Nowy sponsor tytularny 1. Ligi Siatkówki Mężczyzn

Nowy sponsor tytularny 1. Ligi Siatkówki Mężczyzn

W sezonie 2019/2020 zaplecze Ligi Mistrzów Świata zyskało znakomitego partnera – firmę KRISPOL, która została sponsorem tytularnym rozgrywek. Czytaj dalej

 

Przypomnijmy, że Polska Liga Siatkówki S.A. zajmuje się prowadzeniem rozgrywek 1. Ligi Mężczyzn od sezonu 2018/2019. Po raz pierwszy w historii zaplecza PlusLigi z meczów można było obejrzeć telewizyjne transmisje w Polsacie Sport, oprawa meczów telewizyjnych była niemal identyczna jak w najwyższej klasie rozgrywkowej, dodatkowo 1. Liga doczekała się nowoczesnej, dedykowanej strony internetowej.

 Nowy sponsor tytularny1. Ligi Siatkówki Mężczyzn.

 

Czytaj również: Rajdowiec Tomasz Kuchar wspierany przez producenta ociepleń


– Gorąco wierzymy, że przy wsparciu naszego nowego partnera – marki KRISPOL uda nam się poczynić kolejny krok w podnoszeniu jakości i atrakcyjności KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn – cieszy się Paweł Zagumny, prezes zarządu PLS S.A.Przy udziale takich przyjaciół polskiej siatkówki, jak firma KRISPOL, możemy oczekiwać dalszego rozwoju naszej siatkówki ligowej, a co za tym idzie przyszłych sukcesów naszych reprezentacji – dodaje. 


Z podpisania umowy cieszy się również Grzegorz Ratajczak, Członek Zarządu spółki KRISPOL:

 
– Sport jest na stałe wpisany w nasze DNA i towarzyszy spółce od samego początku. Możemy poszczycić się wspaniałą historią wspierania wielu dyscyplin. Od 14 sezonów współpracujemy z naszą lokalną drużyną KRISPOL Września i z tego jesteśmy szczególnie dumni. Wierzymy, że razem z PLS stworzymy przyjazne warunki do rozwoju polskiej siatkówki ligowej i przyszłych sukcesów zawodników. 


Nowy sponsor tytularny1. Ligi Siatkówki Mężczyzn.

 

Czytaj również: Jak poprawić swoją kondycję i zacząć biegać


Więcej szczegółów na temat współpracy pomiędzy firmą KRISPOL, a Polską Ligą Siatkówki przedstawimy wkrótce w trakcie specjalnej konferencji prasowej.


2019-08-23
Źródło: KRISPOL / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15736 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 107

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >