
Odbędzie się uroczyste spotkanie „Klubu ISOVER”
14 kwietnia 2012 w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie po raz 16 odbędzie się uroczyste spotkanie „Klubu ISOVER” dla Klientów tej marki, wchodzącej w skład Saint-Gobain Construction Products Polska. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Tworzymy Komfortowy Klimat”.
Spotkanie zostanie podzielone na dwie części: konferencyjną i artystyczną. Celem konferencji, poza podsumowaniem rocznej współpracy, jest przybliżenie uczestnikom przyszłości budownictwa na świecie i w Polsce, opartego o rozwiązania przyjazne środowisku, zapewniające komfortowy klimat i bezpieczeństwo użytkowania. Program konferencji obejmuje premierę filmu przygotowanego przez Organizację WWF Polska, w którym osoby znane Polakom z mediów, wraz z ekspertami WWF i ISOVER, opowiadają o korzyściach wynikających z budownictwa ekologicznego - także w kontekście optymalnych warunków do życia, jakie stwarza - oraz procesu wprowadzania nowych przepisów i ich wpływu na przyszłość środowiska.
Czytaj również: Design na EURO 2012
Podczas konferencji przemówienie wygłosi Tomas Rosak, Dyrektor Generalny ISOVER i Prezes Zarządu Saint-Gobain Construction Products Polska. Z kolei Benedykt Kordula, Dyrektor Marketingu ISOVER, wraz z Henrykiem Kwapiszem, Menadżerem Rozwoju Rynku ISOVER, Dyrektorem Sprzedaży Adamem Hnatem i Olgą Mazurek, Kierownikiem Marki i Komunikacji poprowadzą prezentację nawiązującą do tematu spotkania - „Tworzymy Komfortowy Klimat, przedstawiającą możliwości rozwoju współpracy biznesowej i partnerskich relacji w kontekście budowania domów przyszłości, opartych o rozwiązania oferowane przez ISOVER.- Izolacja w budownictwie, choć niewidoczna dla oka, ma ogromny wpływ na warunki, w których funkcjonujemy.
Stanowi istotny element idei wszechstronnego komfortu (multi-comfort) i energooszczędności, nawiązującej do wszystkiego, co dotyczy domów, mieszkań pomieszczeń, w których żyjemy, pracujemy, wypoczywamy czy robimy zakupy. Dlatego pragniemy odnieść się do stylu życia, gdzie dbałość o komfort, bezpieczeństwo i estetykę łączy się z dbałością o ochronę środowiska. - mówi Olga Mazurek.
Czytaj również: Kolejna edycja programu VIP - Najlepsze Okna i Drzwi
Po zakończeniu części oficjalnej przygotowano bogaty program artystyczny, który obejmuje występ jednego z czołowych polskich kabaretów oraz koncert gwiazdy brytyjskiej muzycznej sceny pop lat 80. Po zakończeniu koncertu gościom do końca spotkania będzie towarzyszył VDJ, dbający także o wizualizacje teledysków. Część artystyczną poprowadzi Dorota Wellman.
Komentarze
Tagi
Czytaj też…
Czytaj na forum
- Inwestycja - biznes - myjnia Liczba postów: 20 Grupa: Trudne tema... online calculator : Instant Math Solutions! Need quick calculations? Our online calculator is here! No downloads needed – just free access to basic & advanced....
- Gdzie wynająć samochód bez kaucji i limitu kilomet... Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Pewnie bardzo dużo osób przeczyta artykuł https://radio.lublin.pl/2025/07/jakie-sa mochody-i-kiedy-najczesciej-wypozyczaja- polacy-na-wakacyjne-wyjazdy-gdzie-wyna.. .
- BEZKONKURENCYJNE WARUNKI wynajmu AUT ZASTĘPCZYCH z... Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Wczoraj na przykład dowiedziałem się o https://is.gd/bCltty . Tak naprawdę to powinno zainteresować wiele osób.
- imprezy integracyjne szczecin Liczba postów: 11 Grupa: Trudne tema... You tell it like it is, which I find honest and interesting. My blog taught me a lot about age of war
- Wypożyczalnia samochodów Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Jeśli ktoś chce wypożyczyć samochód to warto skorzystać z https://goo.su/4LLOEa . To jest rewelacyjna oferta.