. W pierwszych dwóch etapach inwestycji zrealizowanych zostanie 390 mieszkań. Czytaj dalej

 

Lokum Porto to przedsięwzięcie łączące w sobie ponadczasową architekturę, podwyższony standard części wspólnych i dużą ilość zieleni. Budynki o zróżnicowanej wysokości i nowoczesnych formach, z dużymi przeszkleniami i jasnymi elewacjami uzupełni bujna roślinność wypełniająca przestrzeń całego założenia. Na terenie osiedla pojawią się oczka wodne i alejki spacerowe, a także siłownia terenowa i stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach plac zabaw. W ramach inwestycji powstaną również miejsca parkingowe naziemne oraz garaże podziemne wraz z komórkami lokatorskimi. Teren osiedla będzie monitorowany.

 

Nowe mieszkania na Starym Mieście we Wrocławiu

 

Czytaj również: Dom szeregowy pod Wrocławiem - dlaczego ta forma inwestycji jest najlepszą opcją dla przyszłych mieszkańców

 

- Lokum Porto to nasz nowy, wieloetapowy projekt we Wrocławiu. Obecnie rozpoczynamy sprzedaż dwóch pierwszych etapów inwestycji, których budowę zamierzamy zakończyć w pierwszej połowie 2022 rokumówi Bartosz Kuźniar, Prezes Zarządu Lokum Deweloper. – Osiedle powstanie w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta i Kępy Mieszczańskiej, a także licznych ośrodków biznesowych. Planując osiedle kierowaliśmy się sprawdzonymi rozwiązaniami, które zostały wielokrotnie docenione przez naszych klientów, dzięki czemu oferta mieszkań jest bardzo atrakcyjna i zróżnicowanadodaje Prezes Kuźniar.

 

W okolicy inwestycji korzystać można z rozbudowanego zaplecza edukacyjnego i sportowego. Znajdują się tu szkoły i przedszkola, basen, lodowisko i korty tenisowe. Niewielka odległość dzieli Lokum Porto od Centrum Handlowego Magnolia Park ze sklepami, restauracjami i kinem.

 

Przebiegająca w pobliżu inwestycji ul. Legnicka oraz pl. Strzegomski to dynamicznie rozwijające się centrum biurowo-biznesowe Wrocławia. Zaledwie kilka minut drogi od Lokum Porto mieszczą się takie obiekty jak Quattro Forum, Business Garden i Legnicka Business House, a także Centrum Biznesowe Dubois 41. Osiedle będzie naturalnym zapleczem mieszkaniowym dla osób tam pracujących.

 

Czytaj również: Mieszkania o podwyższonym standardzie na osiedlu Lokum Verde we Wrocławiu

 

Lokum Porto będzie dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta. Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z komunikacji publicznej, w tym powstającej linii tramwajowej na Popowice i zintegrowanego węzła przesiadkowego przy ul. Długiej. Bliskość ul. Legnickiej, która jest jedną z głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia, zapewni z kolei wygodną komunikację samochodową i dobry dojazd do AOW, drogi ekspresowej S8 i lotniska.

 

Niewątpliwym atutem lokalizacji inwestycji są także okoliczne miejsca rekreacji. Przestrzeń dla aktywnego wypoczynku gwarantują tereny spacerowe nad Odrą, Górka Szczepińska oraz parki: Popowicki i Zachodni.

Źródło: Lokum Deweloper / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16330 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >